antalya?

Autor Text dotazu nebo odpovědi
mike
dobry den, predevsim diky za vase stranky.letos poprve se chystam do turecka a tak bych ocenil radu. potrebuji do rusne oblasti tzn. hospody kluby nocni zivot, co nejblize k mori ktere musi byt bezplatne, piscite, velmi teple a ciste.ocenil bych take kdyby pristup k mori nebyl po utesu. co bych ocenil dale je blizkost centra a nakupu nejakeho mesta, a moznost hodne pamatek v dosahu napr. i autem. premyslim nad antalyi ale polovicka chce videt pamukkale-coz nevim jak je daleko.diky moc
# 5. 6. 13 16:05
Yuhů
Antalya je dobrá, v podstatě jediná splňuje všechno, co píšete. Bacha, občas tam jsou útesy, takže to chce konzultovat moře s cestovkou. Ale české cestovky už ani jinam než k písčitým plážím snad nejezdí. Pokud jde o Pamukkale, tak to je daleko odevšad. Jediná alternativa, ze které je aspoň trochu dostupné Pamukkale, jsou Fethie nebo Bodrum, ale Antalya je z toho prostě největší město s největším ruchem. Než jsem se dočetl ke zmínce o Pamukkale, tak jsem si říkal, že bych vám spíš doporučil Alanyi.
# 7. 6. 13 15:48
simci
Myslím si, že i Alanya je dobrá.
# 10. 3. 15 10:05
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání