Fórum najih.cz > Turecko > Tip na výlet do okolia Side (príroda)

Tip na výlet do okolia Side (príroda)

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Naty
O pár dní cestujeme ma týždeň do hotela v okolí Side, nie je to úplne to, ako by sme si dovolenku predstavovali, ale máme ani nie 2 ročné dieťa a tak, bohužial, iný, aktívnejší typ dovolenky moc reálny nie je. Chcela by som sa opýtať, či by ste nám nevedeli dať nejaký tip na výlet do okolia (zvažujeme si požičať auto, či miestnou dopravou) do nejakej peknej prírody - optimálne nejaký relatívne dostupný kopec, malá nie je až taký problém, nosíme ju na túry od narodenia bežne v šatke, pri správnom načasovaní vydrží-prespí niekoľko hodín). Ďakujem.
# 25. 5. 12 07:40
Yuhů
Určitě Aspendos, to je římská lokalita s amfiteátrem a kopcem se zříceninami, na půl dne s další procházkou kolem akvaduktu určitě v pohodě. Můžete se projet i potom k údolí Köprülü, tam je to celkem hezké.

Taky můžete vyjet autem nad přehradu Manavgat Baraji a kochat se tam pohledy, nebo si udělat nějakou malou túru. Tam jsem ale osobně nebyl.

Poraďte se také se svými delegáty, určitě poradí další místa. Já v téhle oblasti jezdil spíš po památkách než po přírodě.
# 29. 5. 12 22:02
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání