Fórum najih.cz > Turecko > Turecko 2012 Autem.

Turecko 2012 Autem.

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Pečík
Ahoj cestovatelé.
V roce 2012 ,květen-červen bych rád autem do Turecka.Přítelkyně se mnou nemuže(dovolená).Tak touto cestou sháním podobné lidi co by chtěli projet část Turecka.
Chtěl bych do Kapadokie,nějaké to město ,možná koupel v moři.Tak na cca.14 dní,nebo je to na dohodě.Auto mondeo kombi,spaní stan,penzion.Vše bych to chtěl levněji.
Zkušenosti s cestováním jsou,ale neumím anglicky(atd)tak bych někoho kdo se slušně domluví.
tot zatím vše ,a kdyby někdo byl necht se ozve.
Petr 44,Nymbursko.
# 26. 12. 11 19:07
Anonymní
Dobrý den.
Prosím nemáte někdo tip na ubytování v Istanbulu.Prý je problém zaparkovat auto ?
Děkuji Petr
# 22. 3. 12 08:41
Yuhů
Petře, když pojedete na 14 dnů a chcete od Kapadokie a pak ještě k moři, tak skoro většinu času strávíte v autě. Ale držím ti palce, aby se ti někdo ozval.

V Istanbulu problém zaparkovat nebývá, ale stejně jako všude se nesmí hledat parkování v nejzacpanějších místech u hlavních památek. Hezky zaparkovat někde na kraji a svézt se do centra tramvají.
# 9. 4. 12 20:07
Anonymní
Ahoj Petře,chci se zeptat,jestli už víš termín kdy do Turecka vyrážíš? Já jedu okolo 14 května,taky autem a sama.Nejedu bohužel do Kapadokie,ale do Antalye. Karla
# 3. 5. 12 04:15
Anonymní
Dobrý den, plánujeme cestu do Turecka - Side autem z Jihlavy... máte někdo zkušenost jaká trasa, kudy nejrychleji, jaké pojištění, čemu se raději vyhnout...jedeme s 2 dětmi, kde udělat přestávku třeba na koupání apod? MOCKRÁT DĚKUJI ZA TIPY makali@seznam.cz
# 28. 4. 15 14:39
verousek70
když pojedete na 14 dnů a chcete od Kapadokie a pak ještě k moři, tak skoro většinu času strávíte v autě.
Tak tak.
# 28. 4. 15 15:07
ivan69
Také bych chtěll znát takové tipy.
# 29. 4. 15 09:53
Martin Havířov
ahoj všem, jedeme začátkem září do Bulharska - Sveti Vlas a chtěli bychom odskočit do Istambulu na velký bazar. Prosím, kdo jste tam byli, dejte tip, co a jak, jak probíhá cesta, jaké kontroly na hranicích, co vše je potřebné, jak se v Istambulu orientovat, kde parkovat, co nejblíže tržiště atd atd. Díky všem za rady, klidně i na mejl: martin.havirov@seznam.cz
# 11. 7. 15 18:23
Jarekbk
Zdravím zrovna jsme v Bulharsku a chceme se zajet podívat do Istanbulu. Potřebuji mezinárodní řidičák a nějaké zvláštní věci v povinné výbavě? Děkuji
# 30. 7. 15 17:37
Yuhů
Mezinárodní řidičák ano. Zvláštní věci v povinné výbavě nevím, ale myslím, že ne. Problém může nastat, pokud je auto napsané na jiného majitele, než je řidič. V takovém případě jsou potřeba nějaké papíry, nevím přesně. Pokud je to vaše auto, tak by mělo být všechno v pohodě.
# 7. 8. 15 02:46
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání