Fórum najih.cz > Turecko > Kumburgaz-Istanbul

Kumburgaz-Istanbul

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Kateřina
Dobrý den, přítelovi byl zadarmo přenechán pětidenní zájezd do Kumburgaz od Beck Reisen. Jelikož vím, co je to za firmu, mám dotazy ohledně autobusové dopravy v této destinaci. Jelikož si chtějí zájezd užít po svém (památky, trhy,apod.) a nechtějí se nijak vázat na delegáta, zajímala by mě veřejná autobousová doprava do Istanbulu (42km). Nemohu nikde nic najít, jedná se pravděpodobně o opalovací destinaci, takže v místě žádné zajímavosti nebudou-a hlavně jsem nikde nenašla informace o tomto městu (popravdě není ani na wikipedii:). Zatím jsem se úspešně spoléhala na Rough guide, ale kvůli tomu jim ho kupovat nebudu. Nemáte někde nějaký odkaz, nebo cestu jak a kde pátrat?
Předem moc děkuji za odpověď. Odlétají v sobotu, je to náhlá akce.
# 28. 11. 11 20:35
Yuhů
Pardon, nestihnul jsem odpovědět. Kumburgaz je jedním ze satelitních měst Istanbulu na Marmanském pobřeží. Doprava do Istanbulu by z něj měla být celkem slušná, měly by tam projíždět autobusy z celé oblasti. Ale taky to nemůžu najít a asi už to není potřeba...
# 20. 12. 11 03:37
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání