Fórum najih.cz > Turecko > Co rozhodně vidět v Turecku ???

Co rozhodně vidět v Turecku ???

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Hanka
Ahoj chystáme se s přítelem projet stopem Turecko (Ankara, na jih přes hory a pak Antalya po pobřeží na západ a skončit v Istanbulu). Nikdy jsem v turecku nebyla a proto ocením tipy na hezká místa na navštívení ideálně ne moc drahé, jsme chudí studenti :)
Taky bych moc ocenila tipy co ochutnat, co rozhodně nezkoušet, co rozhodně vzít sebou, kde se dá levně co koupit... atd atd ... díky moc za jakoukoli poznámku
# 22. 7. 10 21:35
Yuhů
Jestli jste chudí studenti, tak prostě nejezděte tam, kam jezdí jiní. Kolem turisticky zajímavých míst je dvakrát dráž než v normálním tureckém městě.

Jinak ten dotaz je strašně obecný. Podobné dotazy mi občas na couchsurfingu pokládají Číňané, Brazilci nebo Američané s tím, že se rozhodli projet Evropu a chtějí doporučit pár zajímavých míst, která by měli vidět. Turecko sice není velké jako Evropa, ale ne o moc. Takže by pomohlo, kdybys napsala, jestli vás zajímá architektura, památky, příroda nebo něco jiného.
# 26. 7. 10 18:30
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání