Izmir

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Hanka
Dobry den, ma nekdo nejake uzitecne informace o Izmiru,( zajimavosti, kam na jidlo), proste vse co nam muze zprijemnit pobyt. Odjizdime v rijnu 2009. Diky Hanka
# 27. 6. 09 19:54
Yuhů
Já mám o Izmiru stránku http://www.turecko.org/turecko/izmir.html, akorát vidím, že jsem ji sem zapomněl včas zalinkovat.
# 4. 5. 12 18:39 upravil: Yuhů
Anonymní
Letos zavedli midto zetonu Izmirkart.Predplacenka na kterou se krome metra jezdi i primestkymi vlaky ( nahrazuji metro) take autobusy v celem kraji Izmir.Karta stoji 6 lir a nabiji se v automatech v kazde stanici metra, prestupnich stsnicich vlaku a vetsich autobusovych nadrazich.Pouze papirove..tedy od 5 lir.V Bergamu nas poslali doplnit kredit do trafiky.tam lze pouzit i mince.
Jedna cesta v metru libovolne daleko stoji 2,40 stejne navazujici vlK Izban.Autobus Aliaga-Bergama (linka 835) stal 4,80.Autobud Eshot.
Jiny soukromy prepravce Cesme-Izmir vybiral primo v autobuse 10 nebo 25 lir a dostali jsme kelimek vody ( jako od jogurtu).
# 22. 7. 16 23:33
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání