Fórum najih.cz > Turecko > Mapa Turecka

Mapa Turecka

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Anonymní
Ahoj,

chtěli bychom jet v létě na kolech do Turecka, ale máme problém sehnat autoatlas Turecka v nějakém rozumném měřítku (ideálně 1:250 000) a chci se touto cestou zeptat, jestli byste nám mohl něco doporučit. Např. nějaké nakladatelství, popř. knihkupectví, ve kterém by se dala potřebná "literatura" sehnat :-) Předem děkuji za odpověď.
Andrea
# 15. 12. 08 23:10
Yuhů
S tureckými mapami tohoto typu nemám zkušenosti. Já jsem se v erénu řídil podle map, které jsem nafasoval v informačních střediscích a podle přibližných mapek v průvodci Rough Guide (u nás vydává nakladatelství Jota).

Doporučuju zajet nebo si zavolat do knihkupectví Kiwi v Praze ve Spálené ulici, které se na mapy a průvodce (i zahraniční) specializuje. Když ne tam, tak už asi nikde. Na jejich webu http://www.kiwick.cz/ jsem ale žádné takhle podrobné mapy nenašel, leda mapy měst a německou mapu turecké riviéry kolem Antalye 150 000.

Je možné, že žádné pořádné turistické mapy zatím neexistují. I Němci a Švýcaři, které jsme potkávali, si na nedostatek map stěžovali.

Je potřeba si uvědomit, že i měřítko 1:250 000 je na Turecko příliš podrobné. Je to strašně velká země.
# 4. 1. 09 02:18
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání