Fórum najih.cz > Černá Hora > Autem Ulcinj

Autem Ulcinj

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Praha
# 27. 6. 20 12:37
Yuhů
pro jistotu sem kopíruju text toho odkazovaného inzerátu:

Jezdíme z Prahy 2 x ročně (počátek června) a (1. pol. září) na 12 nocí + cesta autem SK_H_SRB_MNE (1400 km krásné trasy) do Ulcinj , město založeno před 2 500 lety jedná se o jedno z nejstarších měst v Černé Hoře. Ulcinj založili kolchidští kolonisté, což dokládá i tehdejší název Colchidium , poté se vystřídali Řekové a Římané ! Římané jej obsadili roku 163 př. n. l. ! Bezvadné koupání voda 23-26°, výlety hory , Albánie ( 15 km ) atd! Žádné tlačenice klid u moře i na cestách ! Možná že by se cestovalo ale i relaxovalo příjemněji ve dvou autech ? Rád odpovím podrobněji ! Obrázek :
Uličky ve starém Ulcinj. Pláž Copacabana , černý písek 12 km dlouhá. Výlet do hor pro pršut. Parkování u apartmánu. Kýta dvouletého pršutu kupovaná v pohoří Lovčen. Olivoví háj. Gril na území nikoho mezi hranicí SRB-MNE . Oblázková pláž Liman střed města. Pohled na Ulcinj v popředí městská pláž černý písek střed města. Na mapě 20tisícového městečka 1,5 km dlouhý nákupní bulvár (žlut), bílé místo a šipka naše ubytování (rád pomohu), (červená) všechny pláže v dosahu města celkem 13 km. Jezdili jsme Sicílie , Řecko ale Černá Hora nás za poloviční cenu uchvátila.
# 9. 7. 20 18:22
Praha
Děkuji
# 12. 7. 20 12:35
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání