Fórum najih.cz > Černá Hora > Slunečníky a lehátka na plážích?

Slunečníky a lehátka na plážích?

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Nala
Zdravím, zvažujeme s přítelem, že vyrazíme na dovolenou do Černé Hory a to především proto, že by tato země měla být taková drsnější, surovější a nepostižená turismem tak, jako třeba Chorvatsko. Ale rádi bychom měli nějaký minimální komfort, tak se chci zeptat, jak je to v Černé Hoře třeba se slunečníky a lehátky na plážích? Ubytování jsem našla pěkné za rozumné peníze, ale řeším, jestli budeme muset slunečník a podobné záležitosti táhnout s sebou autem, nebo jsou běžně k zapůjčení aspoň na větších plážích.
# 16. 1. 20 12:47
Yuhů
Na každé civilizovanější pláži v Černé hoře jsou slunečníky a lehátka běžně k zapůjčení. A jsou pláže (např. Petrovac), kam se s vlastním slunečníkem v sezóně ani pořádně nevejdete.
# 1. 2. 20 00:40
Markovic
Větší pláže jsou podobné jako v Chorvatsku s tím, že to platí i o jejich zázemí a všem okolo. Nicméně třeba konkrétně slunečník bych si osobně vzal radši s sebou a nebyl závislý na tom, jestli bude někde volný. Navíc mi přejde nesmysl za něj platit. Mám menší skládací, který není problém převést v klasické tašce spolu s dalšími věcmi.
# 6. 3. 20 13:57 upravil: Markovic
voracek
Ahoj my používáme tento a jezdíme do Ulcinj na Copacabana pláž !

file:///C:/Users/Josef/Pictures/Slune%C4%8Dn%C3%ADk.webp
fotka je ilustrace slunečník je opravdu velký a problém nemáme ! Za slunečník s lehátkem se platí 10 Euro. Ale je fakt že jezdíme už roky mimo hlavní sezonu v červnu a podruhé v září . Auto pod přístřeškem cca 80 metrů od vody a obsazenost pláže nulová voda okolo 23-25°C sprchy atd využití vše zdarma .
Letos jsme měli poprvé odjíždět 8.6. na 10 dní ( to už je nereálné) podruhé 9.září to už doufám vyjde .
# 26. 5. 20 11:25
voracek
Vidím že se slunečník nezobrazuje .
# 26. 5. 20 11:38
Liflip
V minulosti jsme spolu vozili menší skládací slunečník odsud https://a-zbozi.cz/909-zahradni-slunecniky, ale je u něj problém ten, že jak má hodně pohyblivých částí, tak většinou moc dlouho nevydrží. Letos měli v akci plážový stan za 2 stovky, tak jsem ho koupil...po zkušebním rozložení doma v obýváku musím říct, že se mi opravdu líbí, je hodně skladný a vypadá, že by pár dovolných i vydržet mohl (za předpokladu, že nebude nijak extrémně foukat.
# 5. 6. 20 10:56 upravil: Liflip
voracek
Ahoj my používáme tento a jezdíme do Ulcinj na pláž Copacabana !
https://www.amazon.com/dp/B002CLQ1Q2?tag=outsideapursuits-20&linkCode=ogi&th=1&psc=1
slunečník je opravdu velký a problém nemáme ! Za slunečník s lehátkem se platí 10 Euro. Ale je fakt že jezdíme už roky mimo hlavní sezonu v červnu a podruhé v září . Auto pod přístřeškem cca 80 metrů od vody a obsazenost pláže nulová voda okolo 23-25°C sprchy atd využití vše zdarma .
Letos jsme měli poprvé odjíždět 8.6. na 10 dní ( to už je nereálné) podruhé 9.září to už doufám vyjde .
# 5. 6. 20 13:04
voracek
A musím dodat jelikož je ukotven na speciální 45 cm kolíky do písku : https://sport.bazos.cz/inzerat/120982818/hlinikovy-stanovy-kolik.php
tak se ani ve větru nehne . Máme plátěnou deku přímo pod tento slunečník také uchycen ke kolíkům slunečníku !
# 5. 6. 20 13:14
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání