Fórum najih.cz > Bulharsko > Bezpečnost v Sofii/Bulharsku

Bezpečnost v Sofii/Bulharsku

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Anonymní
Dobrý den,
Uvažuji o návštěvě Sofie z důvodu koncertu, ale mám trochu strach. Jsem světlovlasá třicetiletá holka a nechci se tam dostat do problémů...Doporučili byste mi tuhle cestu? Můžete mi říct, na co si tam má člověk dávat především pozor?
# 15. 7. 13 21:51
Roman8808
To je otázka. Jako kdyby se zeptala Švédka, že chce jet na koncert do Prahy. Mobil a věci Ti můžou ukrást všude, no a ještě jsem nikde neslyšel, že by v Sofii žrali blondýny. Ber to tak, jako bys jela do Prahy.
# 16. 7. 13 11:02
Anonymní
Myslím, že o Bulharech je všeobecně známo, že jsou opravdu vlezlí. Myslím, že moje otázka je naprosto pochopitelná, tím spíš pro samotnou holku. Škoda, že v této zemi (ČR) se člověk vždycky dočká jenom kousavých odpovědí.
# 17. 7. 13 09:01
Vito PO
Hm, a do Prahy sa nebojis ist? Ta vie byt po zotmeni tiez nebezpecna. V zasade kazdy kto sa niekam vyberie sam ma velku sancu zarobit si na pruser. A je jedno ci je to Sofia, Bratislava alebo Budapest. Neviem kam na tie hlasky ze Bulhari su vlezli chodis, verim tomu ze ked do tej Sofie prides a nebudes sa spravat ako hlupana, nikto si ta ani nevsimne. Blondynok ci uz pravych alebo prefarbenych, s pravymi alebo silikonovymi vylepseniami je tam habadej.
# 17. 7. 13 11:17
Yuhů
Bulharsko je bezpečná země. Blondýnky tu mají, znají je, k ženám se chovají v pohodě. Nejsou to Arabové ani Italové. Je pravda, že Sofie jako taková je trochu méně bezpečná než zbytek Bulharska, ale pořád je to hodně v klidu. Srovnání s Prahou, které zaznělo výše, je docela příhodné.
# 19. 7. 13 09:04
Anonymní
Jen se holka neboj a klidně vyraž.Sofie opravdu není žádná divočina ani zbytek Bulharska.Jezdím tam skoro každé léto,ale letos nejedu,protože máme po porodu,tak snad příště.Koncertům zdar a ať se ti v Sofii líbí.
# 22. 7. 13 17:04
Anonymní
Tak prave pozeram v katalogoch kam do Bulharska v lete. A asi primorsko autom cez srbsko s prespanim v sofii.

Mario Bratislava
# 14. 12. 14 18:31
frape
Bulharsko bude dle mého názoru bezpečná země.
# 19. 3. 15 11:38
pepa Brno
bulharsko je stejně jak srbsko, maďarsko, rumunsko, slovensko, rakousko či švýcarsko. Jsou tam slušní a neslušní.
# 4. 4. 15 14:49
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání