Kempy

Autor Text dotazu nebo odpovědi
calvera
Hledáme kempy v Bulharsku, bohužel jsem našel pouze asi 3 s webovkama, neví někdo o nějakém lepším seznamu kempů, popř. typ na nějaký a jak se zhruba pohybují ceny za chatku? Osobní zkušenosti vítané. Děkuji.
# 19. 7. 09 21:56
Anonymní
Kempy v Bulharsku jsou na velice nízké úrovni, 2 postele a nic víc. Většinou jsou tam ubytovávání pouze bulhaři , ale žádní cizinci. Jsou vždy bokem někde u pláže.
# 2. 9. 09 17:16
Vráťa
Letos jsme byli s obytným přívěsem v Bulharsku. Zkušenost je nevalná. V kempech špína, většinou bulhaři, kteří si svá teritoria ohrazují rákosovými ploty a na narušitele koukají dost nevlídně.Moře a ceny O.k.Malá osobní zkušenost- v kempu Zlatá rybka nedaleko Sozopolu, kam jsme první den dorazili jsem připojil kemp jako již stokrát k elektrickému rozvodu. Fáze vedla na kostru, dostal jsem bos 230V naplno. Následné bezvědomí a čtyři stehy na hoze. Nebýt mé ženy, která mi stáhla z voje karavanu, tak jsem se již domů živý nevrátil. Omluva od vedení kempu byla ta, že náš kabel byl špatně zapoje. Druhý den však po kempu běhala parta elektrikářů a cosi předělávali.Tak pokud jste odvážní, tak vyražte!
# 17. 8. 14 11:57
Yuhů
Taky by mě zajímaly ceny. Za chatku, za přívěc, cokoliv. Díky za případné informace.
# 25. 8. 14 02:08
Anonymní
http://iffavorit.com/
Není to zrovna kemp Zlata rybka,ale jsou tam ceny a přehled kempů je http://camping.bg/cz/?page=campings
# 1. 9. 14 09:14
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání