Fórum najih.cz > Bulharsko > Ubytování v Bulharsku

Ubytování v Bulharsku

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce ubytování v Bulharsku na mém webu o Bulharsku. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění kontaktů na ubytování. Děkuju.
# 25. 6. 08 01:51
Nynn
Se známými jsme se rozhodli jet "na blind" do Bulharska. Zatím máme koupené letenky do Varny. Je nás 9 (4 dospělí a 5 dětí 7-13 let). Nějak jsme si představovali, že si na den půjčíme auto, projedeme kus pobřeží a kde se nám to bude líbit, tam si něco pronajmeme. Je to moc naivní představa?
# 16. 7. 08 20:02
Jirka
Ahoj,v srpnu jedem také na blind do Varny a Balčiku, chtěl bych se zeptat zda se zde nacházejí nějaké kempy,nebo zda nemáte nějaký odkaz na ně, na netu sem zatím nic nenašel. Díky
# 21. 7. 08 11:50
Nynn
No v okolí Varny jsme našli jen jeden (http://www.wayn.com/wayntrips.html?wci=view&trip_key=4113429), ale není u moře, tak jsme tu možnost vypustili. Tam nemusíte mít ani vlastní stan. My se rozhodli, že ani stan brát nebudeme, protože bychom to asi těžko unesli. On stan pro 5 lidí (nebo 2 stany - to už je jedno) něco váží a děti ještě nejsou tak velké - a silné :)- aby to tahaly samy.
# 21. 7. 08 15:13
Tom
Nemohu souhlasit, že je lepší sehnat si ubytování přes cestovky. Jezdím do Bulharska pravidelně ( 9 x ) a vždy individuálně. Vždy jsem sehnal ubytování přímo na místě v rozmezí 15 - 19 euro za tři osoby/noc.Pokoj měl své WC, ledničku, balkon, úroveň vždy velmi dobrá. Navíc mám možnost si vybrat. Proč cpát peníze do cestovek, je to zbytečné.
# 24. 8. 08 16:45
Nynn
Tak naše zkušenost po návratu: ubytování jsme sehnali opravdu bez problémů a naprosto luxusní - měli jsme k dispozici celé patro rodinného domku (obývák s kuchyní, 3 ložnice, 2 koupelny, 2 balkóny, pračka)a vyšlo nás to na necelých 8 euro na osobu.
# 24. 8. 08 19:25 upravil: Nynn
Yuhů
Ta cena 15 až 19 euro podle mě odpovídá spíše dvěma než třem osobám a taky mi přijde asi trochu mimo sezónu a asi je to v případě objednávky celého týdne, ne? V některých místech se naopak ceny pohybují kolem 60 ? za třílůžkáč a sehnat něco jiného není lehké. Když se počítá s touhle cenou 15 až 19 ?, pak to samozřejmě vychází laciněji než s českou cestovkou. Když se počítá s cenou kolem 40 ? za dvoulůžkáč na noc, což jsou ceny v terénu, tak už to vychází lépe přes cestovku. Ne každý umí ubytování domluvit (jazyková bariéra) a neví, kde se ptát. Jestliže je někdo v Bulharsku podeváté, tak s takovými věcmi samozřejmě nemá problém.

Každopádně děkuju za názor.
# 24. 8. 08 19:26
Yuhů
Můj předchozí příspěvek byla reakce na Toma. Ale jak si tak čtu téměř současný příspěvek od uživatele Nynn, tak začínám věřit, že jsem trochu mimo realitu. Že by se letos zlevnilo?

Kam tak vlastně jezdíte? Kde jsou tyhle ceny?
# 24. 8. 08 19:29
Nynn
Bydleli jsme v Balčiku a ta cena byla tak dobrá, protože nás bylo 9 - za to apartmá jsme platili 70 euro denně, což je dost, ale při našem počtu se to vyplatilo. Měli jsme ale dost kliku. Poslední 4 dny jsme strávili v Kranevu (známí letěli domů dřív a sami jsme těch 70 euro platit nechtěli). Bydleli jsme pravděpodobně v tom hotýlku se slovenskými jídelními lístky, který popisuješ na svých stránkách (hotel Amirov s nápisem Zemplintour). Tam chtěli za dvoulůžák 40 leva a za třílůžák 46 leva (nocleh se snídaní).
# 24. 8. 08 20:33
Ketryn
Stránky jsou moc pěkné důkladně propracované, jsem také majitelka www. stránek a přímo zprostředkovávám ubytování ve svobodných kvartýrech.Ráda bych navázala spolupráci
# 4. 9. 08 10:58
Ketryn
Ahoj Tome souhlasím s tebou také jezdím do Bulharska pravidelně každý rok autem a ubytování se dá sehnat již od 14 eur za dvě dospělé osoby na noc dítě většinou zdarma.
# 4. 9. 08 11:02
Yuhů
14 euro za dvoulůžkáč na noc je dobrá cena, předpokládám, Ketryn, že je řeč o Primorsku. Očekávám, že tahle cena platí jenom pro dlouhodobý pobyt.
# 4. 9. 08 14:55
Anonymní
Všechny, co se dostanou na tuto diskusi mezi 12.-15.9.08 chci upozornit, že právě v tomto termínu prodává Skyeurope VELMI zajímavé letenky na trase Praha-Burgas na sezonu 2009, tedy příští léto. Naleznete zde akční ceny, tam i zpět za 1 700,- komplet na osobu. Nabízím vám zároveň k letence ubytování v několika penzionech v Bulharsku, všechny jsou plně vybaveny a všechny s výhledem na moře, mrkněte: www.bulharsko.byznysweb.cz
Eva Sokolová
# 12. 9. 08 18:07
Anonymní
Pročetla jsem si rubriku ubytování. Musím potvrdit jednu věc, a to , že z Čech do Bulharska opravdu jezdí spíše střední či nižší vrstvy, lidsky řečeno, ne moc lidí, kteří by byli za vodou. Proto mě už mnoho penzionérů, kamarádka co dělá v cestovním ruchu prosilo, ať se nějakým způsobem postaráme o to, aby do Bulharska začali od nás jezdit také lidé, kteří mají trochu více peněz. Nemají nic proti žádnému druhu turistů, ale studenti, kteří mají hluboko do peněženky a hledají, kde se dá co ušetřit, jak se co nejlevněji ubytovat jim opravdu do kasy cestovního ruchu téměř ničím nepřispějí. Bohužel, není žádný návod na to, jak bohatší českou klientelu dostat do Bulharska. Sami vidíte třeba na Slunečném pobřeží, že zahraniční turisté, mající převážně all inclusive bydlí v nejlepších hotelech. Německé cestovky dostávají velké výhody a hoteliéři jim dávají dobré ceny, ale také vědí, že se jim to útratou těchto turistů vrátí. Bohužel my Češi tam máme pověst takových šetřílků, jako příklad, vešli jsme do obchodu s kůží a prodavačka, aniž by tušila, že ji v bulharštině budu rozumět povídá druhé prodavačce: To jsou Češi, ty stejně nic nekoupí. Eva Sokolová
# 1. 10. 08 10:34
Yuhů
Evo, takhle jednoduché to není. Češi přece jezdí do Bulharska právě proto, že nemají moc peněz. Češi, kteří peníze mají, jezdí na lyže raději do Švýcarska a k moři do Řecka. Je to tím, jakou má Bulharsko pověst. My dva to neotočíme.

Marketing turismu Bulharska v Čechách je mizerný. Malá příhoda. Přišel jsem letos v únoru během VIP dne Holyday World v Holešovicích ke stánku Bulharské centrály turistického ruchu. Bavili se tam v rohu u stolku, chlastali rakii a ani jeden z nich neuměl anglicky. Ani jeden z nich nebyl ochoten se se mnou bavit, třeba rusky. Prostě na mě neměli čas a dívali se na mě doslova shora. Co to sem posílají za blbce? To je ta korupce, kterou v Bulharsku neuvidíš, ale všichni tam o ní mluví. Ryba smrdí od hlavy.

Fakt je, že Češi do Bulharska nejezdí se stejnými motivacemi jako třeba do Řecka. Do Bulharska se jede užít trochu odříkání, nostalgie po debilních komunistických časech a za laciným jídlem. Taky na hory se jezdí. Až si Bulhaři uvědomí, že se nemůžou rovnat italským, řeckým a španělským megaresortům a přizpůsobí se klientele, která k nim chce skutečně jezdit, pak budou v pohodě. Vezmi si Primorsko, tam to začíná fungovat. Všichni se tam pomalu smiřují s tím, že Češi jsou socky. Čímž ale začíná pohoda.

Jediná šance, jak dostat do Bulharska bohatší Čechy, spočívá v tom, že Bulharsko začne být něčím výjimečné. Což tedy opravdu není. Bulharsko trapně kopíruje jenom to, co vidí v zahraničí -- stavění dalších plantáží megahotelů a prodávání čínských cetek turistům. To podle mě nemůže fungovat. Z ekonomického hlediska jde zase o další aplikaci Nashovy rovnováhy. Všichni jsou v pytli, ale nikdo si změnou svého chování sám moc nepomůže. Bulharsko prostě má svou pověst.
# 1. 10. 08 16:21
alf
jen krátce k cenám ubytování: my bydlíme v polorozpadlých chatkách/bungalovech/ v kempu kavacite-jezdíme sem již od roku 1997 a cena pro dvě osoby je 10eur/noc.máme známého v sozopolu který má apartmá kde je cena pro 3 osoby 30eur/noc.v žádném případě se nepovažuji za socku,ale řeknu to takhle:raději budu bydlet s perfektní partií/kolem 20 lidí/ ve staré chatce v kempi,kde se můžu bavit jak dlouho chci a mít svůj klid,než někde v hotelu či apartmá a v deset večer být v klidu-pokud nebudu venku.za další to máme k moři 100m a tudíž kdykoliv se můžu vrátit k chatce a ne jako v Sozáči si musíte vše vzít s sebou a jít k moři někdy i půl hodiny a potom věci celý den hlídat jak otrok.Tak bych prosil dotyčné co se baví o nějaké nižší vrstvě aby si uvědomili,že to není v tom zaplatic ranec,ale dovolená je v tom umět se a chtít se bavit-a ne být závislý na hotelovém režimu.A ještě jedno kolik je u vás na pláži lidí-myslím tím ty luxusní hotely u nás je podle toho co jsme měli možnost srovna/primorsko,černomorec,sozopol/ pláž nejméně zalidněná a moře nejčistší.
# 26. 11. 08 08:26
alf
kontakt na ubytování v sozopolu
v případě zájmu se domluvíte i česky

http://panaiotovi.sozopol.org/contactus.html
# 26. 11. 08 08:36
pohoda
Jsme velice spokojeni s rodinným hot."Kaza Blanka",píše se:Casa Blanka. Je na kraji Lozence kousek od autobus.nádr.Lozenec ,oblíbená moderní vesnice s několika plážemi.Ceny za ubytování od 14leva do 28leva za noc.Hotel má:bar,restauraci,bazén,klimatizaci,balkonky,lednice,vlastní soc.zařízení u každého pokoje.Ještě Wi-fi připojení k internetu na recepci.Jediná pripomínka přeháněli to s čistotou.
# 28. 1. 09 12:55
lulu
Již šest let jezdime do Sozopolu a to na hotel Slunce a do vilky Venis rozdíly jsou Slunce blíž moři u hotelu i bazén vila Venis dál k moři bez bazenu vila je moc pěkná nepřekvapí Vás i velmi hodna majitelka s maminkou rádi se tam vracíme
# 3. 2. 09 09:35
anka
Čtu ty vaše názory a je ni zle ,proč ne s cestovkou? jezdim tak již nejaký rok do Sozapolu. Vúbec si tam nepřipadám jako nějaká socka, každý má samozřejmě svůj názor,a zaleží hlavně snad na tom jak se každý chová . My jedem za mořem si odpočinout s dcerou chceme pohodu a nepotřebujene jako velká většina asi těch movitých jen posedávat po barech a slopat . To můžou i doma a nemusí potom pomlouvat Bulhary jací jsou .Setkala jsem se z mnoha kteří jsou vlídní a velmi ochotní.Jen se musíme umět chovat i my k nim mile,to by važení mělo být velkým pravidlem i u nás v naší republice.Nekdy se každý musí zamyslet sám nad sebou .Jezděte dál na nákladné dovolené se spoustou jídla a pití a nekažte dovolenou nám.
# 3. 2. 09 09:58
Milan Kameš
Pročítám vaše názory a musím souhlesit s ankou.Jezdíme se ženou nějaký rok do Sozopolu na privát,naši domácí jsou velice slušní a ochotní lidé nepotřebujeme žádný luksus.Všude je čisto a každé ráno než se probudíme uklizeno.Nikdy jsme se nesetkali s neochotou či nadřazeností vůči nám,ani tedy nemáme důvod se tak chovat.Stravujeme se jedině v restauracích a nestalo se nám že by nás ošidil personál.Moc dobře vědí že když se tak stane už jsem podruhé nepřídem.Co se týče záplavy luxusních komplexů to je ovšem pravda,ale nviděli jsme je tak naplněné jako jsou rodiné domky,ve středu města.Hodně se postavilo a to ve výjedu z města.Kdo ovšem tam bude bydlet když samotný Bulhaři na to nemají a ostatní jdou radši do soukromí,či menších penzionů.Kdo má rad luxus a chce si užívat najde to i v Bulharsku.Každý jede na takovou dovolenou jakou si zaplatí.Nepomlouvejme druhé nejdříve si sami zametme před vlastním prahem a pak můžeme kriizovat druhé.Nám je zde dobře a rádi se do Sozopolu vracíme.
# 7. 2. 09 16:06
excelence
Nynn nemate nekdo primy kontakt na nejaky pekny penzion chceme tak jet invidualne autama dve rodiny diky
# 15. 2. 09 17:49
pohoda
Mám kontakty do Bulharska.Můžu Vám poradit, nebo ubytování zajistit.Jen potřebuji vědět jakou máte představu o ceně,místě,termínu a tak.Můžete mi napsat,zavolat. 602 254 602.
# 15. 2. 09 19:32
alf
# 18. 2. 09 08:23
Nynn
Nynn nemate nekdo primy kontakt na nejaky pekny penzion chceme tak jet invidualne autama dve rodiny diky
Všechny kontakty měl přítel, ale vzhledem k tomu, že už nejsme spolu, tak je asi těžko seženu. Takže mi je líto. Kdybych s ním náhodou ještě někdy mluvila, tak se zeptám.
# 18. 2. 09 11:49
excelence
Nynn diky za odpoved
# 18. 2. 09 12:26
alf
už jsem to tady jednou dával je to ubytování v sozopolu-dá se domluvit i česky

http://panaiotovi.sozopol.org/contactus.html
# 18. 2. 09 14:14
Honzaa
Jen bych rád dodal, že papír se normálně háže do záchoda, a že peřina normálně povlíká. Vyjímkou jsou asi pouze hodně levné a staré hotely či pokoje typu "privat".
# 7. 7. 09 10:44
Honzaa
Teď to ode mě vyznělo, jak kdybych jezdil pouze do 5* hotelů a nad "pouze" 2* ohrnoval nos, není tomu tak, pouze jsem chtěl upřesnít informace.. jinak dobré články, máte být na co hrdý :)
# 7. 7. 09 10:45
Honzaa
To: Eva Sokolová
Rozhodně nemohu souhlasit s tím, že je Bulharsko pro nižší vrstvy! Jezdím s rodinou do Bulharska a tato dovolená nás vyjde min. na 50 000 Kč. Řekl bych, že "nižší vrsty" si to dovolit nemohou. Navíc jsme byli "jen" ve 3* hotelu a jeli jsme autem (né kvůli ceně letenkám, ale kvůli našemu pejskovi). Když jsem byl malý, jel sem tam s prarodiči. Ouha, téměř 80 000Kč! Navíc v Bulharsku jsou také VELMI LUXUSNÍ hotely. Apeluju na slovo LUXUSNÍ, protože např. ve Slunečném pobřeží kolem promenády.. ty hotely?! To jsou ohromné hotely s ohromnými bazény. Opravdu luxus! Vy si snad myslíte, že "vyšší vrsty" jezdí pouze do destinace s názvem Mauricius? Myslím si, že to ne. Nepovažuji se za "vyšší vrstvu", ale považuju váš příspěvek za nepravdivý.

Jinak souhlasím s tím, že češi mají pověst "socek", které si nezaplatí oběd a radši si uvaří těstoviny. Musím říct, že mi to v některých případech dost vadí.
# 7. 7. 09 10:54 upravil: Honzaa
Anonymní
Souhlasím s panem Honzou.Na slunečné pobřeží jezdí dost němců,kteří jsou dost vybíraví.Určitě lepší Bulharsko než Tunisko aj.Paní Eva Sokolová tlachá blbosti.
# 13. 7. 09 15:39
Thrakath
Jedu v zari do BG (4d Achtopol, 5d Sozopol a posledni noc Sarafovo), tak pridam par postrehu.

Ubytovani jde pohodlne sehnat pres www.booking.com (staci zadat lokalitu a termin, maji to pekne udelane) nebo http://www.beachbulgaria.com/ (uz ne tak pohodlne, ale nektere ceny jsou lepsi). Rozumne je najit si konkretni stranky hotelu a prozkoumat je, nekdy byva docela rozdil mezi cenami na BG verzi stranek v leva a mezi cenami, ktere uvadeji na EN verzi v ? :-)

Pro takove veci a vubec orientaci na Bulharskem webu jde velmi dobre pouzit http://translate.google.com/ dokaze prekladat stranky z Bulharstiny do Cestiny primo za provozu, nadhera.


Hledal jsem i informace o vyletech - excursions (jsem zvykly si je naplanovat a objednat predem, chtel jsem pobyt rozpulit na dve pulky dvoudennim vyletem do Istanbulu, bez toho, abych platil zaroven ubytovani v BG i v Turecku), ale informace jsou vetsinou ve smyslu "terminy nezname, podle nabidky na miste".

Jediny vetsi prehled je na strankach http://www.calisto.biz/
# 24. 7. 09 20:56 upravil: Thrakath
Dulinka
Máme velice dobré zkušenosti s ubytováním v Carevu - rodinný domek a máme pro sebe celé druhé patro, každý pokoj má svůj balkon , dvě sociální zařízení, 2 ledničky a jednou malinkatou kuchyńku,
ráno aby jsme si uvařili kafíčko a v klídku si ho vypili na balkoně - noc 6 euro. Vařit se neoplatí !!!
Shodou okolnosti jak jsou fota z Careva je tam ten baráček dokonce vidět. grabecova.ludmila@homecity.cz
# 28. 8. 09 22:54 upravil: Dulinka
OLDŘIŠKA
Dobrý den jsme moc ráda že jste stránky vytvořil protože v létě chceme do bulharska letet,tak mám alespon dost informací.Stránky jsou jednoduché,pěkné a srozumitelné a najdu na nich to co potřebuji vědět.Dobrá práce
# 27. 10. 09 11:20
Anonymní
Nabízím velmi levné a slušné ubytování,pro samostatné tur. V Carevu - malý pokojík v přízemí rod.domu,rozkládací gauč s možností přistýlky,samostatný vchod,umyvárka WC.Jídelna 20m. Centrum,pláž,BUS,market,vše 10 až 15min. CENA 10Leva os/noc. Informace a další rady do Bulharska na Tel. 602 254 602 .
# 10. 2. 10 13:13
Eva Sokolová
Hodně věcí bych ve tvém článku o ubytování v Bulharsku změnila a některé bych vůbec neradila, tedy, mám - li být upřímná celá tahle rubrika by si zasloužila přepsat. Doporučení rezervace ubytování přes Limbu - ta je totiž opravdu hodně, hodně předražená, rezervace přes bulharské CK, blbost, stejně tak jako přes "kvartino bjuro" v letovisku.......
Eva Sokolová
# 22. 4. 10 13:31
Eva Sokolová
Pokud někdo máte oblíbené letovisko Svatý Vlas a Sozopol, zajístím vám tam ubytování, penziony na skvělé úrovni. Zajišťuji ubytování, také transfery po pobřeží /z letiště, od vlaků, autobusů na místo dle vašich požadavků/ a pro své klienty odvoz k penzionu i zpět. Pomohu vám se zajištěním dopravy /letecká, železnice, autobus/. Více o ubytování, ale i všeobecné informace o cestování na pobřeží Bulharska :

www.bulharsko.byznysweb.cz
# 22. 4. 10 13:40 upravil: Eva Sokolová
jirinasvobodova
Škoda je jenom, že vlak do Bulhaska je pomalu dražší než letenka. Jiřka
# 4. 5. 10 08:01
nikifa
Ahoj všem, ja jsem z Bulharsko a můžu vám porádit na vaší dovolenou jak na Bulharsko tak a i na Řecko. Jsem managera v ck Elektratours na Burgasu a nabízím ubytování, transfery, zajezdy,sport a zabavy v soukromy a hoteláh. Ceny na bulharske pobřeži jsou od 5eu až do 5Oeu pro jednoho na jednu noc a to podle přání kategorie. V některým připadu dětí jsou zdarma. Ale podle mně je v Bulharsko levnejši než v Řecko. Gdy by někdo měl zajem nechavám muj kontakt.
Spozdravy všem a přeju vám pěknou dovolenou.

[b]Mng. Nikolay Angelov
+359 878 350 791
+359 897 764 925
nikolay.angelov@elektratours.eu
skype: nikifa771
Bulharsko, Burgas
# 10. 5. 10 21:45 upravil: nikifa
Vojtěch
Dobrý den,

kdo p o r a d í jak zajistit pobyt v lázních
POMORIE ma týden - 10 dní pro 2 osoby ?
Byl tam někdo , máte osobní zkušenost, popř.
je nějaký bulharsky mluvící turista i průvodce
který dokáže poradit ? /říjen 2010/
Díky Vojtěch
www. NARTEX@email.cz
# 17. 5. 10 18:31
Anonymní
Ano pane Vojtěch, ja vám můžu porádit. Ja dělám hodně dlouho v turistickým růhu a bydlím ´v Burgasu to je kousek z Pomorie 20km. V lázních Pomorie můžu vám zajistit ubytování ale potřebuju vědět gdy přesně chcete tam. Jestly máte skype tak si tam můžeme komunikovát ja jsem: nikifa771
Nechál jsem muj kontakt v toho to fora a čekám vaší ptání.
O to že chcete na lázní v Pomorie je výborně, protože je to určítě o zdravý a pláž je nadherná, blizko z letište asy 17km. z město Burgasu 20km. ze Sluněční pobřeží a Nesebaru 20km.
Mějte se pěkně.

Mng. Nikolay Angelov
CK "Elektra tours" LTD
Bulharsko, Burgas
skype: nikifa771
nikolay.angelov@elektratours.eu
mobil: +359 878 350 791
+359 897 764 925
# 17. 5. 10 20:13
Lydie
Toto je zajímavý a prospěšný web,jsem ráda, že jsem ho našla. Doporučuji: Pokud jedete autem, stavte se při cestě tam ve vesnici Madara, je tam překrásný ohromující skalní útvar s vytesaným reliéfem koníka,zbytky pevnosti, kostelíku a pohanské svatyně,pod skalami bývalo tábořiště pravěkého člověka, celé místo je dědictvím UNESCO . Leží mezi městy Šumen a Varna. Do Varny je to asi 60 km po dálnici.V Madaře je turistická ubytovna, noc pro 5 lidí vyšla asi tak na 12 euro. Na zpáteční cestě se stavte ve městě Veliko Tarnovo.Je vystavěno na terasách kolem řeky Jantry, je tam i antická pevnost. Levné ubytování: tel 0899382975, adresa: Ginka Ivanova, ulice Stefan Stambolov 65. Je to určitě jedno z nejromantičtějších a nejhezčích měst, které znám. Co se týče socek - neohrnujte nos, i chudší lidi chtějí poznávat svět a kdyby nešetřili na jídle, na ubytování, nebo na suvenýrech, museli by zůstat sedět doma. Mám vyzkoušeno, že čím míň peněz, tím víc zažijete dobrodružství. Jinak radím do Bulharska jet co nejdříve, dokud je takové, jaké je, kolorit se ztrácí rychle, tragicky rychle.
# 4. 6. 10 18:51
Olin
zajištujeme ubytko v Pomorie a okolí (Nessebar, Sluneční pobřeží) mrkněte na naše stránky www.bulharsko.4fan.cz
# 30. 6. 10 14:41
Kača
pěkné stránky:-))
# 19. 7. 10 22:28
pinipini
Mng. Nikolay Angelov
CK "Elektra tours" LTD
Bulharsko, Burgas
skype: nikifa771
nikolay.angelov@elektratours.eu
mobil: +359 878 350 791
+359 897 764 925


Měli jsme zajištěno ubytování přes pana Angelova v Černomorci a všem mohu jen doporučit. Vše co bylo dohodnuto bylo do puntíku splněno, ceny velmi mírné a servis který nám poskytl by asi nikdo jiný neudělal(čekal nás na kraji Burgasu při příjezdu, dovezl do Černomorce, kde nás provedl po celém městě a plážích, při výletu do Burgasu nás opět čekal a udělal s námi prohlídku města, zařídil bulharské karty do mobilu za 60,-Kč s 200 volnými minutami, abychom mohli komunikovat jak s ním tak mezi sebou,vyměnil nám v bance peníze, ubytování parádní a to vše prosím za cenu 8E za osobu a den v hlavní sezoně! Tímto mu srdečně děkuji a v případě, že pojedeme v příštím roce do Bulharska opět jedině přes něj. Podotýkám, že toto není žádná reklama ale skutečnost, událo se to v termínu 2-12.7.2010
# 25. 7. 10 11:14
nikifa771
Krásné Vánoce, přeju všem a hlavně Moderatora pan Dušan Janovský hodne zdravý a štěstý v novém roce 2011. Děkujem za toho to Foruma kteý je tak prehledný a profesionalný. Přeju Vám nadhernou dovolenou v novém roku.
S pozdravem z Bulharsko, Burgas
Nng. Nikolay Angelov
# 28. 12. 10 10:53
Eva Sokolová
V případě zájmu vám zajistím kopletně vaši individuální dovolenou na sezonu 2011 u moře, od letenky, ubytování, transfer, výlety... . Přehled ubytovacích kapacit 2011 a možnosti dopravy naleznete :
www.bulharsko.byznysweb.cz
# 10. 1. 11 09:38
Focus
Nemáte niekto prosim Vás kontakt na hotel Perla v Bjale pri Obzore? Ďakujem.
# 10. 1. 11 19:18
Anonymní
Hotel Perla Bjala OBZOR. UL.: Černomorka 40. Tel.mobil.: + 899 535 538. Dvouhvězdičkový hotel,má:tel.kabelovou,parkoviště,balkony a klimatizaci.Pokud budete ještě potřebovat další radu o Bulharsku,kontakt na mne.773 12 99 78. Do Bjalé u Obzoru ,též jezdí pražská CK VEDITA. Iva.
# 10. 1. 11 23:11
nikifa771
Ahoj všem, ja jsem z Bulharsko a můžu vám porádit na vaší dovolenou jak na Bulharsko tak a i na Řecko. Jsem managera v ck Elektratours na Burgasu a nabízím ubytování, transfery, zajezdy,sport a zabavy v soukromy a hoteláh na levné ceny. Ceny na bulharske pobřeži jsou od 5eu až do 5Oeu pro jednoho na jednu noc a to podle přání kategorie. V některým připadu dětí jsou zdarma. Ale podle mně je v Bulharsko levnejši než v Řecko. Gdy by někdo měl zajem nechavám muj kontakt. Mělí jsme moc dobrý sezon léto 2010 a ted už máme nabídky pro Vas na sezon 2011.
Spozdravy všem a přeju vám pěknou dovolenou.

[b]Mng. Nikolay Angelov
+359 878 350 791
+359 897 764 925
nikolay.angelov@elektratours.eu
skype: nikifa771
Bulharsko, Burgas
# 13. 1. 11 12:08
Anonymní
Pro začínající zájem o ubytování v Bulharsku 2011.Uvádím: ubytko od 12 LEVA (asi 165 Kč),os/noc v soukromí.15 - 20 LEVA (200 - 290Kč)rodinné penziony. 20 - 30 LEVA (290 - 420 Kč) dvou a tří hvězdičkové hotely s klimatizací,bazénem,internetem,restaurací,parkovištěm atd.
Jsem toho názoru,že je nejjednodušší a cenově nejvýhodnější měnit ,platit v Leva,pomocí karty v bankomatech v Bulharsku.Je jich dostatek ve všech letoviscích. Ráda poradím i zamluvím zdarma pokud vše proběhne e-mailem.Nejlépe znám:ACHTOPOL,CAREVO,PRIMORSKO,SOZOPOL i BURGAS.Většinu ubytování jsem si prošla a pokud není na internetu i nafotila.Jestliže, si vyberete i jiná místa v Bulh.budu se opět snažit poradit zdarma.Rovněž, levnější letenky a pobyty poradím ,když budu vědět. Zavolám Vám na pevnou linku v ČR.Můj e-mail: iva.janevova@seznam.cz
# 1. 2. 11 11:25
Hlavy
Zdravim, chtěl bych se zeptat jedeme s partou kamarádů po maturitě:-)právě do Bulharska... Zatím máme vyhlídnuté a doporučené (kamarádkou z Bulharska) městečko Nesebar, kde bychom chtěli strávit tak týden.. chtěl bych se zeptat jestli už s tímto místem má někdo nějaké zkušenosti? Nehledáme luxus, spíše jsme z vrstev chudších studentů..dá se sehnat nějaký levnějíší apartmán přímo na místě, pro třeba 8,9 lidí, tak abychom bydleli třeby při spolu? Třeba i na nějakém hezčím místě blízko pláže(ikdyž asi neni podmínkou-jenom nechceme bydlet moc ve měste) Jsme taková veselejíší parta, jak je to tam s nočním klidem, hrozí pokuty?:-) Jinak pojedeme asi autem, což mi asi moc z Vás případně nedoporučí předpokládám a spíš na blind, nechceme zbytečně přes cestovku... Dá se sehnat místo na parkování?... Pokud by měl nikdo s tímhle městem nebo typem zájezdu zkušenosti, nějaké poznatky nebo rady vůbec obecně ohledně Bulharska na co si dát pozor, případně by někdo přihodil nějaké doporučení budu nesmírně rád:-)
money2@seznam.cz
# 6. 4. 11 18:12
Staroch
Ahoj všem "Bulharum", letos opět po loňských zkušenostech se chystáme do Bulharska autem přes Srbsko.Jedna cesta utrpení s turkama, druhá 18 hodin trvající cesta-super.Ubytování v loňském roce jsme našli během půl hodiny a měli jsme možnost si vybrat asi z 5 nabídek v Kitenu.Pobyt byl na podtrženou jedničku s hvězdičkou(od ubytování až po super koupání,nákupy,restaurace atd.)
Můj dotaz nebo prosba směřuje k nabídce ubytování na webu od konkrétních osob a konkrétních apartmánů. Prosím napište nějaké adresy ubytování co nabízí své služby(nemovitosti)k pronájmu v Bulharsku.Jedná se mi o to abych měl přehled co zhruba stojí pronájmy apartmánů.A popřípadě pokud by byla nabídka slušná, snad by jsme si i dopředu něco zamluvili. Předem díky Staroch možno i na email: spalci@seznam.cz
# 24. 4. 11 11:51
Anonymní
Tak jako u nás je letos jaro všelijaké,tak to samé mají v Bulharsku.Ptají se kdy budeme sázet na zahrádce ??? Ale jak to znám bude nástup jara o to výraznější.Snad se nemýlím. Hlavně mám obavy ,že bude žhavé a suché léto. Většinou to uhodnu.Každý rok si vyberu termín bez bouří a průtrží.Mám na to nos.Doufám,že mě letos nezklame. Iva.
# 9. 5. 11 14:05
fanatik
Ubytování v Bulharsku:
Soukromý pension v Obzoru - www.home-zagorovi.com
# 22. 5. 11 20:57
Anonymní
Dobrý den,zdravím Všechny cestovatele do Bulharska. Je tam opravdu teplo a léto,ne jak tady u nás zima zataženo a povodně.I když v bulharském vnitrozemí a na horách také občas prší.
Píšu proto,že začíná být hodně obsazeno levnější ubytko,
tak do 250,- Kč,také hotely dokonce července, mají již velkou obsazenost.
Nabízím ubytování,radu,těm ,co ještě v BG nebyli,nebo se vracejí po letech. Většinou se znám s domácími,či majitelem hotelu. Vše jsem si prošla i nafot. Nejlépe to znám v Primorsku,Sozopolu,Kitenu,Carevu,Lozenci,a Achtopolu. Jsem ráda,když mohu poradit našinci,který jede do BG a nezná to tam.
Ti zkušenější si poradí sami.
Mám velmi dobrou zkušenost s našimi lidmi,poradila jsem a do dnes jsme v kontaktu.Musím také dodat,že ne všichni jsou seriozní a po zkušenostech od letošního roku,pžadují domácí zálohu na ubytování.Ani se jim nedivím.
Uvedu příklad mladý,podnikavý Čech chce začít s podnikáním v Bg.Celý červen jsem mu o své dovolené dobrovolně zdarma zajištovala kontakty na úřadech,zajistila, velmi levné bydlení pro celou pracovní skupinu, stravování na celé prázniny pan domácí na ně čekal několik hodin na náměstí,aby si je převzal a představte si ani nedorazili. A takových je víc.
Proto ještě jednou,ráda zdarma poradím i Vám zavolám na pevnou linku co budu vědět. Ale jen těm co to skutečně potřebují.

Ještě k ubytování,v současné době je volněji až od 3.-8.srpna. Všechny příznivce Bulharska zdravím,přeji štastnou cestu a pohodovou dovolenou u Černého moře. Iva. 773 12 99 78
# 22. 7. 11 11:45
Anonymní
Dobrý den,
z Bulharska jsme se vrátili 25.8.2011. Pokud se někdo zajímá o ubytování - tak není problém je sehnat. Ve všech ubytovacích zařízeních musí být uveden ceník - cena je za standardní 2 lůžkový pokoj 35-až 40 Leva. Neliší se podle destinace.
Byli jsme v Kitenu a volných ubytovacích kapacit tam bylo desítky - jen se zeptat a vybrat si.
# 14. 9. 11 00:12
Anonymní
Dobrý den všem cestovatelu do Bulharska.
Výtam Vas v Sozopolu gde máme naši kapacitu na ubytování ve velkých hotelah a penzioni. Můžu Vám pomoct užit si pěkně a za pěknou cenu vaši dovolenu. Dělaám ne jen ubytování a i transfery od a do letiště, výlety v Bulharsko za pul den nebo za jeden den, Istanbul za jeden nebo dva dny a to je jeden z nejlepšich výletu který se libí turisum. Ceny na ubytování jsou od 10 euro za den na osobu, zaleži gde to bůde, se strávu nebo bez a t.d. Pro jistotu naším turistu nabízím sim kartičku at máme pořad spojení mezi sebou. Jestli má někdo zajem na ubytování rad vám pomužu. Ja bydlim v Bulharsko, město Burgasu a informáce můžu vám davat přímo otsad. Na spojení se mnou: Mng. Nikolay Angelov, angelov@orcotravel.bg, skype: nikifa771, tel. 00359 897 764 925, 00359 884 108 301.
# 15. 12. 11 17:04
Marie
Dobrý den, také jsem byla v Bulharsku - 4x a vždy se mi tam moc líbilo. Tady se mluví většinou o cenách od 10EU, ale dá se sehnat i mnohem levnější. My jsme byly (3kamarádky) v Achtopolu (na jihu) a platily jsme 7! leva /noc. Ložnice nová, kuchyň pěkná prostorná a balkon. Majitelka velice příjemná. V Burgasu nám to taxikáři nevěřili :-)). Takže se dá sehnat i krásné ubytování za levno. Marie
# 9. 1. 12 23:32
Anonymní
Dá se to sehnat,ale většinou jen hodně dole na jihu a to Achtopol je.Nebo musíte být u známých, či příbuzných Vašich známých a tak.Samozřejmě ,při delším pobytu i za 5 Leva/os/noc,ale to je cena na úrovni našich ubytoven.Také záleží na měsíci ve kterém se chcete ubytovat. Iva.
# 10. 1. 12 17:43
makina25
Dobry den v cervenci jedeme do bulharska hotel Trakia ma nekdo z timto hotelem zkusenosti?Mame dve deti strava all inclusice.Moc dekuji za informace.Marketa
# 18. 1. 12 10:57
Yuhů
Trakia na Slunečném pobřeží? Jsou tam dva, Trakia a Trakia Garden. Recenzí se moc najít nedá, ale vypadá to, že jsou převážně pozitivní (pokud nejsou falešné, ale to spíš ne, protože by tam bylo uvedeno jméno CK).
# 7. 2. 12 23:40
Pavel Kočí
Opravdu zaleží která Trakia to je.Jestli ta zelená,tak jídlo hrůza.Jestli ta modro bílá tak jídlo luxus.
# 8. 2. 12 08:31
Anonymní
No my jedem Trakia pak je Trakia Garden a jeste jedna Trakia ale nevim dal nazev.Vy jste byl v te zelene ze vite o tom jidle?
# 8. 2. 12 10:17
Pavel Kočí
Naši známí,řešili to i přes delegátku.Chodili se dokrmovat do restaurací.A nejsou to žádní gurmáni s rozmazlenýn jazykem.Jinak hotel byl prý vpohodě.Brali to s rezervou s tím,že když to koupili od ITS,tak to za tu cenu ještě jde.Kdyby to prý měli od Alexandrie,tak by zájezd reklamovali...
# 8. 2. 12 10:23
Pavel Kočí
Ještě jenom doplním-ITS měla loni o proti letošku o 20% nižší ceny.Takže ten rozdíl cen byl výrazný.
# 8. 2. 12 10:51
Anonymní
No my jedeme pres Student agency nevim jestli ta Trakia je hotel zeleny,ale uprimne jste me vyděsil mame dve deti tak doufam ze to bude v pohode
# 8. 2. 12 16:09
Anonymní
pokud sledujete povodňovou situaci a rozbouřené moře, jenž pustoší poslední dny Pomorie, Carevo, Primorsko

www.zkracovatko.cz/YfN960
# 8. 2. 12 21:59
Pavel Kočí
Student je jen zprostředkovatel,takže nejspíš to máte od Alexandrie.No uvidíte,třeba se polepšili.Mohli změnit kuchaře.To už se nám taky stalo.Ale jestli vám to udělá radost,tak za hotelem,u hlavní silnice směrem do centra je banka s nejlepším kurzem.A opět za hotelem,ale musíte přejít křižovatku asi po 150m odbočíte do prava-nejlevnější obchod na SP Mladost.Koupíte tam vše,od jídla přes drogérii až po nádobí.
# 9. 2. 12 09:26
Anonymní
ne od Alexandrie to neni mam smlouvu a je tam jina cestovks ted si nevzpomenu.No to doufam ze zmenily kuchaře.A nevite jeste jak je to tam z tim toboganem jestli je u toho hotelu,nebo vedle a jestli kdyz mame all inclusive jestli se za tobogan plati?jestli ano tak kolik a za lehatka na plazi?Myslite ze si mame vzit treba svuj slunecnik.Moc dekuji za odpověd
# 9. 2. 12 21:15
Pavel Kočí
Na tobogán se zeptám,teď volat nebudu abych náhodou nebudil.Slunečník stojí 7 leva a lehátko taky.Někdy jde zaplatit jen slunečník,ale někdy to chtějí komplet.Slunečník a 2 lehátka.
# 10. 2. 12 08:08
Anonymní
Tak zatim moc děkuji a dik za typy.Doufam ze aspon hotel budou poradne uklizet a že tam bude vyziti pro deti.Jedeme z manzelem a detmi poprve all inclusive,ale mam strach ze se asi jidlo nebude dat moc jist,snad aspon nejaka zmrzlina a neco tam bude pro děcka.
# 10. 2. 12 08:49
Anonymní
Takze 21leva denne budem platit na plazi jo?Kolik je vubev jedno leva na naše koruny?A jak vymenit penize vzit eura a měnit až tam?Dekuji
# 10. 2. 12 08:50
Anonymní
Pane Koči posilam odkaz na hotel kde jedem.Je to ten z tim hnusnym jidlem?http://dovolena.zasluncem.cz/bulharsko/hotel-trakia_slunecne-pobrezi/fotky/
# 10. 2. 12 08:55
q+wěešrčtzu? ?oípéú)ASDFG HJKL?
v té bance jak jsem psal,myslím že Alfa bank,ješ za éčko 1,95lv.Takže 1 lv cca 13kč.Ji+ěščřžýáíé=´¨
# 12. 2. 12 19:20
Pavel Kočí
Je to ten hotel,ale třeba se to opravdu zlepší.Nám se to samé stalo opačně.Jeli jsme na jistotu,ale hotel změnil majitele a ten si najal své lidi.|Tobogán je zdarma.1 lv je cca 13kč.My měníme na místě eura ale spíš pro to, že je máme našetřené z diet,ale výběr nevychází taky špatně.Záleží u jaké banky máte účet a kolik zaplatíte za výběr.a ještě k hotelu,poloha je dobrá,v klidnější ulici.Máte to kousek na zastávku a jestli jsou už děcka větší,můžete si zajet za 1 lv na Nesebar.Úplně nejlepší je jet hned po snídani,když se městečko probouzí.A pak večer,když je osvícené.
# 13. 2. 12 18:44
Anonymní
no tak to je super ten hotel to mam fakt radost.Decka mame 1 a pul a pak 10let.A co v tom Nesebaru je?A jeste prosim na plazi je tam nejake vyziti pro toho starsiho syna?eURA BUDEME MIT SEBOU mame od znameho,takze je vymenime za leva tam jak jste mi psal.A do mesta je kousek od hotelu?Moc dekuji za informace.Marketa
# 13. 2. 12 21:21
Anonymní
Dobry den,
ja bych se chtel prosim zeptat jestli nekdo nezna nejakou adresu na "kvartirno bjuro" v Burgasu, na internetu jsem hledal marne (vse v Azbuce bohuzel)
dekujy Martin
# 21. 2. 12 10:49
nikifa771
Dobrý den Martin,
davno už není v Burgasu služba "Kvartirno bjuro". Jestli potřebuješ ubytování ja můžu s tim pomoct. Bidlim v Burgasu dělám dlouho v turistického růhu. Napiš mi prosim co přesně potřebuješ a ja jse pokusím pomoct.
Muj kontakt: nikifa@abv.bg,
00359 897 764 925, 00359 884 108 301, skype: nikifa771
S pozdravem.
# 21. 2. 12 22:04
ewinaw
Dobrý den,

můžete někdo poradit nějaký slušný levný hotel v Nesebaru a v Primorsku. Ráda bych konkrétní názvy hotelů, nejlépe v ceně kolem 20E/noc za dvoulůžkový pokoj.
# 22. 2. 12 08:36
Anonymní
Takových hotelů je v Primorsku na desítky.Pošlete kontakt na 773129978,pošlu Vám nabídku. Zdravím ewinaw.
# 22. 2. 12 20:24
Milan Kameš
Ahoj všichni co se letos chystáte na dovolenou autem,letadlem či jinak do Bulharska.Již delší dobu tam jezdíme s mou ženou a nemůžeme si na nic stěžovat.Jezdíme do Sozopolu,bydlíme u známích.Ti rádi ubytují i ostatní naše turisty za velmi slušné ceny,dvojlůžkový pokoj s balkonem stojí 15 Euro na noc,Mají i větší pokoje všechny s balkony k večernímu sezení.Dále mají jeden velký apartmán pro 9 osob,atěm co se stíská po vaření,je i kuchin k vaření.Domácí je i ochoten dojet pro vás do Burgasu na letiště pokud přiletíte letadlem.je samozdřejmností že to není v ceně ubytování.Mi se stravujeme v restaraci,obědy mají výhodná menu,vloni stálo 5leva na osobu.Večeře jsou o něco dražší od 7 leva výše to záleží jen na vás co si dáte,jídelníčky jsou v češtině a i v ostatních jaz.I v Bulharsku jsou luksusní hotely pro turisty kteří na to mají,stačí poojt kousek za Sozopol a uvidíte ohrmný komplex luxsusu,tak bych mohl psát dále. Do Bulharska jezdíme na dovolenou si odpočinou,za teplem,čistým mořen/což v minulosti nebyla pravda/ příjemnými lidmi.Jezdil jsem tam i za totáče a tět tam pojedeme už po 7,a stále rádi a autem.Pokud bude někdo chtít kontakt na ubytování v Sozopolu rád ho zdělím a přidám i fotky jak pokojů tak celého domu,a i ceny za ubytování.Je třeba napsat včas.Přeji všem pěknou dovolenou.Milan Kameš.
# 23. 2. 12 12:04
Anonymní
Dobrý den pane Kameš,
díky moc za info o ubytování, i když to docela dost kazí ten pravopis, kdy člověk neví, zda si z něho neděláte jen srandu!?! Přesto díky a hezký den! Jan D.
# 23. 2. 12 12:53
Anonymní
Dobrý den,pane Kameš dejte sem e-mailovou adresu,měl bych zájem o to ubytování.Děkuji
# 23. 2. 12 16:26
bobi
My jsme dříve do BG létali letadlem , nyní už pojedem po 4 autem. Za komančů jsem byl taky v BG 2x autem,ale to nepočítám :) .Dle mého názoru to je lepší.Ubytování jsme si taky sehnali sami. Dříve letecky to bylo Primorsko.Autem jsme jeli poprvé přes Rumunsko,takže směr Varna a potom jsme jeli podél moře dolů.Byla půl noc ,my dorazili do Obzoru,kde jsem to chtěl omrknout ,jak to tam vypadá.Tak jsme v autě přespali u pumpy.Ráno v 6.30 jsem nastartoval a jeli jsme juknout,jak tam vypadá pláž.Hned se nám to zalíbilo,tak jsme sehnali během hoďky ubytko v soukromí , no a jezdíme tam dodnes.Jenom jedna změna,že nyní jezdím přes Srbsko. Je to rychlejší. Ubytování máme celkem slušné v soukromí,i auto máme za plotem ve dvorku.S majiteli jsme v kontaktu ,a když se rozhodnem,že letos vyrazíme do Obzoru,tak jim zavoláme ,aby s námi počítali.Určíme datum a není co řešit.A cena za ubytování , neéé 15Euro ,ale 12 ale LEVA.Stravujem se v restauracích,kde jsou ceny zhruba jako u nás, né-li levnější.Ještě nevím 100% jestli letos opět BG,ale je to pravděpodobné.Spíš ano ,než-li ne. Tak zatím , Bobi.
# 23. 2. 12 16:37
bobi
Ještě dodám,že já teda myslím 12Leva os/noc. Neéé za pokoj. Nevím jak to myslí jiní,zda 15 Euro za pokoj a nebo to je taky za os/noc.Co se týče našeho ubyt.,tak nevím přesně jak to domácí účtuje,ale bere to dle mě taky podle délky pobytu.Myslím,že pokud je u nich někdo déle jak 10 nebo 12 dnů,tak potom je cena dokonce asi jenom 10Leva Os./noc.Ale s jistotou to tvrdit nemůžu.Dle mého názoru to tak bylo.No, to mě ani tak nezajímá.Horší je to z benzínem,nyní už 36 Ká/L,a kam až to vyleze ,ví jen Bůh.Doprava je vlastně největší položka,ostatní je brnkačka,hih.Hezkou dovču v BG,a možná se tam i potkáme:).
# 23. 2. 12 20:51 upravil: bobi
ewinaw
Dobrý den, pokud máte konkrétní tipy na levné a slušné hotely v Primorsku,byla bych ráda za informační email na ewinaw@seznam.cz. Moc děkuju.
# 23. 2. 12 21:35
Anonymní
Pro Markétu.
Na pláži se dá koupit jízda na banánu,půjčit šlapadla.Ale cena asi nebude nejnižší.Větší zábava pro děti je spíš navečer.Kolotoče,ohromné trampošky,spousta různých nafukovacích skluzavek.A ty jsou levné.Za 20 minut to co u nás za 5.A když není fronta před skluzavkou,tak čas neřeší. A spousta dalšího.To se nám právě na Bulharsku líbí,v Turecku to byla nuda.Centrum je víceméně střed Slunečního.Nic víc než v okolí hotelu to není.Doporučuji dojet autobusem na konečnou SP a po promenádě to vzít zpátky k hotelu.Nessebar je historické městečko s nádhernou architekturou a atmosférou.
# 24. 2. 12 10:42
Anonymní
moc dekuji za informace marketa doufam ze se budem mit fajn az asi na to jidlo uz mi tu psali ze ten hotel Trakia co mame pr jidlo hruza!!!!!!!
# 24. 2. 12 11:52
Anonymní
Markéto,ten příspěvěk byl ode mě,jen jesem si nevšiml,že se mi vymázlo jméno.My hledáme vždy ubytko se snídání.ráno je to fajn a pak v průběhu dne se najíme kdy chceme a kde chceme.Nemůsíme mastit zpátky na hotel,protože je čas oběda a přitom ani nemáme moc hlad....klidně si dáme jen palačinku,nebo kousek pizzy a pak si dáme až večeři.A tu si vybereme podle chuti.Pavel
# 24. 2. 12 12:23
Anonymní
Dobrý den Pavle,
píšete mi uplně z duše! Přesně takto to děláme i my! Jen i tu snídani si kupujeme v pekárničkách a dále palačinky, pizzu a poté až pořádnou večeři! Krásný pobyt v BLG Vám peje Ondřej K.
# 24. 2. 12 13:47
Anonymní
Samo, že přeje a ne peje! O.K.
# 24. 2. 12 13:48
Anonymní
nO MY jedeme poprve all inclusive ale jak ctu diskuze tak se toho trochu obavam, vzali jsme to kvuli detem at maji porad piti a nejakou zmrzlinu.A taky jsem chtela vyziti pro deti,ale to jste me potesil že je tam toho hodně.Jedeme v cervenci tak snad vyjde pocasi a i more bude ciste.Marketa
# 25. 2. 12 10:59
bobi
Nevím,ale platit si do BG all Inclusive pokládám za naprosto zbytečnou věc (byť i kvůli dětem).Vše se dá v pohodě koupit v podstatě za ceny jako u nás ,né-li nižšší. Stravování v restauracích,taky OK. Jo pokud letíme směr Hurghada (Egypt)nebo třeba Monastir(Tunisko),tak all inclusive pokládám přímo za nutnost,ale do BG spíš za "blbost". Toť pouze můj názor "aim sorry".
# 25. 2. 12 13:15 upravil: bobi
No Name
Dejte sem nějaké kontakty na ubytko, kde jste byli spokojení, ať se mají ti, co tam jedou poprvé čím inspirovat. Děkuji NM
# 25. 2. 12 13:44
Fanatic
Již jsem to několikrát psal.
Obzor, Stefka Zagorova, tel.: +359 556 328 58
mobil: +359 886 646 431
www.home-zagorovi.com, e-mail: stefka.zagorova@gmail.com
Zamluvení pobytu je lépe telefonem. Stefka Zagorova umí česky.
Když budete prohlížet pension na internetu, nechte to v bulharštině. Je tam více fotografií. V češtině to nefunguje ( nevim proč ).
# 25. 2. 12 14:25
Anonymní
OHLEDNE TOHO ALL INCLUSIve NASLA JSem PROSTE HOTEL A BYLO TAM U TOHO TOTO stravovaní tak jsme si to vzalI.Nebylo to zas tak cenově rozdilne oproti pobytu jen ze snidani a kdyz si asi spoctu chodit na obedy a vecére plus blbosti pro děcka,tak to vyjde stejně.No uvidime po prvni zkusenosti jake to bude.Marketa
# 25. 2. 12 17:21
Anonymní
Dobrý den,
dobré až velmi dobré ubytování lze pořídit i na těchto stránkách

http://www.hermes-carevo.ic.cz/
# 25. 2. 12 17:33
Anonymní
Markéto,zkusíte a uvidíte.Na SP se vám to asi vyplatí víc,než třeba v Primorsku.Tam jsme byli bez snídaně,krámek na každém rohu a pekárna s úžasným sladkým pečivem asi 200m.Ta na Slunečním není tak častá.I když od Trakie by asi v tý 200m vzdálenosti měla být.Jinak se připravte,že za blbosti ještě nějaké leva utratíte.My sebou ani netaháme nafukovačky,papíry a tužky a koupíme až v Mladosti,nebo na tržnici v centru-tam je krámek vše za 1lv,2 lv a a i když jsou fixy a bloky stejný jako u nás,je kolem toho spousta radosti.Manželka po prvním roce kdy balila přesně podle připraveného seznamu snad dva dny to už nehrotí,zabalí léky,nabíječku,noťas a pak co jí napadne při procházení bytu-za 2 hoďky zabaleno bez stresu.A co nemáme,to si holt koupíme.Žádný stres před dovčou.Pavel
# 25. 2. 12 18:44
No Name
Díky za ty odkazy, nebyli by ještě nějaké??? Díky
# 25. 2. 12 21:01
Anonymní
Zase musím slova pana Pavla jen 100% potvrdit! Ty sladké a slané produkty z pekárniček jsou úžasné! S tím balením je to u nás stejné, co se zapomene, to se koupí za stejný peníz či levněji v BLG! Hezký den přeje Ondřej K.
# 26. 2. 12 10:04
Anonymní
Pavle moc dekuji za rady jasne ze berem penize na utratu urcite budem neco kupovat,pry jsou hodne levne i veci jako oblečeni a pekarnu urcite taky vyzkousime pokud nebudeme mit neco sladkeho v nabizenem jidle.jeste se chci zeptata na nejky vylet krome toho Nesebaru co to delfinarium,nemate z tim zkušenost?Dekuji MARKETa
# 26. 2. 12 16:28
Anonymní
Na oblečení je lepší a levnější Primorsko,spousta ženských tam jezdí spíš za nákupy,než za mořem.Ale i na SP moje žena vždy něco vybere a sklízí uznání.To delfinárium bych s tím prckem zvážil.Odjíždí se tak v 7 hodin,představení je 20 minut a pak je asi 4 hodiny rozchod v cizím městě.A jiný výlet,no spíš si zajet do Svatého Vlasu,nebo Ravdy.S prcky toho moc není.Pavel
# 26. 2. 12 18:33
bobi
S tím delfináriem má Pavel pravdu.Vystoupení dlouho netrvá,a ze SP to je zhruba 100km.Není to zrovna kousek vedle jako Nesebar.
# 27. 2. 12 00:02
Anonymní
Moc dekuji no asi nepojedem nikde snad nam bude stacit vyziti ve meste my tak moc nepotrebujem,malinky tomu jeste nerozumi a ten 10lety syn si snad neco na zabavu najde.No uzn se moc těšime,hlavne manžel ten bude u moře poprve,tak doufam ze nam to vyjde.Ákorat z toho hotelu mam strach myslim to jidlo.A jinak PAVLE ten nas hotel je dobry?Nevite?´Myslim jako pokoje ciste a tak.DĚKUJI Marketa
# 27. 2. 12 10:40
Anonymní
jO A jeste jsem se chtela zeptat na leky,psal jste že berete sebou,meli jste taky někdy nejake potiže,tak jak byvaji třeba v Egypte?Co pak vzit za leky staci nase jako ibalgin atd?Děkuji
# 27. 2. 12 10:44
bobi
V Egyptě a Tunisku jsme částečné problémy měli,ale taky to nikdy nebylo až přímo na prášky.Co se týče BG a např.Turecka(Side),tak zatím jsme žádné problémy nikdy neměli.
# 27. 2. 12 14:54
bobi
Jen tak trochu mimo "mísu".V Egyptu, když už někdo ty střevní potíže měl,tak naše prášky stejně nezabíraly.Bylo nutno si koupit ty jejich.
# 27. 2. 12 15:15
Anonymní
Makéto,myslel jsem léky na předpis-osobní léky na naše neduhy.Všechny ostatní léky stejných značek se dají koupit na místě.A lékaren je na SP spousta.A hotel by měl být jinak vpohodě.Pěkné,čisté pokoje.Pavel
# 27. 2. 12 16:53
MilanKameš
Dobrý den.Velice se všem omlouvám za moje pravopisné chyby,psal jsem to ve spěchu.Zapoměl jsem dát svoji adresu.milan.kameš@seznam.cz.Pokud bude někdo chtít bližší informace rád je zdělím.
# 29. 2. 12 12:14
Jofo
Nevím kdo kde slyšel o pověsti socek z cajzlova, Mám naprosto jiné zkušenosti, kdy zejména němci jsou šetřílci na ultimo. A byl jsem v Bulharsku mockrát. Takže klidně řeknu v roce 2007 2+ 3 dospělé děti (20 let +/- ) na 9 dnů mě stálo cca 40 000, v roce 2008 2+2 dosp.děti na 8 dnů mě stálo 25 000 a v roce 2010 2 osoby na 8 dnů mě stálo také 25 000 Kč. SKutečnost je ta, že v Dubrovniku po mě v rcoe 2010 chtěli za 1 porci Pizzy, to samé, co v Bulharsku za večeři pro dva včetně vína a kávy. Byl jsem leckde, španělsko, francie, belgie, nizozemí, švýcarsko, itálie, chorvatsko, bosna, ... bulharsko a slovanští občané i ceny jsou nám i myšlením nejblížšší .
# 26. 3. 12 09:49
Anonym
Jak můžete takto psát o Bulharsku??? Fakt to je prostě hrozné, nemravné neslušné!!!
Jsem Bulharka, která žíje v Praze 15 let..Takže moc dobře vím jak je v Bulharsku..a také mohu posoudit jaké jaký je i český národ!!!
# 4. 4. 12 09:35
nikifa771
Dobrý den všem milovníku Bulharska, chci Vás informovat že je už u pobřeží 25 stupnu, sluneční počasi a voní na léto. Vitám Vás u Sozopolu v muj rodinný hotel Antares 1 a Antares 2, který se nachazí 80 metru od pláže Sozopola a 100 metru od centra nového města. Ceny začinaji od 12,5 euro na osobu se snídaní v našem Bistre. Celí ceník a fotky můžu poslat každému který má na to zajem. Chci udělát pro moji české turisti některé české pokrmi v Bistro Antaresu, a poprosím Vas poradít co se Vám nejvic libí s vaši kucině. Ja jsem učil v Ostravě Střední školu společného stravování 1992-1995 a pamatuji hodně recepti.
Děkuji všem vám za vaši pozornost.
Muj kontakt: nikifa@abv.bg
skype: nikifa771
tel: 00359 897 764 925
# 5. 4. 12 17:03
Anonymní
Něco o ubytování letos v létě v Bulharsku.Ty zkušenější si určitě najdou to co hledají,nebo již mají svůj kontakt (známé).
I vprostřed léta se dá najít dobře ubytování,jen pozor u větších skupin s malými dětmi,je lepší si něco rezervovat ,již dříve.
Pro ty co nemají velké zkušenosti s Bulharskem.Levné ubytování od 12 Leva /lůžko/os./noc,mívá již bulharský kolorit (nedodělané venkovní omítky atd.).Většinou má TV,ledničku,balkon,varnou konvici a vlastní socialní (sprcha,WC) a někde Wifi přípojku na pokoji.
Ubytování hotelového typu od 25 Leva/lůžko/os./noc,mívá kontinentalní snídaně a další stravování,většinou při této ceně nemá vlastní bazén,klimatizace je v ceně.
Pak jsou již jen Hotely se všemi službami a vlastním bazénem.
U mne je možné si udělat rezervaci v Primorsku,Kitenu,Lozenci,Achtopolu a Sozopolu. Většinou pošlu své vlastní foto.jednotlivých ubytování.Městečka vcelku dobře znám,rozumím bulharské mentalitě a jazyk ovládám.Vyznám se na místních úřadech,mám dobré kontakty.
Ráda poradím, pokud budu vědět i vysvětlím případné dotazy.Kontakt na mne +420 602 254 602, mail.: iva.janevova@seznam.cz
# 12. 7. 12 14:34
zuzka
Chystáme se koncem srpna s dětmi autem do Bulharska k moři cca na 12 dní - nejlépe Kiten, Obzor..Nedaří se nám najít apartman/dům pro 4-5 osob do cca 150m od moře s kuchyní, kde by byla i myčka. Počítám i s vyšší cenou, ale nedaří se mi to.
Nemáte někdo nějaký konkrétnítyp?- klidně podél celého pobřeží Bulharska.
dík
Zuzka
# 13. 8. 12 15:10 upravil: zuzka
Anonymní
Dobrý večer Zuzko,
pro letošek už to bohužel není aktuální z důvodu plné obsazenosti, ale pokud se Vám bude v BLG líbit, tak bych vám mohl na příští rok nabídnout ubytování v soukromém apartmánu v Carevu v hotelu Hermes. Splňuje to všechny vaše požadavky, až na tu myčku, ale zase tu je spousty jiných věcí! Přeji Vám, abyste sehnali dobré ubytování i letos a třeba příští rok u nás v Carevu!
Ondřej
P.S. http://www.hermes-carevo.ic.cz/
# 13. 8. 12 18:30
Pecan
Zdravím všechny příznivce Bulharska. Letos jsme tam byli po druhé 2 dospělí a 3 děti, v soukromí v Primorsku-severní pláž. Domácí je super, ale jeden pokoj nám už opravdu nestačí a potřebujem apartmán+místo na parkování auta.:-) Přemýšleli jsme nad Lozencem (ale i Primorsko), tak jestli máte někdo dobrý tip na ubytování, tak pošlete na: pecan.varada@seznam.cz. Díky a už se těším na Bulharsko 2013.:-)
# 25. 11. 12 12:09
Maja
Ubytovaní v Carevu, přímo nad Popskou pláží. Super apartmán,klídek, pohodička, bazén.Parkování u apartmánu. Na pláž asi 100 metrů.
Kdo má rád klidnější místo,pohodu a jede autem, tak doporučuji www.dreambaybulgaria.com
# 26. 11. 12 21:02
Olča
Ahoj, potřebuji ubytování pro 9 lidí (4 dospělí a 5 dětí), blízko k moři (do 100 m), do soukromí, apartmánů s vlastní kuchyňkou. Má někdo dobrý tip. Pošlete mi prosím bližší informace a případně foto. Moc, moc děkuji. Rádi bychom
jeli v r.2013 do Bulharska. Můj email je PajkrtovaO@seznam.cz
# 30. 11. 12 10:05
Anonymní
Dobrý den,pane Kameš dejte sem e-mailovou adresu,měl bych zájem o to ubytování.Děkuji
# 7. 1. 13 11:08
Anonymní
Pro Zuzku,mám známého má ubytování ve svém penzionu ve Starém Carevu a byla tam i myčka,ne všude.Pokud ještě nic nemáte(myčka na nádobí není běžná při ubytování v penzionech,dokonce kuchyňka je spíše vyjímečná),mohu se zeptat, pokud již není plně obsazeno - rezervováno. Můj email.: iva.janevova@seznam.cz
Iva.
# 11. 1. 13 17:41
Olin
Ahoj všem, nabízíme ubytko v bulharském Nessebaru, více info na www.bulharsko2013.webnode.cz
# 4. 5. 13 12:58
Anonymní
Zdravim cestovatele co jedou autem a shani ubytovani u more.
Pronajmu zarizene studio s kuchynskym koutem, v prvni rade 100 metru od plaze, posledni patro s velkou terasou. V pripade zajmu zaslu foto na email, nebo se mrknete na: http://www.fortnoks.org/panorama_pictures.php?mggal=6.
Cena 30 Euro den. email: grandam@seznam.cz
# 9. 5. 13 19:56
Maja
Zdravím,letos jsme se rozhodli že pojedeme do Bulharska OBZor.V plánu chceme jet v srpnu 3.8.2013 jsme z Ostravy.Je nás celkem 5).45,42,17,11,6,.Budeme rádi kdyby se k nám někdo přidal.Napište na mail 4omaja@seznam.cz
# 12. 5. 13 15:22
pestris
Dobrý den,chystáme se letos začátkem srpna autem do Bulharska,někam Carevo,Kiten..Poradí někdo jak tam jde sehnat ubytování.Jsme 2 dospělí a 2 děti 7 a 5let.Nebo nemá někdo kontakt na ubytování (nejlépe apartmán).Můj email pestris@gmail.com
# 16. 5. 13 18:14
Thelma
Dobrý den, hledám ubytování v soukromí pro 2 dospělé a 2 děti(13a16 let)na 10 nocí v Sarafovu za rozumnou cenu. Jako dítě jsem tam byla s rodiči, ale kontakt na ubytování bohužel už nemám.
Kdyžtak napište na fosa.cz@centrum.cz

Díky moc
# 26. 4. 14 17:25
Anonymní
Od 10.8. do 24.8. máme rezervované ubytování ve vilkách v Primorsku. Máme volné dva pokoje s manželskou postelí (ideální rpo rodiče a malé dítě). Cena za pokoj je 341EUR za pokoj a 14 nocí.
Pokud by to někoho zaujalo napište mi na martin.i@email.cz
# 26. 4. 14 21:01
Anonymní
Dobrý den, nabízím ještě nějaké volné termíny na ubytování v apartmánu v Carevu. Hezké dny do dovolených přeje Ondra

www.hermes-carevo.ic.cz
# 27. 4. 14 10:38
Anonymní
Dobrá stránka pro ubytko. http://www.kvartiri.ltd.bg/ Hromadu lidí umí česky a anglicky
# 29. 5. 14 09:15
Anonymní
http://www.kvartiri.ltd.bg
to je luxusne ubytko na bulharske pomery, aspoň podľa ceny.
# 29. 5. 14 20:28
Anonymní
Myslel som toto: Máme volné dva pokoje s manželskou postelí (ideální rpo rodiče a malé dítě). Cena za pokoj je 341EUR za pokoj a 14 nocí.
# 29. 5. 14 20:29
gabri80
Myslel som toto: Máme volné dva pokoje s manželskou postelí (ideální rpo rodiče a malé dítě). Cena za pokoj je 341EUR za pokoj a 14 nocí.

Dobrý den, můžete prosím poslat odkaz na toto ubytování na email: gabina.viz@centrum.cz Děkuji :)
# 3. 7. 14 23:28
Anonymní
Dobrý den ,

prosím , nevíte o možnosti zajištění dovolené v Bulharsku. Mám chuť navštívit Bulharsko ale nejsem standardní turista ..... Měl bych zájem o pronájem malého domku s PEVNĚ oploceným pozemkem v blízkosti moře a ideálně bez dalších lidí (na samotě by bylo skvělé). Jednalo by se o 2 dospělé osoby a dva psy plemen rotwajler (čistotní , hodní a vychovaní). Nejsem náročný na ubytování takže plně postačí základní standardní vybavení k běžnému životu . Dostupnost obchodů a restaurací také není podmínkou , vzhledem k tomu že chci cestovat autem .

Hledám klidnou a tichou dovolenou u moře kde sebou budu moci mít své psy. Jednalo by se zřejmě o termín srpen 2015 na 2 možná až 3 týdny .

Prosím o informace , či nabídky.... email jonemichl@seznam.cz
Díky!!
# 2. 10. 14 18:06
Anonymní
Ahoj!!

Jsme dvě a hledáme ubytování v Bulharsku. Přený místo nemáme - zatim. Cca na rok. Něco menšího a levnýho. I práci tam budeme potřebovat, tak klidně i tak. Jestli o něčem víte....pište!!! :) Díky Katka
# 12. 11. 14 11:14
Anonymní
Krásný den všem tady, bydlím ve městečku Carevo, je to oblast bulharského jihu, hovořím i česky a provozuji tady přímo u moře rodinný penzion "U Sněžanky". Pokud máte i rodinu a pojedete autem je tady opravdu příjemné v létě pobýt. Pěkné čisté pláže, podmínky pro šnorchlování taky výborné. Koukněte se kdyžtak na moji stránku: http://snezanka.webnode.cz/ a nebo se ozvěte přímo na email: snejana_guberska@abv.bg. Přeji krásný konec roku 2014 a hezkou sezónu 2015. Sněža.
# 22. 11. 14 17:07
Anonymní
Zdrasti Sněža,

za kolik je ubytování na 14 dní v květnu ? Pro 4 osoby. Děkuju za informaci. Katka
# 16. 12. 14 11:11
Tatyana
Nabídka svůj byt k pronájmu v Kranevo - za rekreační vesnice (nachází se mezi dva nejlepší bulharského letoviska Albena - 3km a Zlaté Písky - 7 km). Můžete jít na tento odkaz -
# 19. 1. 15 18:17 upravil: Tatyana
BGHOME
Zdravíme pana Janovského, díky za všechny informace tady. Jsme pár lidí z česka,kteří zůstali v Bulharsku přes zimu, abychom si to vyzkoušeli a máme docela velkou snůšku zážitků. Jinak, pokud by někdo chtěl, můžeme domluvit skutečně dobré, levné a hezké ubytování u moře na 2015, teď hlavně v Carevu, Vasiliku a Izgrevu, kde jsme vyzkoušeli bydlet v domečku - skutečná paráda, zahrada s bazénem a pokud je víc lidí(8), výjde to skutečně dobře. Jo, jinak odkaz máme: http://www.bghome.webnode.cz Ozvěte se, budeme se těšit.. Hezkej den :-)
# 2. 2. 15 08:04
Martin Havířov
ahoj lidičky, nebyl někdo z vás tady: http://dreambaybulgaria.com/index.php?lang=en
Pokud ano, jaké jsou vaše recenze, děkuji
# 3. 2. 15 19:16
pastorekhonza
Bulharsko rozhodně není pro nižší vrstvy!
# 3. 4. 15 13:06
Anonymní
Nabízíme k pronájmu byty s 1 ložnicí a studio s kuchynskym koutem - velmi světlý a prostorný. Každý apartmán má balkon, plně vybavenou kuchyň, klimatizace. V bytě až pro 4 osoby.
Fotografie: https://www.facebook.com/CompelxStannyCourtNesebar/photos_stream
Pláž v docházkové vzdálenosti, 5 minut. Komplex má plavecký bazén, lehátka a slunečníky zdarma. Parkování je zdarma. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu v blízkosti bazénu.
Ceny jsou v závislosti na požadovaném období začne od 25 ? den.
Máte-li zájem o cenách, napište období, kolik dospělí a děti na e-mail: apartamenti_nesebar@abv.bg
# 21. 5. 15 09:14
Anonymní
Ahoj neví někdo o dobrém levném ubytování? Nejlépe od Sozopolu na jih. Dík MaJa
# 13. 2. 17 18:12
Anonymní
Vyzkoušeno
www.hermes-carevo.cz

Ivan
# 13. 2. 17 22:26
Anonymní
pro MaJa---pošlete váš email--ráda poradím.
# 16. 2. 17 21:07
Miro
Ahojte zhanam nejake pekne ubytovanie v Kraneve - apartman pre 4 clennu rodinu, za rozumnu cenu blizko mora.
# 16. 2. 17 21:27
Anonymní
Pro anonymní: MaJa
Davidsan@post.cz
# 16. 2. 17 21:54
Miro
Tu je kontakt pre vsetkych na serioznu pani vola sa Todora Koeva z Obzoru /č.t.: +35955632169/ má jeden veľký dom na ubytovanie a jeden hotel 7 ročny postavený v zahrade /pekne zariadené izby so samostatnými WC a sprchami /ceny veľmi dobré/ cca 200-300m na plaz.
Dufam ze niekomu pomozem s hladanim ubytovania.
# 20. 2. 17 22:08
Anonymní
Má někdo zkušenosti s penzionem Lambrino v Primorsku? Ceny za ubytování, čistota, ochota....???? Díky za informaci. Petr
# 16. 5. 17 11:21
Petrsvo
Dobrý den,
hledám apartmán pro 4 osoby, poblíž pláže. Od Sozopolu níže. Termín 1.8 -8.8.2017. Email petrsvoboda49@seznam.cz
# 25. 5. 17 19:26
VitoPo
Petrstvo: skus booking.com, bgstay.com, kvartiri.bg a pod. Pripadne cestovku. :)
# 27. 5. 17 08:58
Laďa
Bulharsko je pro všechny, kdo to tam mají rádi ne pro nižší vrstvy. My již několik let jezdíme do Primorska. Dříve jsme bydleli naproti škole a nyní 5 let jezdíme k Naskovi do jeho penzionu (dříve penzion Nasko - pod CK) Dnes http://dum-gosevi.webnode.cz/, již rodina pronajímá sama. Určitě mohu doporučit všem, kdo mají rádi klid
# 4. 6. 17 22:52
Vito PO
@Laďa : nesúhlasím celkom s tebou. Vzhľadom k tomu aká široká je ponuka ubytovania v BG, tak si myslím že si vhodné ubytovanie k svojim nárokom a peňaženke nájde každý. Len treba byť trochu realistami, proste nedá sa očakávať lux hotel za cenu hostelu. :)
# 5. 6. 17 09:46
Laďa
Vito PO, to byl šum v přenosu, myslím to tak, že v Bulharsku si najde to své každý, od luxusního a dražšího ubytování, po levnějšího a nejlevnějšího. Myslím, že jsme si jen nerozumněli. Pro mě je to super dovolená, kterou si užíváme myslím dostatečně a asi proto se na ni těšíme celý rok. Mě spíš rozhodil příspěvek o tom, že je to jen pro nižší vrstvu, což je nesmysl.
Prostě dovolenka v Bulharsku je prostě supr
# 5. 6. 17 23:22
Laďa
Penzion Lambrino je hned vedle domu Goshevi, kam právě jedeme, ale ubytovaní jsme tam nebyli, jen na něj koukáme z terasy a zároveň Lambrino vlastní zároveň i restauraci a tam jsme jedli a bylo to chutné.
# 5. 6. 17 23:44
Vito PO
@Laďa : o.k. reagoval som hlavne na to "pro nižší vrstvy" . :)
# 6. 6. 17 08:32
deiw
To se stává, když vypadne z věty čárka, případně chybí upřesňující slovíčko ("..., ne jen pro...") :)
Přiznám se, že jsem to napoprvé taky nepochopil, i když po vysvětlení už chápu, co Láďa myslel.
Je to mrcha ta čeština :)
# 6. 6. 17 14:27
Laďa
Jojo, je to taky tím, že to byla reakce na již nevím čí příspěvek, který tam napsal to o těch nižších vrstvách, což mě trošku rozlítilo, ale sám jsem to pak dál špatně komentoval.
Prostě Bulharsko je pro všechny ty, kdo ho milují a tečka. U nás je to Primorsko
# 6. 6. 17 22:43
Zindulka
Letošní léto je dávno pryč a pro nás bylo v Primorsku opět úžasně. Na doporučení jsme vyzkoušeli apartament Diana, jelikož nás bylo trošku více, tak se to hodilo. Super luxusní vybavení, výhled na moře a přijatelná cena. Majitelka měla celý apartament perfektně uklizený a připravený.
http://jizni-zaliv-apartament-diana2.webnode.cz/
# 27. 10. 17 23:30
Anonymní
A cena?
# 28. 10. 17 10:35
Anonymní
A cena?
http://jizni-zaliv-apartament-diana2.webnode.cz/cenik/
# 31. 10. 17 11:43
Mino
to je drahe
# 2. 1. 18 21:53
mino
http://ihsvarna.com/ru/%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%8b/
# 2. 1. 18 22:26
Zindulka
Drahé? Myslím si že za takové pěkné a perfektně vybavené ubytování je to velice dobré. Může tam být až 7 osob. Apartament má klimatizaci, pračkum myčku, mikrovlnnou troubu, troubu kávovar a jiné. Za takovýto apartametn je cena perfektní. Letos už máme opět objednáno a už je tam dost obsazeno.
# 3. 2. 18 19:19
brano
@Zindulka - ubytovanie a prostredie vyzerá fajn a aj cena je za 7 osôb skvelá. Mne by skôr prekážalo bývanie nad reštikou. Nie je to hlučné? Nemám skúsenosť, preto sa pýtam. Cena 518,00?/7 dní v TOP sezóne pre 7 osôb.

@Mino - hotel ako tak, cena počas TOP sezóny 2+2 a k tomu 2+1, teda 7 osôb cca 762,00? / 7 dní. To je akože výhodnejšie? Chápem, že v tejto ponuke sú zahrnuté aj iné služby, tak hovorme o inej ponuke, nie o lacnejšej, resp. výhodnejšej ako je typ od Zindulky. Pre 2+2 áno, nie pre 7 osôb.

Chcem tým len povedať, že ak na stránku dá niekto typ na ubytovanie, netreba ho hneď zotrieť ako stierací žreb...každá ponuka je fanj, vrátane tej tvojej.
# 5. 2. 18 09:15
VitoPO
@brano : ako si došiel k tej cene z toho odkazu od mina? Ako pozerám tak pozerám, tak na tom odkaze je len cenník liečebných procedúr a nazdväzujúcich služieb. K cenníku za ubytko som sa nejak nedopracoval ani na viac pokusov v rôznych jazykových mutáciách stránky. Či len neviem hľadať?
# 5. 2. 18 12:48
Anonymní
@zdravim VITO PO-v pravom hornom rohu je rezervacia a tu ti ponuka vyber izby a pocet osob. Nasledne ti ukaze cenu.
# 6. 2. 18 18:44
Anonymní
Ale najskor som zvolil termin pobytu. Link je na 5/2018.
Maxik.
# 6. 2. 18 18:45
Maxik
Takže ešte raz - pozeral som to cez PC a fungovalo to aj teraz. V pravom hornom rohu pri BG vlajočke je Rezervacia, potom vyber osôb (od 2+0 do max 3+1) a tiež termín. Dole zvoľ Search a ukáže ti foto izby Double room Lux a cenu 461,87Eur, s 15% zľavou. Tiež ponuku rezervácie. Zvolil som termín 28.7. do 4.8.2018. Termín od 7.7. do 14.7. ukazuje za 414,22Eur.
# 6. 2. 18 19:31
VitoPO
@Maxik : no to som dobrý :D že som si to nevšimol :D Dik, už som sa zorientoval aj ja. Užívateľská prívetivosť tejto ich stránky má značné nedostatky. :)
# 8. 2. 18 09:10
Maxik
@VITO PO - rad som pomohol, mam sa ti za čo revanžovať. A ponuka vyzera naozaj zaujimavo. Mam teraz viac času - deti majú kiahne, tak môžem surfovať:-)
-vlastný rozsiahly park s exotickými rastlinami;
-poloha vo vzdialenosti 100 m od pláže a v blízkosti veľkého vonkajšieho bazéna s minerálnou vodou;
-zrekonštruované izby s klimatizáciou, cena ubytovania zahŕňa raňajky -formou bufetu a využívanie krytého bazéna s minerálnou vodou;
-24-hodinová recepcia (recepcia);
-Veľká reštaurácia ponúkajúca národné bulharské, medzinárodné menu a ryby;
-panoramatická cukráreň na XII. poschodí;
# 8. 2. 18 11:38
VitoPO
@Maxik : čo ti ja viem, Sv. Constantin a Elena nie je všeobecne zlá voľba. Sám som tam prežil dosť týždňov či mesiacov. Ale boli sme pred dvoma rokmi a mimo hotelových areálov mi to prišlo strašne tiché a mĺkve. Je ale pravda, že aj decká boli o dosť menšie, takže to máme skreslené ich režimom, teda kým iní len vyrážali za zábavou, my sme už boli na ceste nazad. Ako východískový bod pre spoznávanie stredísk na severe v okolí Varny je to na pohodu.
# 8. 2. 18 14:09
Anonymní
@VITO PO, toto zial uz neviem posudit. My sme boli vyssie a tam bolo az velmi rusno. Ale OK, boli sme spokojni. Ponuk je vela, uvidis a porovnas. Maxik.
# 8. 2. 18 17:33
deiw
Tak ono sv. KiE jsou de facto lázně, takže to je opravdu klidnější. S dětmi tam bude člověk asi spokojený ("švagrovci" byli).
Kdo chce noční život, tak musí pár km severně na Zlaté Písky.
# 9. 2. 18 10:25
Anonymní
Very interesting topic , appreciate it for posting . The friendship that can cease has never been real. by Saint Jerome. cegddebddekdbdbb
# 13. 2. 18 14:37
Miro
Nemate nejaky dobry kontakt na ubytovanie za rozumnu cenu vo sv. Konstantine a Eleny Dakujem.
# 15. 2. 18 13:54
VitoPO
@Miro : čo to ma byť za ubytovanie a čo je to rozumná cena? :D Pre koľko ľudí to má byť a aké sú očakávania ohľadom vybavenia?
# 15. 2. 18 16:44
Miro
Ahoj od ubytka ocakavam klasiku s klimatizaciou, s kutikom na varenie a mozno nie az velmi daleko od mora. Ubytovanie je 4 ludi z toho dve deti 7 a 5r. Cena tak sam neviem 30,-Eur ???
# 15. 2. 18 19:17
VitoPO
:D tak potom na Sv. Constantin a Elenu rovno zabudni. :)
Pred dvoma rokmi sme mali apartman s dvoma spalnami cca 50m od mora, s klimou, kuchyňou, pekným balkónom atď. ale stálo to tuším 40 či 45 Eur.
O rok neskôr sme sa nevedeli trafiť s termínom a domáca mi ponúkla menší v tom istom objekte, ale len jedna spálňa a rozkladací gauč za 35. Ak chceš niečo lacnejšie, tak to nebude blízko k moru, ale až za hlavnou cestou v kopci, teda skôr vo Vinici a k moru dochádzať.
# 15. 2. 18 20:07
Miro
:-) diky za info VitoPO, potom ako si ozrejmil cenovu hladinu mohol by si zaslat ak mozes ten tvoj tip na ubytko co si mal Ty ? Tych 40-45,-?. Dakujem.
# 15. 2. 18 20:34
VitoPO
@Miro : odkaz na street view
tretie poschodie otočené smerom do ulice, ak ti vyhovuje poloha, kam ti pošlem kontakt?
# 16. 2. 18 08:51
Miro
Bulharik@centrum.sk dakujem.pekne :-) Vito PO
# 16. 2. 18 12:42
Miro
Dik
# 16. 2. 18 18:29 upravil: Miro
VitoPO
neni zac :D
# 16. 2. 18 21:04
Pekodc
Ahoj všem, přidávám odkaz na pěkné ubytování v Černomorci, dva malé rodinné ponziony, čisto, klídek, pohoda, majitelé super, ceny 8 - 9 Eu za lůžko: www.ubytovani-bulharsko-cernomorec.cz
# 11. 3. 18 15:36
Anonymní
Jaké tam je okolí na koupání, dle mapy nic moc???
# 12. 3. 18 13:04
Pekodc
Nevím, na jakou mapu se díváte. V Černomorci skutečně býval problém s kapacitou centrální pláže, ale to je už minulostí. Snímek ze Street View z léta 2015 už ukazuje významně rozšířenou centrální pláž přímo v Černomorci: https://goo.gl/bpBBEZ, sférický snímek ze 2018 ukazuje již dokončené nové molo a přístaviště a opět zvětšenou hlavní pláž: https://goo.gl/4VejUS . I ve vrcholu sezóny 2017 bylo na centrálce stále opravdu dost místa. Kdo se rád projde, doporučuji ohromnou 7 km dlouhou a desítky metrů širokou pláž "Gradina", která se táhne vpravo vedle Černomorce od mysu Červenka až téměř k Sozopolu: https://goo.gl/wDqbNu . Kdo jede autem a má rád ještě více volnosti a trochu divočejší moře, tak doporučuji navštívit úžasnou obrovskou pláž Djuni. Prvních 5 fotek je z centrálky v Černomorci, zbytek z Djuni: https://goo.gl/kh1i3L
# 12. 3. 18 17:41
VitoPO
@Pekodc : pokiaľ tam v strede centrálnej pláže stále ústi taká veľká hrdzavá rúra, tak ma do Černomorca na pláž nedostane nikto ani omylom.
# 13. 3. 18 09:01
Pekodc
VitoPO
Uprostřed centrálky žádná taková roura není. V první čtvrtině pláže zprava při pohledu na moře, přímo pod hlavním vstupem je v betonovém tunýlku ukončení svodu dešťové vody, na snímku je vidět jak je ten sběr dešťovky vyřešen v nejnižším místě ulice těsně nad pláží: https://goo.gl/taHP9r Zažil jsem hlášky na jiných fórech, že tam vytéká standardní městská kanalizace, což je samozřejmě nesmysl :-)
# 13. 3. 18 12:54
VitoPO
@Pekodc : reagoval som len preto, že keď som bol v Černomorci na pláži naposledy, tak tam taká cca 1,5m rúra ústila. Čo z nej vytekalo som nejak neriešil, proste to tam bolo ako päsť na oko a nerobilo mi to dobre. Keď to medzičasom nejak inteligentne vyriešili je potom dobrá správa.
# 13. 3. 18 13:08
Zindulka
@Brano, nějakou dobu jsem se sem nepodívala. Restaurace nebyla nyní asi 2 roky zavřená, letos jí má nový majitel a byl prý upozorněn, že je zde ubytování a ujistil, že hudba hlasitá zde nebude a v Primorsku musí restaurace být zavřeny o půlnoci a případná hudba do 23 hodin.
# 27. 3. 18 20:46
Pekodc
Zindulka
Ta zavíračka do 24 a hudba do 23 platila loni i v Černomorci, tedy zřejmě všude.
# 28. 3. 18 01:55
Zindulka
Myslím, že to platí asi všude a byli jsme i svědky toho, když někde hrála hlasitěji hudba, tak zasáhla policie. Něco jiného jsou povolené diskotéky nebo nějaké ty několikadenní myslím 3 denní duc duc den i noc na Perle a to před asi 3 roky bylo k nevydržení i na pláži, když foukal vítr od Perly. V celém městečku to bylo slyšet i v noci. Vloni byl ale klid.
# 28. 3. 18 21:32
Anonymní
Kdo by chtěl objednat ubytování přes Booking.com, zde je odkaz na 10% slevu:
https://booking.com/s/39_2/dvoral53
# 2. 7. 18 22:55
Pekodc
Kdo by chtěl objednat ubytování přes Booking.com
Např. Family Hotel Kosko v Černomorci přes vás stojí na 7 nocí pro dva dospělé ve dvoulůžáku 7 422,- ale podle ceníku na origo webu hotelu koupím to samé za cca 4 700,-(podle kurzu Eura) To je mi tedy pěkně vypečená "sleva"!
# 3. 7. 18 12:37
Anonymní
Pokud někdo má zájem o ubytování v klidném prostředí a přitom v centru Primorska, tak mohu doporučit ubytování v tomto penzionu: https://dum-gosevi.webnode.cz/. Předloni jsme to prvně zkusili a bylo to moc super. Vloni nám to nevyšlo, ale letos už jsme zabukovali. Příjemní majitelé, dobrá komunikace s kontakty na stránkách, přehledné stránky, že hned vidíte, které pokoje jsou ve kterém termínu volné. K ubytku je i parkování, případně pro letící možnost zajištění odvozu z a do Burgasu. Vyzkoušeli jsme v Primorsku více ubytování, ale toto je pro nás top. Pravda je, že každý má rád něco jiného. Někdo chce ruch, bazén a podobně a to tady nehledejte. Jen klid a relax. Doporučuje Monča
# 8. 2. 19 11:17
Dovča
Nabízíme ubytování v Primorsku. Ubytování je blízko obou pláží i centra, ale zároveň nabízí klidné ubytování v příjemném prostředí. Více informací můžete zjistit jak na webových stránkách penzionu: https://dum-gosevi.webnode.cz/ nebo přímo kontaktováním zástůpců penzionu.

Pro větší rodinu, případně skupinu nabízíme ubytování ve dvou apartmánech přímo nad jižní pláží. Informace naleznete také na webových stránkách nebo také po kontaktování zástupců apartmánů. https://jizni-zaliv-apartament-diana2.webnode.cz/
https://apartament-milka.webnode.cz/

Přejeme příjemné léto.
# 18. 4. 19 09:11
Pekodc
Černomorec, klidné místo, kousek od centra, restaurace, obchod, pekárna, kavárna - všechno 20 - 100 metrů, k moři 500 metrů, super cena 9 Euro na osobu, děti se slevou. https://www.ubytovani-bulharsko-cernomorec.cz/
# 18. 4. 19 15:27
Dovča
Trošku doplním informace, k moři blízko - severní pláž cca 200 metrů a jižní pláž 300 metrů. Supermarket Komfort také tak 200 metrů, pekárničky kolem 50 - 100 metrů několik, lékárna také tak 100 metrů, poliklinika cca 500 metrů. Restaurace jsou takřka všude kolem, centrum města 200 metrů. Klidný penzion s příjemnými majiteli.

https://dum-gosevi.webnode.cz/
https://jizni-zaliv-apartament-diana2.webnode.cz/
http://apartament-milka.webnode.cz/
# 18. 4. 19 21:01
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání