Kyklady

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Kyklady na mém webu o řeckých ostrovech. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se kykladských ostrovů týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 03:03
paolo bergamo
Zdravím srdečně z Bělé pod Bezdězem ! Chtěl bych letos na Folegandros. Jenže cestovky jej nějak opomíjejí ... poradíte ? Díky moc za odpověď. Paolo Bergamo
# 31. 10. 12 21:41
Yuhů
Cestovky Folegandros opomíjejí, protože na ostrově není letiště. Na ostrov se musí jet lodí, nejlépe asi ze Santorini (nenašel jsem žádnou přesnější informaci o spojích, než mám na webu, ale moc jsem nehledal). No a jak se někam musí jet lodí, tak by to zájezd prodražilo natolik, že by ho cestovka masově neprodala.

Zvláštní je, že nic nedokážu najít ani u německých cestovek. Folegandros jako destinaci znají (z českých webů pouze přeprodejce německých cestovek nacesty.cz), ale ani německé weby nemají žádné vypsané termíny. Já bych tam jel sólově. Klidně naslepo a jestli chcete dopředu ubytování, určitě bude k sehnání na booking.com (asi trochu dražší).
# 2. 11. 12 03:22
paolo.bergamo
Moc děkuju za informaci, třebas mě moc nepotěšila. Budeme pátrat. Krásně se mějte, milé Yuhů... Dragoun Pavel
# 4. 11. 12 07:48
azeret
Kyklady jsou moc heske ostrovy zajedte tam
# 29. 8. 13 20:01
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání