Ostrov Mykonos

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce ostrov Mykonos na mém webu o řeckých ostrovech. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se ostrova Mykonos týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:49
skalist
Na Mykonos je výhodné letět přímo z Rakouska,nebo Německa,bez nutnosti přestupovat na loď v Atenách, případně sehnat let včetně ubytování se snídani u německých CK, vyjde daleko levněji než samostatně. Není to zrovna levná destinace, ale dá se tam sehnat i jídlo za slušný peníz. Jinak nádherný pláže, místní doprava skvostná, má takový orientální nádech, ale to je o dovolený super. Auto se tam moc neužije, ale skutry jsou vynikající, je to malý ostrov. Cestovky v ČR, hlavně řecké mají ceny hodně přemrštěné, skoro dvojnásobek, měli jsme let z Vídně na týden se snídaní za 17,000 od němec.CK, ubytování skoro přímo ve městě Mykonos s výhledem na moře. Na ostrov Delos je ideální jet lodní linkou, místní cestovky nabízejí lodní lístek zpáteční kolem 23 eur, je to ale i s průvodcem, zatímco u přístaviště lze zakoupit od 8 eur zpáteční. Na ostrově je ještě zvlášt vstupné. Stojí to za to.
Jinak ideální pro potápění, nádherný pláže. Týden ale stačí, případně přejet na jiný ostrov.
Město žije hlavně v noci, obchody otevřené dlouho přes půlnoc, nejlépe k nákupům po půlnoci, méně lidí a třeba ve zlatnictví lze usmlouvat slušnou cenu právě po půlnoci. Pár diskoték, hodně barů. Krásný kout, ale kdo chce hodně levnou dovolenou, ať hledá jinde. Nelituju.
# 11. 7. 08 11:55
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání