Ostrov Milos

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce ostrov Milos na mém webu o řeckých ostrovech. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se ostrova Milos týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:49
Anonymní
Benitoit se zde netěží! a ani nevyskytuje. Benitoit se vyskytuje jen na jedné lokalitě na světě a to je farma Benito County, San Benito, Kalifornie. Řecký ostrov Milos je genetisky vápencový mramor s polohami kalcitu, zatímco benitoit se vyskytuje JEN v aluviálních a bazálních proudech hrubozrnných břidlic. Jinak moc hezké stránky, Řecko mám moc rád. LuccaS27@seznam.cz
# 12. 7. 08 13:09
Yuhů
no vida. Budu se muset podívat, kde jsem to vzal. Pokud je pravda, že je Milos jenom vápencový, je pravda, že se tam těží i perlit a že se tam vyskytovalo sopečné sklo?
# 12. 7. 08 17:36
george
Vsem hezky den.
Ostrov Milos je sopecneho puvodu a tez jeden z nejkrasnejsich ostrovu.Zde se nachazi nadhherne vesnicky jejiz domi jsou pul metru od more jako Ag.Konstantinos.Samozrejme i nadherne misto Kleftiko coz cz znamena zlodejina je krasne misto ale jiz zde priplouvaji vyletni lode.tento ostrov ma tez rimske katakombi.tento ostrov doporucuji lidem kteri maji radi prirodu a hezke plaze......coz u eku znamenaji oblasky a ne pisek.
Mejte se krasne Jorgos Barakos
# 30. 7. 08 13:02
Anonymní
Podle všeho se má jednat o bentonit - viz http://www.greeka.com/cyclades/milos/milos-excursions/geology-milos.htm
# 7. 8. 09 16:09
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání