Ostrov Lesbos

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce ostrov Lesbos na mém webu o řeckých ostrovech. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se ostrova Lesbos týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:48
Martina
včera jsem se z ostrova vrátila. Je to nádherný ostrov, plný klášterů, zatáček, olivových hájů, borovicových lesů nebo jen pustina - skály, písek. Jsou zde nádherné scenérie - Sigri, Molyvos, Limonos.
# 8. 7. 08 13:21
jiri koutecky
jsem delegatem ck alexandria a v soucasne dobe pobyvam na ostrove Lesbos, na ostrove plnym zajimavych prirodnich kontrastu a kras.
Nadherne plaze jsou zde na severu ostrova u Eftalou, Tsonia, jih ostrova ohromi letoviskem Plomari a prekrasnymi plazemi Agios Isidoros a plazemi v zalivu Gera.
# 2. 8. 08 11:50
Anonymní
já tam tepr ve letím 11.6
Ale díky vám se tam těším ještě víc než sem se těšil předtím.
# 6. 6. 09 20:02
Anonymní
Máš tam špatně ty motorky :) Lesbos se dá krásně na motorce projet, jen je pravda že ve dvou je lepší si půjčit spíš Enduro. Motorka je pro Lesbos vhodnější i z praktických důvodů - kolikrát mapa ukazuje asfaltku, ale přitom se jedná o obyčejnou prašnou cestu s metrovými kameny. Třeba na nejvyšší horu bylo v 2009 uvedeno, že se dá dojet autem, ale zuby by si tam vylámal i Hummer. Jinak informace o Lesbu jsem čerpala vloni tady : http://cs.tixik.com/r/lesbos-16/
# 4. 6. 10 14:54
mirek
Chtěl bých si půjčit auto na 10 dnů,nevíte jaká by byla cena toho nejlevnějšího? a na kolik by vyšel jeep?Chci Lesbos projet celý(pokud možno)a vím že cesty jsou mizerné poradíte?
# 29. 8. 10 07:57
Yuhů
Nejlevnejsi kolem 25 euro na den, obvykle.
# 16. 5. 11 23:35
george
Tak zde je fajn. Rozlehlý ostrov, který naplní všechny vaše představy o Řecku a ještě něco navíc. Ale chce to auto a celý ho projet. Pak máte celý život na co vzpomínat
# 24. 6. 11 13:46
fergiška
to je hezké mám ráda lesbos proto že jsou tam fajn lesbičky
# 13. 7. 11 19:20
pastorekhonza
LEsbos není nic moc, byl jsem tam, a moc jsem si to tam neužil na Anaxosu.
# 3. 4. 15 13:08
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání