Ostrov Lefkada

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce ostrov Lefkada na mém webu o řeckých ostrovech. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se ostrova Lefkada týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:48
Dadda
Dobrý den,
Mám spíše dotaz než komentář ke stránce. Chtěla bych se zeptat jakého souostroví je ostrov Lefkada?

Děkuji
# 24. 7. 08 11:55
Yuhu z Portugalska
Lefkada patri do Jonskych ostrovu, anglicky Ionian Islands, recky ted rychle nevim.
# 27. 7. 08 15:46
lefkada07
Nejúžasnější na ostrově Lefkada jsou pláže na západním pobřeží a o těch tu není ani zmínka - Porto Katsiki, Egremni, Gialos, Milos, Kalamitsi atd.
# 12. 8. 08 10:48
Andrea Pšeničkova
byla jsem tam na dovče a můžu to doporučit je to tam fakt krásné
# 21. 10. 08 13:28
milanman
Na Lefkádě jsme byli loni 2008 na 15 dní konkrétně letovisko Vassiliki.Musím říct - že to byla jak na počasí,ubytování a sympatiku lidí moc skvělá a vydařená dovolená.Máme s přítelem každej svůj foťák,tak jsme nafotili cca dohromady něco přes 2000 fotek a že tam je opravdu pro našince co vidět a nafotit.
Mohu jenom doporučit,skvělé podnebí,za celých 15 dnú jen jedná cca 15 min. bouřka a pak zase pěkně a teplo.Lidé jsou tam strašně příjemní a vřelí - laskaví,jsou vděčni za to,že jste u nich v obchúdku nakoupili a úsměvem nikdy nešetří - Lefkáda - místo které budete chtít navštívit více krát - s láskou na ni vzpomínám - cestovatel Milan - Mělník.
# 15. 6. 09 16:58
daniel
nadherný ostrov doporučuju
# 21. 6. 09 20:58
Anonymní
Ahoj Milane.Letos chceme zkusit ostrov Lefkádu.Potřebovali by jsme poradit kde je to pěkné a ještě pár jiných informací.Zda je to možné budeme moc rádi.Můžeš nám napsat na roman.ludmila@seznamcz.Moc děkuji Lída
# 23. 7. 09 17:09
viktorka
Nejprve malá oprava: Lefkada není ostrov, nýbrž poloostrov, oddělený od pevniny umělým průplavem pro lodě.
Samotná Lefkada - jako celé Řecko jedním slovem nádhera. Pro milovníky klidu doporučuji malou vesničku Agios Nikitas(kousek od hlavního města). Městská pláž nic moc, ale v dosahu překrásná pláž Milos (tím, že je přístupná pouze pro zdatnější, není přeplněná a je zatím bez všudypřítomých plážových servisů). Na další nejbližší pláž s lehátky, slunečníky a tavenami lze dojít bez problémů pěšky (cca 5 km). Vřele doporučuji mladým půjčit motorku, těm dříve narozeným auto nejméně na 2 dny a objet si sami trasy, po kterých cestovky dělají okruhy, vyjde to rozhodně levněji a můžete se zdržet kde chcete a jak dlouho chcete.
Rada na závěr: Řecko nejlépe mimo sezonu, optimální je druhá půle září.
A úplně na závěr: jednou ročně Řecko, já příští rok raději dvakrát.
# 20. 12. 09 12:08
Eden
Chcete zažít nepřekonatelnou dovolenou s božským klidem? EDEN VILLAS, na ostrově Lefkada, v Řecku, nabízí pronájem soukromých luxusních vil ve kterých zažíjete ráj na zemi! Otevíráme na první sezonu a nabízíme zaváděcí neskutečné SLEVY! Navíc mají vily ČESKÉHO VLASTNÍKA! Na dovolené jste ještě nikdy nebyli jako v ráji... www.edenlefkada.com
# 3. 6. 10 19:51
Anonymní
Lefkada? Jedním slovem nádhera! Pláž Egremni - moje srdeční záležitost! Doporučuji všem, ovšem pokud možno mimo hlavní sezonu.
# 17. 2. 11 16:30
george
Tak to je jediný ostrov, který jsem navštívil a který mě neoslovil. Je tu smutno, trochu chudo a nic. Pláže, tedy ty, co za něco stojí jsou stranou a tak vám nezbývá, než auto, neo moto, jinak ne nikam nedostanete. Ale abych nebyl tolik skeptikus, je tu nádherná¨, nezdevastovaná příroda, ale stále máte dojem, že tomuto ostrovu chybí jiskra.
# 24. 6. 11 13:43
Luboš
Ví někdo něco o kempech ve Vasiliki,vzdálenost od moře atd. dík
# 24. 9. 11 12:34
Pepan
Ahoj
Lefkadu mohu jen doporučit.Nidri se ovšem za pár let dost změnilo,trochu(více)je to rušné místo,kde je vedle sebe natěsnáno spousta lákadel pro turisty.
Pohoda klid je spíše ve Vassiliki,které si uchovalo punc bývalé rybářské vesničky-pohoda,posezení na kamenném nábřeží,jedna menší ulička se suvenýry a zbožím pro turisty,vůně ryb,klidnější místo,pohoda.
Lefkada-city má spíše punc hl.města ostrova,a Agios Nikitas je dost odřízlé od ostatních destinací,a mluví pro ni jen blízkost pláže Milos.
Každopádně to chce půjčit si jakékoliv vozdlo(moto,4kolku,auto-půjčovny na každém rohu)a procestovat.Ty nejhezčí místa-proslulé pláže i vesničky v horách-jsou dostupná jen vlastní dopravou
# 21. 6. 15 11:27
Martin Havířov
13.7. fičíme autem směr Vasiliki - Lefkada, tak už se moc těšíme. Ještě jsme v Řecku nebyli, tak snad nás tato dovolená nesklame. Máme domluvené na 10 dní skutry, tak to snad projedeme všechno.
# 18. 6. 16 15:14
Anonymní
Lefkáda je krásná.Najdete zde vše co potřebujete. Doporučuji lodní výlet na ostrov Kefalonie,kde zakotvíte v rybářské vesničce Fiskardo,moc pěkné a na zpáteční cestě se stavíte na Ithace v malém přístavu Konni,výborná kuchyně a na zákazníky tam přímo čekají.Vše je čerstvé a z jídla se ještě kouří.Do kuchyně je vidět a oni mají rádi,že jste spokojeni a chutná vám. Vřele doporučuji.Na ostrově doporučuji navštívit pláž Egremi a krásně šmolkově modrou vodou. Super. Byli jsme tam již 4 x.
# 8. 9. 16 08:04
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání