Fórum najih.cz > Rhodos > město Rhodos

město Rhodos

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce město Rhodos na našem webu o Rhodosu. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky město Rhodos týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:30
pala
Ahojky ostrov Rhodos je nasakly historii hlavne mesto,ktere mi malinko pripomina Cesky Krumlov a historickou cast Prahy uchvatny starobyly ulicky ty vas dostanou.Jezdili jsme se koupat na cip ostrova,kde se stretavaji Egejske a Stredozemni more bylo to uchvatny a meli jsme na vyber klidnejsi stranu Stredozemniho more nebo divocejsi Egejsky.Navstivili jsme i akvarium,ktere bylo slabsi v Praze je hezci.A propo pecou vyborne zakusky.Doporucuju si je dat s frapem.pala
# 30. 7. 08 18:59
Naďa
Na Rhdosu jsme byli loni. Pěkná dovolená, úžasné Staré město, Lindos, Faliraki. Nedoporučuji údolí motýlů - moc lidí, úzká cesta nahoru úžlabinou, nestojí to za tu cestu. Ale město Rhodos - super.
# 11. 8. 08 11:46
Kreon
Na Rhodosu jsme byl na přelomu srpna a září 2008 a hlavní město je jednoduše řečeno neskutečně krásné. Staré město a Palác Velmistrů vypadají jako z pohádky. Jediné co mě mrzelo bylo to, že v době naší dovolené byla jedna z hlavních věží Paláce pod lešením a tudíž byl ten dojem trochu zkažený.
Pro chlapy malá poznámka - naproti komerčnímu přístavu kotvila korveta řeckého námořnictva, vcelku solidní lodička :-).
# 29. 1. 09 12:18
Lukáš
Mě jse třebas to udolí motýlů líbilo i město Lindos
# 4. 2. 09 00:42
Anonymní
Ahoj,včera jsem se vrátila z Rhodosu - Faliraki. Všem moc doporučiji. Podle mého názoru to není zrovna místo pro rodiny s dětmi,protože je to docela hodně rušné město - diskotéky od 23h až do 6h do rána.Ubytovaní jsme byli v Sam´s studia. Pokoje byly čisté,pokojská chodila uklízet co druhý den,bazen u hotelu super a snídaně byly dobré a pan domácí byl taky super chlapík.Dovolená na Rhodosu fakt super i když na můj vkus tam bylo hodně draho.Co se týká Lindosu,všichni co tam byli na výletě tak ho vychvalovali,takže bych chtěla příští rok tam!:)
# 5. 8. 09 18:08
anyss
Rhodos je krásné historické město.
# 2. 4. 15 14:16
Karel Klimša
Nikde jsem nenašel žádný odkaz na webkameru ve městě Rhodos či Faliraki. Na rozdíl od jiných letovisek tam skutečně nic není? Připadá mi to zvláštní.
# 8. 5. 17 11:12
matejkova
velice pěkné
# 20. 3. 18 19:20
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání