Fórum najih.cz > Rhodos > co dělat na Rhodosu

co dělat na Rhodosu

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce co dělat na Rhodosu na našem webu o Rhodosu. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky co dělat na Rhodosu týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:28
Anonymní
ty jsi vtipnej měl jsi zůstat doma ty trumbero .
Na Rhodosu je překrásné koupání na mnoha a mnoha plážích, když máte cestovatelského ducha projedete památky a všude cestou jsou dobře označené sjezdy ze silnic na pláže, tak se můžete koupat každý den na jiné pláži. Určitě se vám bude na ostrově líbit.
# 28. 7. 10 19:59
quEEgo
Kdo, co - Rhodos
Na kom, na čem, - na Rhodu :)
# 11. 9. 13 01:46
karfice
Poznámka moderátora: odstraněn spamový odkaz ve prospěch svetdovolene . cz Spammera zdravíme a prosíme ho, aby sem nechodil. I když se tváří, že přispívá k věci.

Tak třeba jít do hlavního města?
Nebo se zajet podívat do letoviska Profitis Ilias s krásným výhledem na moře?
Nebo sjet na jih a podívat se do městečka Lindos? V zálivu je úžasná pláž.
Anebo se projít Údolím motýlů (nebo spíš můr)?
# 14. 9. 13 13:55
Kamila
Měla bych připomínku k nákupům, zkušenosti jsou z loňského roku. Co se tady píše není skoro vůbec pravda. Potraviny jedině v supermarketech jsou levnější, jinak ostatní zboží jsou fejkové věci -vloni to byly šátky LV a jinak čongacké tretky- cetky, které jsou všude stejné jak na Lindosu, ve Faliraki nebo Rhodosu. Kožené zboží jsem neviděla - jedině předražené butiky na kožichy s ruskými nápisy. Keramika kýčovitá, nic originální místní, spíše asi taky nějaký ťamani a ještě mi to připdala spíše než hlína, tak sádra. Neco málo je ve starém městě na Rhodosu. Ale spíše je to taková ateliérová tvorba.
# 25. 9. 14 14:21
Anonymní
griseofulvin isoelectric point aakgkcbacakekgdk
# 18. 9. 16 08:39
Anonymní
Hi there! Would you mind if I share your blog with my myspace group? There's a lot of people that I think would really appreciate your content. Please let me know. Many thanks gabdggdekdgkaadc
# 19. 9. 16 14:34
Anonymní
nasa, , harold hill cddeadbkkkegdfbe
# 20. 9. 16 14:30
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání