Fórum najih.cz > Rhodos > cestování po Rhodosu

cestování po Rhodosu

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce cestování po Rhodosu na našem webu o Rhodosu. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky cestování po Rhodosu týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:27
JINDRA TA
PUJCIL JSEM SI AUTO NA 4 DNY.
DOPORUCUJI .
# 23. 1. 09 14:26
Anonymní
....tys nám toho Jindro pověděl.A kdepak si všude jezdil?
# 23. 9. 09 16:12
Radka
V létě 2009 jsme byli na Rhodu a půjčili si auto. A za jeden den jsme objeli celý ostrov a skoro všechny památky. Je, ale lepší rozdělit si to alespoň do dvou dnů. My jsme jednou jeli s cestovkou sice jsme za to vyplázli 40EUR/os., ale na druhou stranu je to s výkladem ,jak přímo o památkách, tak i o celé mentalitě národa atd... . Kdybychom nejeli s cestovkou, nevěděli bychom, kde se zastavit koupit Sumo, olivový olej, výborný tymiánový med, kde zastavit na jídlo a na opak kam nejezdit. Krásné bylo údolí motýlů a samozřejmě Prassonisi.
# 25. 6. 10 13:44
Anonymní
Zaručeně si zajeďte do lázní Kalithea, prohlídněte si přístav Mandraki, Staré město v hl. městě, Lindos je překrásnej, na pláž Afandou je tam naproti i golfové hřiště. Zastavte se v \Kolymbii projedete Eukalyptovou alejí jsou tam příjemné taverny no ostatně jako všude na Rhodu. A městečko Stegna Vás uchvátí svým klidem . Zajděte si na vyhlídku Tsambika a na stejnojmennou pláž. Do zátoky A.Quinna tam je prima se vykoupat.
# 28. 7. 10 19:55
applik
Ahoj, s přítelem uvažujeme letět na Rhodos na last minute. Bohužel nemáme nikoho známého, kdo má s eximtours zkušenosti. Najde se tady někdo takový? Je to tenhle zájezd http://www.eximtours.cz/zajezdy/recko-rhodos/studia-haniotis/. Pokud poradíte, budu nanejvýš ráda:) A hlavně to spěchá prosím. Díky moc
# 18. 8. 10 17:59
Yuhů
Cožpak o to, Exim je takový standard, nižší standard, takže tam je to asi o náhodě, jestli to bude dobré nebo špatné. Spíš bych se podle popisu toho inzerátu bál, že tam nepůjde usnout kvůli hluku.
# 30. 8. 10 18:53
kobylková
vaše webové stránky mi hodně pomohly, byli jsme na rhodosu bez cestovky, takže jsem čerpala informace od vás a ne od delegáta, jen jsem nesledovala před odletem zprávy . Tudíž mě velmi zaskočila stávka taxikářů v neděli 31.7.2011. Cestování z letiště do Faliraki bylo jako zlý sen.Místním autobusem, který byl plný kufrů a zaskočených turistů, do toho zmatku můj spící vnuk, no paráda. Do hotelu jsme dorazili v jedenáct v noci, dlužno ovšem říct, že to byla jediná vada na kráse naší dovolené.
# 17. 8. 11 22:19
Anonymní
V srpnu 2011 jsem Rhodos navštívila také a kdyby vás zajímaly má doporučení, k přečtení jsou na mém webu http://www.cestujzababku.cz/rhodos.php

(Pozn. moderátora: fakt nemá smysl vkládat sem HTML kódy. Odkazy mohou vkládat jenom registrovaní uživatelé. Tenhle článek je ale docela dobrý, proto odkaz opravuji.)
# 25. 8. 11 16:10
Anonymní
Ahoj,pokud by jste někdo hledal nejaktuálnjěší informace o cestování po Rhodosu a jak tam půjčit rozumně auto šíleně dlouhé url

Pokud by jste měli případné dotazy, neváhejte a pište, odpovídám obratem :-).

(Pozn. moderátora. Pokouším se opravit odkaz. Když si někdo na webu udělá tak dlouhá URL, že se nevejdou na řádek, ať se prosím nediví, že tu nefungují :-)
# 14. 10. 12 01:31
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání