Fórum najih.cz > Kréta > Co dělat na Krétě

Co dělat na Krétě

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce co dělat na Krétě na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky co dělat na Krétě týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:15
Anonymní
Jasas.
Určitě,pokud jste turisté a milovníci přírody,si nenechte ujít výstup na Psiloritis,což je 2456m.n.m.Ale pozor cesta tam a zpět vám zabere cca.7-8hod.plus nějaká pauzička.A krétské soutěsky to je kapitola sama o sobě.Zapomeňte na komerční Samarii a raděj navštivte,budete-li blízko např.Sarakinu,Kritsu,Imbros,Ag.Farago...
Pavlos
# 7. 3. 09 20:49
M.H.
s temi chaluhami v nekterych obdobich na severu je to pravda...v roce 2007 jsem 4 mesice pobyvala v Malii a zhruba od poloviny zari byly plaze chaluh plne z duvodu silneho vetru a nastupu "podzimniho" (pro nas stejne umorne letniho) pocasi
# 12. 1. 10 17:45
Anonymní
jo,a taky se jděte dobře najíst
# 14. 1. 10 23:43
Nikola
Podle toho co sem píšete mi to zní jako bi se vám na Kretě ani nelíbylo,třeba je to jen muj dojem ,ale spíše Kretu krytyzujete než chválíte, jako to píšou např. v různých cestovkach a pravě proto mám tet tak trochu strach, protože se se svou sestrou ktere je 20 a mě 15 let chystáme v červnu sami do Stalida.Můžete mi prosím odepsat na muj email 2kvetinka2@seznam.cz Jestli mam opravdu duvod se strachovat.Děkuji
# 3. 5. 10 12:25
Anonymní
Teda jestli má dnešní mládež takový pravopis jako Nikola, tak potěš koště :)) A já bych vůbec netvrdila, že tady Krétu někdo nějak moc kritizuje, takže bych to neviděla tak černě ;) My jedem taky v červnu a bez cestovky a už se nemůžem dočkat ;) Všem, co se taky chystáte na Krétu, přeji pohodovou dovolenou!!! ;) A autorovi těchto stránek vřele děkuji za užitečné a přehledné informace! :)
# 28. 5. 10 15:38
Ála
Super stránky,svělé vyprávění,dost jsem se pobavila:-)...Určitě pár výletů využiji. Děkuji
# 9. 9. 11 12:37
Carlito
Díkas za info, parrádní článek :)
# 3. 1. 17 21:43
Terezka
Zdravím, chci se zeptat, byl někdo na Krétě v létě 2016? Chci je vědět, jak totam je teď ohledně cen a jestli tam jsou nějací uprchlíci, nebo je tam stále bezpečno. Jinak Kréta je nádherný ostrov, už tam pojedu asi po 5tý, ale letos chceme jet i s dcerkou, tak jen bych ráda nové info :)
# 3. 2. 17 12:49
Yuhů
Na Krétě nejsou žádní uprchlíci. Je to mimo trasu.
# 17. 3. 17 22:45
jajaj
Vrátili jsme se z Kréty a chci se podělit o informace pro výstup na Psiloritis. Autem do Livadie a pak stoupat 12 km po celkem široké asfaltce až na parkoviště. Výstup trvá 2 hodiny, celkem nenáročný, převýšení cca 900 m.
# 9. 10. 17 13:49
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání