Fórum najih.cz > Kréta > Kam na Krétu

Kam na Krétu

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Kam na Krétu na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky Kam na Krétu týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 02:09
Jarda
Pro milovníky zábavy a turismu + hot. komplexů určitě sever Kréty, jináč JIH je romantičtější a kréťané tam jsou ještě kréťané a ne obchodníci, čekající na každé Euro za milý úsměv ;-) jak říkám,, pokud chcete vychutnat "Krétu", určitě JIh. Jihozápad_
# 24. 2. 09 12:53
Markét
Byl jste na Sardinii? Měl by jste si tam zajet jestli si myslíte, že hezčího místa ve Středozemí není.
# 25. 3. 09 18:23
Anonymní
Konecne super web kam jet na dovolenou!!!!!Diky moc;-]
# 26. 4. 10 16:45
Majda
Hustě... dlouho jsem přemýšlela, jestli Korsika nebo Kanáry nebo Kréta.. asi sem rozhodnutá :)
# 9. 6. 11 11:10
Yuhů
Majdo, Korsika taky není špatná, ale je to zase jiný typ dovolené. O Korsice mám webík http://korsika.rovnou.cz
# 18. 6. 11 18:27
Anonymní
Dobrý den, moc super web. Mám otázku - kam na Krétu v tento čas? Chtěli bychom odlétat někdy příští týden a chtěli bychom teplo na lenošení na pláži ;-) Děkuji moc!
# 21. 9. 11 23:02
Yuhů
Konec září na Krétě? To je skoro jedno, kam se jede. Pravděpodobně v říjnu přicházejí 4 deštivé dny, ale na lokalitě to fakt nezáleží. Osobně bych doporučoval jet někam na západ, kde bude ještě trochu zeleněji, východ už bude v říjnu opravdu hodně vyprahlý.
# 26. 11. 11 23:46
Veronika
Super web, děkuji za něj! - články jsou plné lehce stravitelných a čtivě podaných informací.
Ale i tak bych potřebovala trochu poradit: chystáme se na Krétu v 1. polovině května a vzhledem k neobvyklému termínu nevím jaké vybrat místo... "disco" tipy rozhodně nejsme, ale nevím zda vzhledem k termínu nebude jih (který se mi dle vašich popisů líbí nejvíce) až moc opuštěný, aby bylo navečer kam zajít na jídlo, posezení. Dále uvítáme procházky do přilehlého městečka, výlety do přírody a klidnější koupání pokud možno bez silného větru.
Budu velice ráda pokud poradíte, zda je jih vhodný i začátkem května a případně doporučíte konkrétní místa, která by nám dle popisu aktivit mohla s přítelem vyhovovat (jen dodám, že v době pobytu budu v 5. měsíci těhotenství, ale jen se válet na pláži rozhodně nechceme - jsme sportovně založený pár)
# 18. 3. 14 13:08
Yuhů
Jih je super i začátkem května. Byl jsem v Matale někdy z kraje května. Taky nejsem diskotyp a Matala byla super. Spíš bych se bál těch procházek v 5. měsíci těhotenství, na jihu dost často vedou cesty jenom do kopce. Plakias je taky v pohodě, Paleochora taky určitě.
# 6. 5. 14 12:19
Radomila
Dííííky :-) konečně dobrý zdroj stručných a přehledných info a navíc jsem se u toho výborně bavila :-)
# 4. 6. 14 11:52
bublinka
Na krétě je prostě krásně...
# 13. 8. 14 08:11
Carlos
Ahoj, jedu 12.-27.září na Krétu, přidáte se někdo? Pláž cestování, paragliding. Stalida.
carlos.one@seznam.cz
# 15. 8. 14 23:40
Anonymní
hezky zpracovane, diky
# 2. 10. 14 21:14
Ameliex1
Ahoj, v září letím na Krétu. Byla jsem zde již jednou..Gouves....nyní Kokkini Hani....jen jsem uviděla to krásné moře...tak už ji chci střídavě vidět napořád....jenom musím získat více informací zeměpisných, o památkách...3 týdny ji na googlu zkoumám..chi...snad nebudu jenom lenošit na pláži...díky za web.
# 21. 8. 15 22:28
Anonymní
Opravdu obdivuji tento blog. Je pro mne velikým přínosem a ušetřením svého času i peněz. Troufám si říct, že je lepší, než kterýkoliv bedekr, který jsem kdy četla.
# 31. 3. 18 23:32
Yuhů
Díky za pochvalu.
# 9. 4. 18 17:01
Coco3
Ahoj, také se přidám k pochvale, opravdu dobře sepsáno. Poradíte, na kterou část Kréty v druhé půlce září, aby bylo ještě teplo i na koupání v moři a příliš nefoukalo? Chceme letět s 2,5 letým synem, takže i méně rušné, ale zase i s možností aspoň malých výletů. Moc děkuji. Na webu, ne u vás, pořád čtu dost protichůdné informace.
# 3. 6. 18 14:24 upravil: Coco3
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání