Fórum najih.cz > Kréta > Agia Pelagia

Agia Pelagia

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Agia Pelagia na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky Agia Pelagia týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 01:07
stklstolar@sezn am.cz
CHtěl bych se zeptat jestli někdo neví s kterou cestovkou bych se mohl znovu podívat do apartmánů fteria gold greece tour už je nemá a nám se tam tak líbilo
# 18. 11. 08 20:41
Yuhů
Počkejte si, až cestovky vydají letní katalogy, přeci jen půlka listopadu je na to moc brzo. Zatím apartmány fteria gold z českých cestovek nenabízí nikdo.
# 20. 11. 08 00:22 upravil: Yuhů
Olga
Agia Pelagia je krásné, klidné městečko se spoustou taveren, kaváren, restaurací a obchůdků. Dá se tu prožít klidná dovolená, kterou jistě všichni, utíkající od chaosu, ocení. Prožila jsem krásných 12 dní v Agia Pelagia a odjezd byl velmi těžký. Pravda cesta k pláži byla trošku komplikovaná a to především první den, kdy jsem nepochopila, že díra v plotě je skutečně "way to the beach" :-)) Ale dírou v plotě se došlo na krásnou, malinkou plážičku, kterou obstarávala velmi milá paní stejně jako místní kiosek. Stejně jako na městské pláži jsou zde k dispozici lehátka se slunečníkem(cca 6 euro za set)Pláž byla málem až privátní, nikdy nebylo plno, a disponovala i sprchou se sladku vodou a převlékacími kabinami. A večery? večery jsou v Agia Pelagia naprosto okouzlující. Všude vás mile, ovšem nikoli vtíravě, přivítají. S úsměvem obslouží a když budetě mít chuť přátelsky pohovoří. Agia Pelagia je skutečně správným výběrem pro krásnou dovolenou, která vás bude dobíjet po celý další rok.
# 7. 7. 09 18:03
Alžběta
Agia Pelagia je nádherné městečko.Strávila jsem tu nádherných 11 dní.Odjezd byl velmi smutný.Bydleli jsme v hotulu Alexander House.Je to velmi krásný a čistý hotel.Personál byl velmi milý,příjemný a vždy s úsměvem na tváři.Pláž a moře byly od hotelu pár minut.Obyvatalé městečka jsou také velmi milí,vstřícní.A k tomu jsme měli nádherné počasí.Od rána do večera svítilo sluníčko.Opravdu nádherná dovolená.Odvezla jsem si odtud spoustu krásných zážitků a vzpomínek.
# 11. 7. 09 11:56
Jana Ch.
Do apartmánů Fteria - Agia Pelagia jsme také jezdili, moc se nám tam líbilo. Letos jsme byli v hotelu Peninsula -taky Agia Pelagia a šli jsme se do Fteria podívat. Velké zklamání, apartmány jsou 2 roky zavřené a potkali jsme tam madam Smáro, které apartmány patří. Právě nám řekla, že dva roky neměla klienty a je to zavřené. Ale v jedné taverně nám zase řekli, že snad to letos na dva měsíce otevře, tak nevím. Bylo to tam trochu zanedbané.
# 28. 5. 10 11:01
agia pelagia
Agia Pelagia je malá rybářská vesnice, která nemá ve skutečnosti kvalifikovat jako hlavní turistické letovisko - a to je dobrá věc. Nachází se 23 km západně od Heraklionu, má bohatou historii sahající až do Minoan období, kdy kvůli své strategické a chráněné místo, to byl významný přístav.
Uhnízděný v křivce široké zátoce na úpatí kopce, byl jeho malebném prostředí si všiml několika neohrožený podnikatelů, kteří pochopili, oblast potenciál v rychle se rozvíjejících odvětví cestovního ruchu na Krétě. Pomalu, ale jistě, se hotelů a restaurací postavena, ale nikdy příliš mnoho, a tak oblast má stále své kouzlo. Dnes je oblíbenou destinací pro rodiny a páry, kteří preferují klidnější útěk.
V blízkosti Agia Pelagia je malý hotel & aparts Villa Bellevue postaven těsně nad pláž Ligaria.
V hotelu je uhnízděný na idylickém místě v Agia Pelagia.

Villa Bellevue apartmány, +30 2810811102,
http://www.agia-pelagia-bellevue.com www.agia-Pelagia-bellevue.com

1. Kréta
2. | Agia Pelagia
3. | Řecko
4. | Cestování
5. | Kréta
# 21. 9. 10 22:26
Anonymní
Ke jmenu::Agia Pelagia / Pelagea = sv. Pelagia / Pelagea, vyznamna pravoslavna mucednice z Male Azie z doby cisare Diokleciana,, ktery vladnul v letech 284 - 305. Pochazela z vyznamne rodiny a byla mimoradne krasna. Odmitla snatek z synem cisare a potom samotneho cisare, proto ze se rozhodla stat mniskou krestanskou. Tedy s morem ani s plazi to nema nic spolecneho. Kdo umi aspon trochu rusky, muze se podivat na nasledujici odkaz:
http://azbyka.ru/days/sv-pelagija-tarsijskaja
Zinaida
# 30. 9. 16 09:23
Anonymní
Letos jsem i zakoupili dovolenou do Agia Pelagia do apartmánu Paralia, u kterých není nikde žádná recenze, byl zde někdo? Děkuji Maja
# 23. 5. 17 17:55
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání