Fórum najih.cz > Kréta > Rethymno

Rethymno

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Rethymno na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se města Rethymno a jeho okolí týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 01:55
Daniela
nejkrasnejsi mesto kde jsem kdy byla skvele ceny za obleceni nadherne pisecna plaz
# 22. 8. 08 23:22
dankzd.@seznam. cz
Byla jsem na Krétě několikrát-stále tam ale chci znovu...Navštívila jsem i jiná místa, ale Kréta je jedinečná a jediná. Zůstane prostě v srdci.Je to i o lidech,které zde potkáte,nejen o moři a památkách.Musíte se prostě s Krétou POTKAT a budete ji pak navždy milovat.Jako já.
# 22. 9. 08 16:28
Anonymní
Již rok žji v Rethymnu, je to nádherné město, nechápu, proč se autor snaží o jeho zesměšnění! Pokud by se jednalo o realný popis tohoto místa převažovalo by tu více pozitivních bodů. Proč autor nenabídl fota, kde je město i krásné?? Pomalované zdi se najdou všude ve světě, proč to tedy vyzdvihovat zde??
# 10. 2. 09 19:12
Yuhů
Děkuju za názor. Já se nesnažím o zesměšnění Rethymna, ale o popis města tak, jak jsem jej vnímal. Je pravda, že se mi Rethymno líbilo a taky je pravda, že fotím pomalované zdi a dráty všude, kam přijedu. V Rethymnu jsem byl třikrát a popis vzniknul po jeho první návštěvě. Ale myslím, že není potřeba to moc opravovat. Když mi napíšete, co v mém popisu podle vašeho názoru chybí nebo co mám opravit, rád si na to najdu čas.
# 15. 2. 09 01:33
Jarda
další "Krajské " město Kréty_odkud se dostanete např. na JIH - Plakiasu. Je to větší město, tzn. mimo krásné pevnosti ,pláže a nespočet automobil.prodejen všeho druhu - pro mě nic zajímavého ( jako celý turist. sever)
# 24. 2. 09 13:19
Janka
je krasne pozerat tie fotky a spominat na to, ake to skutocne je! fotky su absolutne vystizne! a skvele je, ze Rethymno je male krasne mesto, takze par prechadzok a nema vam co ujst ;o)
# 2. 4. 09 15:59
Jiří
Včera jsem se vrátil z Kréty a byl jsem i v Rethymnu. Z celé Kréty asi to nejpozitivnější. Město v benátském stylu se mi líbilo. Dům na spadnutí kousek od pobřeží stále ještě stojí, ale stav je mnohem horší. Vstup na pevnost stojí už 4 eura, ale nejsem škrt a rozhodně to stojí za to. Pohled na minaret zahalen do lešeňové konstrukce není příliž fotogenický. Na Krétě jsem byl poprvé, ale už teď vím, že se tam zřejmě nikdy nevrátím.
# 23. 9. 09 10:23
Mirka
Byla jsem zde v září 2011 a pevnost je stále více odkrývaná a lépe udržována - měla jsem možnost porovnat s fotkami z roku 2009 a 2010. Nádherný výhled na moře i město. Město samo o sobě kouzelné, uličky, kavárničky, zákoutí, jen se to chce dívat a ne procházet s očima na stáncích a kdo ví kde koukajícími.
# 2. 1. 12 14:16
Mirka
Jen takový malý dodatek - za 14 dní na Krétě jsem navštívila Heraklion, Rethymno, Spilli, Myres, Agia Deka, Agia Triada, Festos, Matala, pláže Kokinos Pirgos, Kommos,Kaloi Limenes, Kalamaki, klášter Arkari a Kalivianis, vesnici Margaritas, žijící z výroby keramiky, trhy v několika místech a Kréta mě učarovala!! Kdo chce něco vědět a vidět, má zde na malém prostoru neskutečné možnosti a jen může zírat, co znali a uměli lidé až 2500 přnl. Těším se na návrat a poznání dalších míst a památek.
# 2. 1. 12 14:26
Anonymní
Frangokastelo je velmi působivý a nabitý zvláštní energií. Traduje se, že každý rok, 12. května při východu Slunce vycházejí z moře duchové padlých obránců hradu. Tento termín se kryl s mojí dovolenou, proto jsem toho data, o půl třetí ráno, vyjel z Rethymna a navštívil toto magické místo. Je to jedno z míst, kam se chci ještě vrátit...
# 22. 8. 12 21:56
Anonymní
Rethymno je třetí největší město na Krétě s 32 694 obyvateli, je v něm moc pěkné staré město (hrad) dá se v něm moc pěkně procházet, hlavně kolem přístavu
# 23. 12. 18 13:59
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání