Fórum najih.cz > Kréta > Agia Marina

Agia Marina

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Agia Marina na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky Agia Marina týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 01:07
Veronika
S Platanias je to nej nej místo...jezdím tam každé léto na půl roku pracovat do baru!!!!!!!! Pokud máte rádi zábavu ...tak určitě tam!!!!!!!!!!
# 30. 12. 08 16:55
Jarda
Přesně, jak říká Veronika! Na zábavu super - nic pro milovníky rybářských vesniček a liduprázdných pláží ! Naopak, pamatuji, kdy to byla krásná lokalita_a ne jako dnes, kdy to je předměstí Chanie_no nic,,každý má rád něco jiného,,a já raději jih :-)
# 24. 2. 09 12:49
Kentaur
Byli jsem v Agia Marina před šesti lety na dovolené se třemi dětmi letecky z Ostravy, přes nějakou ostravskou cestovku, zatím nejlepší naše dovolená u moře. Chtěli jsme tam znovu, ale sehnali jsme jenom Heraklion,východní pláž a byli jsme neštastní. ubytování bylo v hotelu s bazénem a allinclusive, ale hotel se nacházel mezi dvěma frekventovanými výpadovkami z Heraklionu a z hotelu se vstupovalo přímo do silnice. Naproti přes silnici byl jeden hypermarket (už nevím so to bylo)a z druhé strany druhá silnice a přes ní Lidl. Nad ním kostel, který každou chvíli svolával na bohoslužby. Na pláž se chodilo podél cesty bez chodníku takže s dětmi o nervy. A samotná pláž byla s výhledem na nějakou továrnu s vysokými komíny. Opravdu NEDOPORUČUJU!!! Ale AGIA MARINA na rodinou dovolenou SUPER!
# 3. 3. 09 13:54
pavlos
Tak to jsi byl asi v Ammoudaře,ta továrna s komíny tomu odpovídá,ale to je západně od Heraklionu.Každopádně máš pravdu,místo nic moc,spíš nic.Jediná pěkná věc v této lokalitě je řeka vlévající se do moře s želvičkama.
Ag.Marina je součástí obrovského komplexu táhnoucího se od Chanie západním směrem až k Platanias.Ano pro rodiče s dětmi super,ale neberte si šnorchl a masku,moc jí potřebovat nebudete.:-(
# 7. 3. 09 21:58
Veronika
Doporučuji Roussos, Sofia...sám čech, sám Slovák:-)
# 18. 4. 09 23:46
Lili
Agia Marina je opravdu moc příjemné letovisko se spoustou obchodů s velkým výběrem zboží za slušné peníze. Je zde mnoho příjemných restaurací,půjčovny aut,motorek a čtyřkolek,paraflight,pěkné-nepřeplněné pláže... Vracím se Agia Mariny moc ráda...
# 18. 3. 10 12:40
filip
Zdravím, budemem bydlet u Rusose. Mají tam jeste ten bar cesi? a kdybych se chtel dostat do zatoky Balos po souši, jak na to? poradí někdo díky. filip
# 26. 6. 12 16:05
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Gruzie.com a další.

Vyhledávání