Fórum najih.cz > Kréta > jezero Kournas

jezero Kournas

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce jezero Kournas na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky jezero Kournas týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 01:42
Anonymní
Čistá a teplá voda, nefouká, brzy večer zapadá slunko za kopec. Nevím proč, ale hodně cedulí v ruštině a nabízejí ukrajinský boršč...
# 7. 8. 09 16:39
Anonymní
Doporučuji výlet podniknout za slunečného počasí.
# 7. 10. 13 18:46
Anonymní
Na Kournasu jsme byli pred tydnem a naproste nadseni. Voda teplejsi nez v mori, krasne tyrkysova. Bylo tam spousta Rusu, zrejme z blizkeho Georgioupolis, kde jich bylo opravdu hodne..
# 28. 5. 14 20:35
Jiřina
Pokud bych někomu přála něco hrozného, pak je to právě jezero Kournas. Nevím, jakým stylem jsou fotografie upraveny, ale jezero vypadá spíš jako kus požární nádrže, kolem je štěrk a binec a nedovedu si představit, že bych si najala šlapadlo. Taverny jsou nemožné. Čekala jsem kolem nějaké travnaté plážičky,ale ani omylem. Bude dobře, když si tam vyjedete, abyste se sami přesvědčili. Ubytování v bungalovech Happy Days je skvělé, cestičky mezi bungalovy jsou obklopeny nádhernou a rozmanitou zelení. Ale toto byl vážně zlý sen.
# 8. 10. 14 17:14
Ron
Právě jsem se od něj vrátil ,nic tak hrozného to teda rozhodně není, voda čistá, klídek, taverny úplně stejný jako kdekoliv jinde . Nepořádek, no jako asi v celém Řecku.???? Jó a šlapadla, no pohodička,jen nohy z toho bolí hezký.Za mě ??? Doporučuji všem kdo je v okolí a nehledá jen luxus 4 a více * hotelů
# 5. 8. 17 19:56
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání