Fórum najih.cz > Kréta > pevnost Gramvousa

pevnost Gramvousa

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce pevnost Gramvousa na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky pevnost Gramvousa týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 01:28
Jarda
nááádherný výhled z této pevnosti na zátoku Bali a super potápění v krétském"pacifiku"_můžete zde šnorchlovat u korábu staré pirátské lodi, kde mají útočiště soustu překrásných živočichů :-))_škoda jen, že se tam dostanete pouze s další min. 100 lidí, jelikož je to samozřejmě ostrov _který stojí určitě za to !! (a to cca 40 Eur)
# 24. 2. 09 13:02
pavlos
Pokud si půjčíte auto,nebo motorku a jste trochu dobrodruzi,můžete se vydat směr Kiliviani a dále prašnou cestou asi 10km vzhůru podél pobřeží nad zátoku Balos.Pojedete to celou cestu na jedničku,někdy dvoječka.Nebojte,zvládli to i malé autíčka s půjčovny.Já to jel svým dvakrát.Raději z půjčovny:-).Na parkoviští zanecháte stroj a sestoupíte za asi 20min do zátoky.Opravdu to stojí za vidění.
Užijete si to bez turistů z lodi a celý den.Jen si nechte trochu sil na cestu zpět k autu,to víte je to do kopce.Já večer bivakoval v Nopigii a viděl se vracet z vrchu auta ještě v 11večer,takže klidek.
# 7. 3. 09 22:32
babusa
Nemá to chybu!! Jela bych ihned znova.Moc se mi tam líbilo.Snad si to ještě zopakuji a všem doporučuji!Výlet byl v květnu 2009.
# 29. 8. 09 09:17
Anonymní
na Krétě jsem byla cca před 8 lety, na pevnost Gramvousa, pláž Balos, soutěska Samaria a další, náááádhera, na nic z toho se prostě nedá zapomenout :o)
# 19. 1. 10 19:14
Cestovatel
Tigani Balos je nádherné místo....vřele doporučuji :-)
# 3. 5. 10 14:14
HALFAROVÁ
MY TAM BYLY NÁDHERA ...HALFAROVÁ LEONA
# 10. 7. 11 12:17
Jeřábek
Neseděl jsem na motorce třicet let a proto jsme si cestování po Krétě a zvlášť cestu na Balos s manželkou užili. Půjčili jsme si 125 skůtr, všude jel v pohodě, ale Balos byl očistec. Tak vyklepanej zadek jsem ještě neměl a když před námi jedné paní spadla na boulích přilba, smíchy jsme se neudrželi. Byli jsme tam na začátku září, vyjeli jsme pozdě a zrovna ten den bylo horko, takže byla cesta náročná. Chce to jet ráno, ale je tam brána a vybírají malý příspěvek na na činnost rezervace, tak nevím, zda bránu nezamykají. Zátoka je úžasná, voda jako kafe a v malém bistru se dá i něco pojíst. Krásné romantické místo.
# 30. 11. 13 22:42
Vašek
Byl jsem tam před hodně lety, opravdu krásné místo. Tehdy ještě poměrně málo navštěvované. Cesta krkolomná, ale stála za to. Doporučuji.
# 11. 2. 18 09:23
Anonymní
Moc pěkný ostrov s hradem, vstup je zdarma, akorát před vstupem do hradu musíte absolvovat výšlap, který je náročný, hlavně když jdete v horku
# 23. 12. 18 13:45
Vojta
Pořád platí že tam menším autem z Kissamos na to parkoviště nad pláží dojedem? Nevrzli tam nějaký zákaz nebo tak něco? :-) Chystáme se tam tak začátkem dubna... ...k tomu hned druhý dotaz ... v dubnu už se tam trochu okoupem a nebude nával... doufám :-)
Vojta
# 5. 8. 19 23:22
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání