Fórum najih.cz > Kréta > Hrad Frangokastelo

Hrad Frangokastelo

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce hrad Frangokastelo na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky hrad Frangokastelo týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 01:18
Jarda
Franco Castelo - krásnej hrad - bez vstupného (doporučuji vidět i při stmívání - nádherně osvětlen)_kde tedy uvnitř jsou jen zdi, ale zas vás mile překvapí na mandolínu hrající Kréťan, který tomuto místu dá tu pravou atmosféru - vedle skvělá taverna a pláž. Určitě navštivte :-))
# 24. 2. 09 13:09
Víťa
v Pevnosti jsem nebyl, ale pokud někdo miluje písčité pláže s pozvolným klesáním dna a menším počtem lidí, tak tady je to ideální místo.
Jde opravdu o velmi jemný - bílý - písek. Je to ideální pro děti, protože zde navíc nejsou prakticky žádné vlny.
Doporučuji.
# 9. 2. 10 20:10
Anonymní
Hrad jsme navštívili vlastně omylem, když jsme zabloudili. Na pláži bylo opravdu málo lidí...hrad za prohlídku stojí. Myslím, že tam jsou tak dvě tři občerstvovny okolo a jinak nic...tak na hodinku na dvě návštěva...celý den bych tam netrávila
# 7. 6. 10 17:25
Sammy
Frangokastelo rozhodně nedoporučuji. V pevnosti (velikosti hřiště na házenou) není vůbec nic, ale vstupné se zde vybírá i po sezóně. Pláž a blízká soutěska jsou OK, ale rozhodně to není důvod se sem táhnout přes hory. Na Krétě jsou zajímavější místa.
# 28. 9. 11 22:04
Anonymní
já jsem Frangokastelo navštívila při putování po krásách Kréty v červenci 2010, dorazili jsme sem již v pozdním odpoledni a připadalo mi to jako jedno z nejromantičtějších míst, nezapomenutelná pláž z úchvatně jemného písku, při západu slunce nádherně ozářená kulisa hradu, málo lidí, až se tomu člověk divil... kousek historie ve spojení s okouzlující přírodou ... Kréťana hrajícího na loutnu jsme tam nepotkali,škoda, ale ani výběrčího - a to jsme byli v sezóně, sem se rozhodně chci ještě jednou vrátit (a to jsme projeli všechny komerčně opěvované pláže, ale toto mi učarovalo úplně nejvíc) Na dovolené jezdíme každý rok jinam, ale sem bych jela opravdu znovu, moc doporučuji... R.B. alias Georgiee
# 1. 2. 12 01:22
Jitka Genserová.
Ano,moc hezké pláže,plné tropických mořských potvůrek a potvor.A moře je o poznání slanější než na severu.
# 24. 5. 12 18:01
Anonymní
Do hradu jsou levné vstupenky a děti jsou zadarmo a focení je také zadarmo. Hned za hradem se nachází hlavní pláž Frangocastella. U pláže se nachází spousta hotelů jako např. Miloš, Flisvos, Maria Apartments
# 23. 12. 18 14:04
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání