Fórum najih.cz > Kréta > pláž Elafonisi

pláž Elafonisi

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce pláž Elafonisi na mém webu o Krétě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se tématu stránky pláž Elafonisi týkají. Děkuju.
# 23. 6. 08 01:16
Jarda
Bali s růžovým pískem - brouzdálko :-D
# 24. 2. 09 13:05
Anonymní
Vyplatí se přijet navečer, když už cestovky odjíždějí..užijete si nádherný západ slunce,... my jsme přespávali ve spacáku na pláži, ale nedoporučuju (ono se to hlavně nesmí, což mi přijde absurdní vzhledem k tomu kolik lidí tam denně navezou ck) foukal velký vítr (přeci jenom je to výběžek)a tak sme měli brzo plné spacáky, pomohla až hradba z lehátek... :-)

krásné místo...
# 7. 6. 10 17:29
Anonymní
ještě jsem chtěla doplnit, cestou zpět se dá po pár km potkat pěkný klášter v zátoce...vstup asi 2 eura, není to nějak velké, ale moc pěkné
# 7. 6. 10 17:31
lopo
luskusni plaja :) sice jsem tam utopil telefon, ale super, zacatek zari ideal, malo lidu, pocasko akorat a hlavne jsem tam vylovil obr musli , stoji tamhle na stolecku :)
# 21. 7. 10 01:16
Anonymní
na krétě to bylo to nejhezčí urcite se tam este vrátím...:D
# 2. 10. 10 20:38
Sammy
Rozhodně nejhezčí pláž, kterou jsme navštívili. Doporučuji se vydat po pravé straně poloostrova ke kopečku na jeho konci. Jsou zde nádherné duny a z kopce je pak nádherný výhled. Při návratu po druhé straně poloostrova narazíte na spoustu malých plážiček. Je to delší procházka než se zdá, tak si vezměte dost vody.
Na východ od parkoviště se nachází jakési neoficiální tábořiště, kde jsme v září potkali několik pohodových Řeků, kteří zde evidentně dlouhodobě kempovali. Dá se zde zdarma stanovat na trávě pár metrů od pláže, ale nevím jak to tu vypadá v sezoně.
Ještě poreferuji o zkratce Paleochora-Elafonisi: První část je po asfaltu, pak v jedné vesnici asfalt skončí a jede se po kamenité cestě v nádherných divokých horách. Jeli jsme to městským miniautíčkem a občas bylo třeba rozmýšlet jak na nerovnosti najet. Máte-li rezervu a nebojíte-li se příkrých srázů, mohu tuto cestu velice doporučit, neb je fakt krásná a dokonce i dobře značená. Ve směru od Elafonisi bych to bez 4x4 nedoporučil, neb si to celé vystoupáte po šutrech.
# 28. 9. 11 17:35
Mary
Tak mohu jen vřele doporučit.Dnes 30.9.jsem se vrátila z Kréty.Elafonissi jsem s mužem navštívila ve středu a čtvrtek tento týden.Nádhera.....při větru skutečně písek jemně štípal a také při klidu v lagunce mě okusovaly malé rybičky...:-))Určitě tam nejsem naposledy.
# 30. 9. 11 16:57
Yffča
Elafonisi je úžasné místo! Opravdu úúžasné!!! Byla jsem tam 2x. Ten jemný písek, do růžova se zbarvující díky jemňounké drti skořápek korýšů! Mělká teplounká voda, jasně průzračná!
Rozhodně doporučuji! Relaaax!!!
# 4. 11. 11 18:01
Anonymní
Na pláži Elafonisi jsme byli před 15 lety.Vyděla jsem spoustu krásných míst,ale toto mě ohromilo na celý život,je to ta nejkrásnější pláž co jsem viděla.Něco úžasného!Ta voda ten písek no něco neuvěřitelného,opravdu.Radana
# 19. 8. 15 11:35
Anonymní
Ke zkratce Paleochora-Elafonisi: My patříme těm, co to po pár set metrech ve Sklavopoulu vzdali a otočili se a jeli zpět, i když zajížďka to pak byla víc než hodinová. Byli jsme malým autem z půjčovny a na ty šutry si fakt netroufli, je to tam místy o urvání podvozku. Ale pro dobrodruhy s lepším autem - určitě krásná trasa :-). Katka
# 19. 9. 15 15:32
Anonymní
Já tam byla letos na té pláži,asi před týdnem. Nic krásnějšího jsem ještě neviděla. Byla jsem tam s cestovkou z Bali na den, bohužel krátce, ale určitě se tam vrátím.Velkou prosbu mám jen nevšiml jste si někdo na rohu v té taverně byl telefon a možnost ubytování. Neznáte někdo na tavernu meil, telefon? Moc děkuji.
# 27. 10. 15 19:35
Veverka
Třeba to někdo natočil když jel kolem, nebo tam byl ubytovaný. Nikde to nemůžu zjistit
# 27. 10. 15 19:40
Anonymní
Elafonisi je moc pěkná pláž, ale je tam strašně moc lidí
# 23. 12. 18 13:47
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání