Fórum najih.cz > Rady na cestu > Autosedačka do letadla?

Autosedačka do letadla?

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Petka
Máte někdo zkušenosti s převozem autosedačky v letadle? Budeme si půjčovat auto a půjčovny mají za dětskou autosedačku šílené příplatky, takže bychom si chtěli vzít vlastní z domu. Někde jsem četla, že snad autosedačku vezmou zdarma, ale nevím jestli všichni. Předem děkuji za rady.
# 4. 9. 19 12:59
Yuhů
Letecké společnosti autosedačku rozhodně neberou zdarma. Většinou ji chtějí odbavit jako zavazadlo a zaplatit za ni jako za zavazadlo. Do kabiny letadla ji vezmou jedině, pokud je certifikovaná do letadla, dítě je mladší než 3 roky (někde 2 roky) a zároveň musí mít dítě vlastní koupené sedadlo.

To bych se spíš zabýval tím, jak si půjčit sedačku z půjčovny i s autem. Dává mi to mnohem větší smysl než vozit sedačku letadlem. Předpokládám, že pro každou půjčovnu je autosedačka běžný požadavek, takže by mě překvapilo, pokud by to nějaká půjčovna neuměla zařídit.
# 5. 11. 19 21:02 upravil: Yuhů
Markovic
Něco takového jsme minulý rok řešili a nejlépe opravdu vycházelo si dětskou sedačku půjčit. Sice jsme nebyli vůbec nadšení z toho, co si za ni autopůjčovna naúčtovala, ale pořád to byla nejjednodušší i nejlevnější varianta.
# 3. 4. 20 13:24
Markovic
Teď jsem se na to ještě díval a autosedačka nás stála něco lehce přes 500 Kč na týden, takže to nebylo zase tak hrozné :) Měl jsem v hlavě, že to bylo horší.
Poznámka moderátora: tohle byl asi spam, protože jsem odstranil evidentně komerční odkaz.
# 6. 5. 20 07:50
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání