Fórum najih.cz > Rady na cestu > Kde parkovat u letiště Praha?

Kde parkovat u letiště Praha?

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Kytka
Zdravím! Hledala jsem tu diskusi na podobné téma, ale bohužel se mi nepodařilo nic najít. Proto bych ráda založila nové téma. Máte někdo, prosím, aktuální zkušenosti s parkováním na různých hlídaných parkovištích u letiště? Četla jsem zatím nějaké články a pár diskusí, například článek, který odkazuje na srovnávač cen parkovišť, podle kterého mi nejlépe vyšlo (vzhledem k ceně, vzdálenosti od terminálu a recenzím) parkoviště U Výkupního střediska. Raději bych si o tom ale nejdříve zjistila víc informací, protože oficiálním recenzím nikdy moc nevěřím... Chtěla bych se zeptat, jestli tam náhodou někdo nenechával auto a taky, jestli některé parkoviště nenabízí něco jako zákaznickou slevu v rámci pravidelného využívání služeb. Taky by mě zajímalo, co si myslíte o úrovni autoservisů na hlídaných parkovištích u letiště. Napadlo mě, že bych tam při té příležitosti nechala udělat generálku, ale trochu se bojím, aby to neodfláknuli...
# 23. 6. 16 14:53 upravil: Kytka
Rick
Doporučuji pro výběr vycházet z víc věcí než jen ceny a vzdálenosti - dobrý článek psalo parkoviště, na kterém pravidelně parkuji - http://www.parkovanir7.cz/news/jak-si-vybrat-parkovani-u-letiste-praha-ruzyne/
# 24. 6. 16 10:23
Yuhů
Původní dotaz na mě působí maličko jako PR příspěvek na získání zpětných odkazů. Rád bych upozornil, že odkazy tu jsou nofollow.

Já u letiště neparkuji. Dříve jsem parkoval doma ve Slaném a na letiště jel buďto linkovým autobusem, nebo mě odvezli kamarádi. Teď parkuji normálně u domu v Praze a na letiště jezdím autobusem 119, 191 nebo 112.

Kdybych jel z daleka, tak bych parkoval někde v sídlišti kolem Dědiny a na letiště jel autobusem 191.

Pokud jde o samotné parkování na letišti, tak nedávno Letiště Praha dost zlevnilo svoje vlastní parkování. (Zdravím Petra Čermáka.)
# 27. 6. 16 20:51
marek
předem se ospravelňuji za link v přizpěvku ale nicméně poradit na dotaz se bez teho nedá.

já našel tohle www.zaparkujteuletiste.cz a ceny jsou docela v pohodě. Zkus se podívat zda by ti to vyhovovalo.
# 21. 9. 16 12:10
Anonymní
Pokud si chcete srovnat ceny nezávisle mezi všemi parkovišti a nejen parking unit, tak mrkněte sem http://www.zaparkujte.com/
# 18. 11. 16 13:00
renatamalova
Dobrý den, obnovuji diskuzi a chtěla bych se zeptat, objevila jsem nějaký nový srovnávač, kde vám vyjedou různá parkování u letiště a můžete to filtrovat, jak potřebujete. Nikdy jsem přes takové stránky parkování neobjednávala. Máte s tím někdo zkušenosti? Konkrétně s tímhle děkuji
# 31. 3. 19 10:26 upravil: renatamalova
Yuhů
Děkujeme spammerce s vymyšleným jménem za příspěvek. Odkaz na její stránku odstraněn, protože "nikdy parkování přes takové stránky neobjednávala". :-)
# 8. 4. 19 13:46
Anonymní
Dobrý den, my když jsme někam letěli z Prahy tak nás vezli děti, jinak když jsme jeli svým autem tak jsme parkovali fixparking.cz vždycky jsme si zabookovali termín dojeli na parkoviště nebylo to přímo u letiště ale na letiště nás pak zdarma dovezli. Teda to bylo v ceně parkování.
Poznámka moderátora: asi spam kvůli odkazu. Odkaz zneaktivněn.
# 14. 5. 20 12:51
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání