Fórum najih.cz > Řecko > dovolená Řecko

dovolená Řecko

Autor Text dotazu nebo odpovědi
danasvitoková
do jaké destinace je nejlepší letět začátkem října do řecka? Aby tam bylo teplo
# 5. 9. 11 13:37
Yuhů
Začátkem října na Krétu. V Říjnu už může být trochu chladněji, takže nejjižnější Kréta je sázka na jistotu. Osobně jsem na Krétě ještě v říjnu byl a koupal jsem se.
# 26. 11. 11 23:38
RomanZima
Pokud chcete do Řecka autobusem, doporučuju BalkanBus.cz . spolehliva cestovka. Byl sem v Recku jak autem tak autobusem a oboje super.
# 1. 6. 12 00:32
TomTom
To: RomanZima: Začátkem října do Řecka autobusem??? Busem/autem do Řecka je super? Tak to jsi asi tu cestu musel prospat a mít fajn sny :o) Busem v říjnu je to tragédie... dlouhá cesta a nekomfortní. Asi bych volil nějaký charter, low-cost, nebo to vzdal.
Ale z Tvé strany je to asi více reklama, než zkušenost a názor.
# 4. 7. 12 00:18
TomTom
To: danasvitoková

Kréta, nebo Kypr (řecká část). A nebo Karpathos, možná i Rhodos. Ale občas se stane, že na severu Řecka je v té době tepleji než na jihu.
Tak jako tak, bude tam v říjnu určitě tepleji než v ČR a v Evropě.
# 4. 7. 12 00:22
Mia
http://www.novinky.cz/ekonomika/338921-cedok-koupil-specialistu-na-recko-ck-alex.html
# 10. 6. 14 22:40
milossyk
Letos jsme byli v Bulharsku a příští rok chceme skusit Řecko autem!Byli jsme v roce 2008 v Leptokarii a bylo to moc pěkný!Za rok by jsme chteli Chalkidiki(není podminkou)Tak naky kontakty na ubytovani v soukromi domluva nejlip česky!Za info moc dík.Můžete psát i na maila:sykorkaslavek@centrum.cz
# 3. 8. 14 15:40
milossyk
Letos jedeme autem do Řecka!Ubytovani už máme zajišt?no v Asprovaltě a moc se těšime!Byli jsme už jednou autem v Řecku(2008) a jeli jsme to v kuse!Ale letos jedeme i s malima deckama tak by jsme chtěli přespat někde po ceste.Ma někdo zkušenost s ubytovanim v Srbsku?Da se něco sehnat po cestě?Má někdo zkušenost s Booking(ubytovani pres internet)jak dlouho si to před odjezdem zajistit.........atd!Mužete psát na ;sykorkaslavek@centrum.cz
Za každou radu předem děkuji
# 14. 2. 15 11:19
suplyk
Ahoj, některé zajímavosti můžete najít na tomhle webu:
ITuristi
# 21. 2. 15 19:50 upravil: suplyk
anyss
nedoporučuji Lesbos
# 24. 2. 15 20:15
simci
Já Lesbos naopak doporučuji, bylo tam krásně, celou dovolenou jsem si tam užila.
# 2. 3. 15 14:58
Eliškadlouhá
zkuste Atény, vždycky jsem tam teda byla červenec/srpen s dětma na prázdniny, takže nevím, jak tam bude začátkem října .. to si radši najít nějakou teplejší destinaci
# 8. 12. 15 17:57
Anonymní
Nevíte o nějaké super dovolené, kam bych mohl vzít přítelkyni? Příští rok někdy v létě? Máte v Řecku nějaké oblíbené místo, kde by se nám líbilo. Chci opravdu něco super.
# 11. 12. 15 12:00
Simona
Záleží, co chcete podnikat. Jestli se jen válet u moře nebo v hotelu u bazénu, nebo jestli jste akční a chcete poznat památky. My jedeme příští rok na Rhodos.Chceme se vydat i trochu po památkách a poznat to tam. Byli jsme tam i loni a to jsme byli jen na pláži, ale chce to někam i vyrazit. A tam je hodně památek.
# 13. 12. 15 14:39
Anonymní
U nás to bude spíš jen slunění na pláži nebo u toho bazénu. Večer si zajít na dobrou večeři, na procházku. Ale památky nijak nevyhledáváme ani u nás. To jen tak někdy, abysme alespoň něco poznali.Teď nás kamarádi lákají na společnou dovolenou, že by nás jelo víc do nějakého apartmánu, vařili bysme si sami atd. Je to myslím od fischera. Máte s tím zkušenost? Říkám si, jestli nebude ta dovolená klidnější, když pojedeme do hotelu.
# 17. 12. 15 17:53
Anonymní
Ahoj, kupoval někdo tuto https://www.levneletenky.org/destinace/korfu za 1.200,- kč ? Díky. Roman
# 31. 1. 19 21:07
Yuhů
Romane, těžko říct, jestli někdo kupoval letenku na tomhle webu. Každopádně to je normální akce Ryanairu a ty stránky levneletenky.org dělají affil přes Pelikána, takže možná přímo přes Ryanair by to šlo levněji. Ale ty časy jsou blbé, je to z Vídně někdy v pět ráno.
# 7. 2. 19 17:07
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání