Fórum najih.cz > Cestovní kanceláře a agentury > Máte někdo zkušenost s CK TIP travel?

Máte někdo zkušenost s CK TIP travel?

Autor Text dotazu nebo odpovědi
anonym
Dobrý den,
máte prosím někdo zkušenost s CK TIP TRAVEL? Zaplatil jsem zálohu na zájezd s ní do Turecka. Hledal jsem nějaké recenze, ale nic jsem nenašel. Akorát se mi podařilo najít pojistnou smlouvu této CK u pojišťovny, smlouva je ale jen do února.
# 4. 1. 16 21:00
Yuhů
Poznámka moderátora: Objevily se tu anonymní reakce, jejichž pisatel si navíc spletl název cestovky. Komentáře ohledně tohoto zmatení jsem odstranil.
# 11. 1. 16 20:42
Anonymní
Letos jsme byli s touto CK v Bulharsku a byli jsme velice spokojeni.
Ladislava
# 4. 10. 16 22:17
Mares
Dobrý den, před pár dny jsme se vrátili z Turecka se společností TIP TRAVEL přes pobočku v
Ostrava - Centrum. Už paní, která zájezd nabízela by měla změnit zaměstnání, ale to může být pouze můj názor. Nabídla nám zájezd do 6? hotelu s ultra all inclusive. Hotel byl super, ale na 5? a pouze all inclusive. Kdyby to prezentovala paní takhle tak by určitě nesnižovala cenu. Co je horší, po příletu na letišti nebyl žádný delegát potom jsme nějak našli paní, zastupující cestovku ta nás posadila do malého autobusu a tím to pro ni skončilo.
Na Hotele jsme se museli nějak domluvit na recepci. Na cestě zpět jsme nebyly na seznamu cestujících spolu s dalšími cca 20ti lidmi. Paní na letiště dorazila půl hodiny po začátku odbavování. Nakonec jsme tedy odletěli s hodinovým zpožděním. Nebýt zástupce CK FISCHER tak ani že začátku nevíme co se děje. Tudíž příště s CK FISCHER.
# 8. 8. 18 18:24
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání