Fórum najih.cz > Další země mimo Evropu > Pojeďte se s námi flákat do Maroka

Pojeďte se s námi flákat do Maroka

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Rozhodli jsme se s Robertem a Tomášem, že si v únoru zaletíme na dva týdny do Maroka. Nebudeme tam klasicky cestovat, ale každý si vezme svůj počítač a bude normálně pracovat na svých projektech. Akorát že to bude v (pravděpodobně) luxusním bytě, na zajímavém místě a se zajímavými lidmi (Robo, Tomáš a doufám, že i já, občas máme čím inspirovat). Uděláme si pár výletů, budeme chodit na večeře pojídat místní produkci a užívat si teplejšího počasí, než bude v únoru tady.

Termín 4. až 18. února (od soboty do soboty).

Máte-li zájem, ozvěte se mně na mail janovsky@gmail.com nebo Robertovi. Podrobnosti jsou v dalším příspěvku, který sem přeposílám od Roba.
# 30. 12. 11 01:14
Yuhů
Následující informace pocházejí od Roberta Vlacha:

Info ohledně toho našeho únorového bytu v marocké Casablance. Máte-li zájem, přečtete si, prosím, pozorně následující informace.

--
BYT

Přes server Homelidays se nám podařilo sehnat krásný luxusní byt v centru Casablancy na Rue des Quinconces:
> http://www.homelidays.co.uk/casablanca/apartment-flat-73759en1.htm

Byt má několik pokojů, terasu, je plně vybavený, s možností WiFi připojení o rychlosti 4 Mbit. Na webu si můžete přečíst 32 doporučení předchozích nájemců, průměr je vynikajících 5 hvězdiček. Celková kapacita je 4 lůžka a 2 gauče, z toho 3 lůžka budou obsazená celé 2 týdny (Robo Vlach, Dušan Janovský, Tomáš Otradovec). Zbylé 1 lůžko a 2 gauče dáváme k dispozici pro další zájemce a krátkodobé návštěvy.

--
TERMÍNY

Na byt máme složenou zálohu od soboty 4.2. do soboty 18.2. Zájemců může být více, takže abychom nikoho nezvýhodnili, bude rezervace probíhat systémem první bere.

Ze všeho nejdřív mi napište, o jaký termín máte zájem. Já to poznamenám do online tabulky a vaši rezervaci závazně potvrdíte provedením platby na účet. Pokud vás někdo předběhne, pošlu vám jednoduše peníze zpět, nebo si vyberete jiný termín. Tímto bychom se chtěli vyhnout rezervacím na vlažné zájemce, kteří by později z nájmu třeba vycouvali. Jakmile budete mít termín zaplacený, je váš a už na tom nelze nic měnit, leda tak můžete poslat někoho místo sebe.

Stav rezervací můžete průběžně sledovat zde:
> http://bit.ly/casab2012

Poznámka: pobyty se samozřejmě mohou překrývat dnem odjezdu a příjezdu následujícího zájemce (tj. A odjíždí např. 11.2. a v ten samý den jej střídá B)

--
CENA A PODMÍNKY

Cena na 1 osobu a noc je 400 Kč za lůžko, nebo 250 Kč za gauč. Částku si vynásobte počtem nocí a zároveň s rezervací pošlete úhradu na můj účet:
670100 - 2207748357 / 6210

Do zprávy pro příjemce napište DOVOLENA PRIJMENI a jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

DŮLEŽITÉ: Jako krátkodobí návštěvníci ponesete odpovědnost pouze za škody, které sami způsobíte. Dojde-li k nějakému jinému opotřebení či nezjistitelné škodě, kterou budeme muset uhradit, poneseme tuto odpovědnost my 3, kteří budeme v bytě celou dobu. Snížená zodpovědnost návštěvníků a nižší celková obsazenost jejich míst je kompenzována mírně zvýšenou cenou. Celková cena pronájmu je cca 700 euro a myslím, že jsem to propočítal tak, aby byly podmínky spravedlivé pro všechny, s přihlédnutím k uvedeným rizikům. Za složené zálohy vám pochopitelně ručím. Nicméně pokud by nastal nějaký nepředvídatelný problém s majitelem a smlouvu by nedodržel, nebo vypověděl, za takové ztráty pochopitelně neručím, to je riziko které nesete sami :-)

--
CO DÁL?

Jestli máte zájem jet, napište mi co nejdříve na email: robert.vlach@gmail.com

Jakmile budete mít potvrzenou rezervaci, doporučuji provést v zápětí rezervaci letenky. Jako nejlepší varianta se nám jeví let z Prahy do Madridu s WizzAir a dále z Madridu do Casablancy s Royal Air Maroc. Celková cena se liší podle data, typu odbavení, počtu zavazadel aj. Nicméně vychází to levně, např. Tomáš nakoupil letenky za cca 6.400 Kč, já o něco málo dráž. Rezervaci doporučuji provádět přes web WizzAir a Skyscanner.com s platbou přes ebookers, protože platební brána na webu Royal Air Maroc nefunguje.

Mimochodem, já odelátám do Madridu už v úterý 31.1. a strávím tam pár jistě zajímavých dní, můžete se také přidat.

Zatím se to rýsuje na super akci, tak se těším, jaká skupinka se nakonec zformuje :-)

Robo

--
Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
www.robertvlach.cz | www.navolnenoze.cz
# 30. 12. 11 01:15
Yuhů
Já mimochodem letím s EasyJetem přes Miláno. Vyšlo to docela levně, ale je to o den dřív (vlastně o dva) a s přespáním na letišti v Miláně.
# 30. 12. 11 01:17
Yuhů
Jestli dobře počítám, tak je kapacita šesti lidí naplněna. Ale kdybyste chtěli, tak raději ještě napište, třeba to někomu nevyjde.
# 31. 12. 11 20:40
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání