Tatry

Autor Text dotazu nebo odpovědi
koblih
...všechny - nádhera. A rovněž, jako o Čechách, nenapadne sem nikoho popsat nádheru velehor, krásu vodních nádrží, skvělou kuchyni atd. Je mi to líto. Lidé se ženou za pyramidami ap. a málo znají své nejbližší okolí.
# 17. 5. 09 10:15
Anonymní
Treba skúsiť navštíviť Liptov. Oblasť Nízkych a Západných Tatier je vhodná aj na náročnejšiu turistiku. V zime sa dá nájsť vhodné lyžovanie podľa ceny. Napríklad malé lyžiarske stredisko Opalisko v Závažnej Porube má sedačkovú lanovku. Viac informácií sa dá pozrieť na http://www.ubytovanieslovensko.net/.
# 11. 11. 10 21:09
Anonymní
Celá rodina jsem vášnivými lyžaři. Minulý rok jsme zakusili nové místo pro lyžování lyžařské středisko Tatranská Lomnice a byli jsme nadšeni. Skvělé podmínky pro lyžování a za skvělou cenu. Výborné ceny se dají ze zkušenosti nalézt na poptávkém systému http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/33-ubytovani.html
# 21. 11. 12 11:52
karfice
Zdravím Vás,
my jsme minulým rokem byli v Jasné v hotelu Grand.
Ta oblast byla fakt úžasná. Všude plno sněhu, klid, na sjezdovkách nebylo přecpáno. Sehnali jsme tam hotel na 4 noci. Lyžování perfektní, k lanovce pár metrů. Navíc pak wellnes v hotelu byl také prima.

Poznámka moderátora: spamový odkaz na svetdovolene odstraněn. Vzhledem k tomu, že tato uživatelka byla minulý týden také v Bulharsku, na Rhodosu a v Maďarsku, doporučuji příliš tomu nevěřit.
# 28. 8. 13 22:17
Magda01
V Liptově jsem byli a je tam moc hezky. Jako dítě jsem jezdila téměř každý rok do západních tater. Teď už jsem máma a s prckem právě jezdíme do Liptova, tedy musím říct, že hlavně kvůli nedaleko vzdáleným termálům, ale i kvůli celkové přírodě a prostředí. Slovensko má prostě co nabídnout. Jen ty ceny, mnohdy to vyjde dráž než k moři :D
# 26. 8. 15 11:20
frantapetruj@gm ail.com
Zdravím,
chodíte někdo lyžovat na Slovensko ? Potřebuji doporučit středisko, kde si užijeme my i děti. Něco poblíž průměrného ubytování, nejlépe i se stravou, nemusí to být žádný luxus. Cestovní pojištění je asi nutnost, i když jedu jenom k sousedům, že ?
# 28. 11. 17 10:43
anyss
Ahoj,
za sebe doporučuji Ždiar, my chodíváme do Hotela Magura v Monkovej doline, prostředí hezké, malá sjezdovka hned vedle hotela, v obci dalších pár. Hotel je hezký a strava dobrá. Navíc máš to pak blízko i do Polska, my se vždy stavíme i tam (na nákup :D ) .. a cestovní pojištění, nechápu,to je samozřejmost, sjednej si to na https://www.top-pojisteni.cz/, zabere ti to max.5 minut
# 28. 11. 17 11:11
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání