Fórum najih.cz > Egypt > Údolí králů

Údolí králů

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Údolí králů na našem webu o Egyptě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se lokality Údolí králů týkají, ale klidně i osobní poznámky nebo zkušenosti. Děkuju.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Egyptu, použijte formulář na stránce fóra o Egyptu.
# 2. 7. 08 16:35
Martina
Dlouho jsem hledala nějaké ty články o Egyptě,až jsem se dostala na túto stránku.Konečně jsem tu našla to co jsem hledala a ještě i víc.Moc děkují za týto webové stránky
# 5. 3. 09 18:03
Ivana
Vstupenka v Udolí králů platí pro 3 libovolné hrobky, pro Tutanchamonovu se platí zvlášť, přitom tam prakticky není nic moc k vidění.Skutečným zážitkem je ovšem Tutanchamonův poklad uložený v muzeu v Káhiře,to je opravdu úžasný zážitek.
# 8. 8. 09 17:32
Marie Zajíčková
Několik gramatických chyb nejen v této části bych mohla tolerovat . Ale zde je velmi hrubá chyba faktická - hrobku faraona Tutanchamona neobjevil náš archeolog Verner !!! Byla objevena již v roce l922 anglickým archeologem Howardem Carterem po pětiletém pátrání a jeho práci financoval lord Carnarvon. Kobjevu došloji v r. l922 !Jeho hrobka v Údolí králů není přístupná, má č. 62.Další 2 hrobky 63 a64 nejsou královské. Zlatá maska je snad nejznámější, byla v Káhirském museu.
# 13. 2. 11 10:05
ovečka
Je to nádherné...zrovna se o něm učíme v dějepisu
# 17. 2. 11 13:21
ovečka
Je to nádhera.........!!!!!!!!!!!
# 17. 2. 11 13:22
Markéta Dibléková
Vaše stránky o Egyptě se mi moc líbí.Chci Egypt navštívit,ikdyž mám obavy.Ale to co jsem si zde přečetla mne nadchlo,děkuji.
# 9. 8. 11 11:54
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání