Fórum najih.cz > Egypt > Sinajský poloostrov

Sinajský poloostrov

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Sinajský poloostrov na našem webu o Egyptě. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se Sinajského poloostrova týkají, ale klidně i osobní poznámky nebo zkušenosti. Děkuju.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Egyptu, použijte formulář na stránce fóra o Egyptu.
# 2. 7. 08 16:34
Anonymní
Můj názor na tyto informace je takový, že pokud neznáte fakta, a to základního významu - jak polohy tak historie, a ani si je nezjistíte jinde, nemáte je ukládat na web. Věřím, že jste stránky vytvořili s nejlepším úmyslem, to ale nestačí, ani když přihlédnu k tomu, že nejsou tvořeny pro náročné.
Popis Ras Mohammed - Mrtvé Moře, Sodoma, Gomora??? Ras Mohammed se nachází na jihu Sinaje, ale Mrtvé Moře se sloupem znázorňujícím Lotovu ženu je v Izraeli a Jordánsku!
Popis Mojžíšovy hory - Mohammeda a jeho koně Buraqa můžete situovat do Jeruzalému či Mekky, ale s Mojžíšovou horou nemá vážně nic společného. Pro islám je svatý především Mojžíš, jakožto jeden z proroků...
Popis Jeruzalému - 3. a 6. odstavec - tak to je totální vrchol neznalosti základních údajů. V těch několika větách jste uvedli tolik nesmyslů, že byste nejspíš urazili kteréhokoliv člena ze všech tří monoteistických náboženství, o nichž je řeč. Chyby si již vyhledejte sami, nebo to raději celé vymažte.
# 1. 2. 10 00:53
Mikael
Měl bys vědět, že hora Sinaj neleží na Sinajském poloostrově, ale v Arábii:
Ga 4,25 Hagar znamená horu Sínaj v Arábii a odpovídá nynějšímu Jeruzalému, neboť žije v otroctví i se svými dětmi.
Kde pásl Mojžíš ovce svého tchána Jitra, když přišel k Boží hoře (Ex 3)? V zemi midjánské, tedy v Arábii!!
Josephus Flavius napsal, že hora Sinaj je největší horou Midjánu, která se nachází hned vedle města Al Bad. A to není (a nebylo!) na Sinajském poloostrově ani náhodou... :-)
# 29. 8. 12 18:52
Anonymní
...a taky trosky lido Dunraven ma snad byt lodi
# 2. 7. 15 03:33
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání