Fórum najih.cz > Egypt > Jaké dámské plavky do Egypta?

Jaké dámské plavky do Egypta?

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Venda
Jedeme s přítelem na jaře do Egypta a já začínám přemýšlet, jestli si můžu vzít odvážnější bikiny, které mám moc ráda, nebo si budu muset koupit nějaký cudnější kousek. V případě mých plavek nejde o nic extrémního, ale spodek je brazilského střihu a horní díl je spíše menší, než větší. Dokáže někdo říct, jak je to s takovými plavkami u hotelového bazénu a jak případně přímo v moři?
# 1. 3. 19 09:35
Yuhů
Plážové oblasti v Egyptě jsou hodně liberální, pokud jde o to, co si tam my Evropané oblékáme. Jsou zvyklí na ledaccos. Pokud tam jedete s přítelem, tak bych se ničeho nebál, jinak by mohli být místňáci trochu oplzlí, ale to trochu budou stejně. K bazénu jsou bikiny úplně v pohodě a na pláž taky.

Když jsem byl v Marsa Alam, tak jak je tam v moři hodně korálů, občas mě na ně vlna trochu hodila a někdy jsem se i odřel. Záviděl jsem kamarádkám, co měly jednodílné plavky. Tohle je jediné praktické hledisko, které mě teď napadá.
# 6. 3. 19 22:59
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání