Zarzis

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Zarzis na mém webu o Tunisku. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se lokality Zarzis týkají, ale klidně i osobní poznámky nebo zkušenosti. Děkuju.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Tunisku, použijte formulář na stránce fóra o Tunisku.
# 2. 7. 08 14:07
simona
Městečko Zarzis vřele doporučuji lidem, kteří chtějí klidnou dovolenou.
Hotel Zarzis ve kterém jsme trávili dovolenou je postaven v maurském stylu a dýchá nádhernou atmosférou.
Je sice staršího data narození, ale neubírá mu to na kráse.
Stravování bylo více než luxusní.
Lidem s nemocemi pohybového aparátu jistě pomůže unikátní sirný pramen, který si tady můžete zdarma užívat v hotelovém termálním bazénu.
Z hotelové zóny se do centra dostanete bez problémů taxíkem asi za 50-70Kč.
V městečku můžete navštívit domorodý trh, přístav a historické centrum.
Pohodlně se dostanete i na ostrov Djerba po "Římské cestě". Je to silnička vystavěná Římany a cestou budete mít pocit, že jedete po moři.
Na ostrově navštivte Sinagogu, místní muzeum, krokodýlí farmu ...
Zarzis je nejjižnější letovisko, takže i říjnu nám zam bylo skvěle.
# 18. 7. 08 09:09
alik
dobrý den, orpavdu se vám líbilo v hotelu Zarzis, recenze si dost odporují od pěkných až po kritiku plesnivý starý hotel, jiné zcela nový hotel, napíéšete mi něco víc, moc děkuji Alena

alik46@seznam.cz
# 15. 9. 08 18:59
Yuhu z Bulharska
a co myslite, je ten hotel Zarzis jenom jeden, nebo je jich vic? Mozna by to chtelo prihodit odkazy na ty recenze, jinak asi malokdo poradi.
# 17. 9. 08 21:52
Anonymní
Hotel Zarziz je opravdu starý hotel, a tomu odpovídá i jeho stav. Záleží celkem na pokoji, který dostanete a uklizeči, který se o Vás stará. Češi dostávají nejvíce pokoje v přízemí, doporučuji vyžádat si druhé patro, třetí patro je proněmce a francouze:-)Část hotelu byla nově dostavovaná, ale před dvěma lety ještě nebyla funkční. Pokud máte štěstí, je vybavení jen opotřebené, ale čisté.Na hotelu je nejhorší kuchyně, což se v okolí všeobecně ví - stále vaší totéž. U hotelu je ale jedna z nejkrásnějších pláží, která je velmi dobře udržovaná - slouží tam Ali už 20 let a čechy má rád. U hotelu je zahrada s lehátky za poplatek, bazén s fungujícím barem. Personál se opravdu nepřetrhne a průvodce Eximtouru raději vynechte...doporučuji cestovat S Čedokem, případně zvolit některý ze sousedních hotelů, kde je naopak vynikající kuchyně a služby ( cca vzdálenost asi 200 m) a kombinovat s místní pláží.
# 14. 3. 09 17:34
Anonymní
Ahoj všem,
v lépe situovaném hotelu než hotel Zarzis hned na pláži jsem ještě nebyl.
# 21. 4. 09 09:15
Valika SR
Prosim Vas o pravdive info o hotely Zarzis, co ma caka...
Dakujem.
# 30. 6. 09 14:54
mulisi
My byli v hotelu Sangho Club Zarzis a musím říct, že to tam bylo super. Od jídla až po pláž (plážový servis v ceně), animační programy, prostě doporučuji.
# 18. 8. 09 09:47
srackol
Byli sme ubytováni v hotelu zarzis a vřele doporučuji. čisto jidlo vynikajicí obsluha na 1 a hlavně klid a upravane pláže. Byli jsme tam před 4 lety a letos jedeme se podívat co se tam změnilo
# 22. 7. 10 21:33
V.Fanda
Prisim, byl někdo v roce2011 v Hotelu Sangho Club Zarzis.Dá se tato destinace naštivit v květnu.
# 5. 3. 12 18:34
Anonymní
Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat zda je také v okolí městečka Zarzis či na ostrově Djerba nějaký aguapark?předem moc děkuji za odpověd:-)
# 25. 4. 12 12:40
Yuhů
Na Djerbě ani v okolí Zarzisu není žádný akvapark.

Do Sangho Club Zarzis prodává na termín 18.5. 2012 ubytování Čedok od 22.5. Firotour, dřív nic.
# 25. 4. 12 17:30
Anonymní
A předpokládám,že v září je tam ještě dost teplo,že?:-)
# 25. 4. 12 18:22
Yuhů
Tam je relativní teplo furt. V září na koupání stoprocentně. Ostatně jsem se tam v září i počátkem října velmi příjemně koupával.
# 4. 5. 12 20:30
Anonymní
Nedávno jsme se vrátili ze Zarzizu Sangho clubu. Ubytování dobré, jídlo dobré, ale stále se oa
# 19. 7. 13 20:53
Valešová
Nedávno jsme se vrátili ze Zarzizu Sangho clubu. Ubytování dobré, jídlo dobré, ale stále se opakující. Moře krásné a teplé, ale bohužel moc melké, plavání až tak po 50 metrech. Jediné co kazilo dojem byly chaluhy v moři a na pláží, ale to je jejich nekonečný boj s nimi. Lehátka na pláži se musí chytit brzy i u bazénu totéž. Lidí je tam dost, ale nějak se rozptýlí po objektu. Animační programy do 22.00 děti stále stejné pak program zapoojení turistů (Francouzi a Němci), tuniský večer a dál nic moc. Bohužel nad hotelem není kam jít se projít, 6 místních obchůdků nic moc. Vadila nám všude tma, nic osvětlené vč pokojů. Ujde to!!!!!!
# 19. 7. 13 21:02
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání