Sfax

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Sfax na mém webu o Tunisku. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se města Sfax týkají, ale klidně i osobní poznámky nebo zkušenosti. Děkuju.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Tunisku, použijte formulář na stránce fóra o Tunisku.
# 2. 7. 08 14:03
Mgr. J. P. Siváková
Právě jsem se vrátila z Caribbean World Dar Narouar v Gammarthu. Souhlasím s tím, že je nutno pokoj prohlédnout a teprve pak převzít, já jsem to trochu podcenila, a tak mě uprostřed pobytu překvapilo, že v koupelně SPADL STROP, respektive značná část podhledu nad sprchovým koutem a umyvadlem včetně stropního světla, tvořená, jak bylo pak vidět, nahnilými omítnutými deskami a sádrovými záplatami; stoupačky byly zřejmě porušené a tekly. Naštěstí jsem se v tu chvíli teprve připravovala do sprchy, takže se vlastně nic nestalo, pominu-li pořádný úlek. Reakce recepčního mě pobavila, když jsem zašla říct, že spadl strop, pouze se dotázal: V koupelně? Z toho se dá usoudit, že je to vlastně běžnou lapálií :). Dále jsem se mírně musela brát za svá práva, protože recepční nabídl, že mi tam pošle technika. Řekla jsem mu, ať tam pošle kohokoliv, ale že v tom pokoji se už nedá bydlet, na což opět nabídl, že tam pošle technika, a teprve když jsem neochvějně trvala na tom, že chci nový pokoj, tak mi ho dal. Přestěhovala jsem se výlučně svépomocí, což nebylo tak jednoduché (hotel není jedna budova, je to komplex patrových domečků, takové bludišťátko s uličkami, živými ploty a schodišti, a já mám bohužel artrózu, což mi velmi znesnadňuje chůzi a pohyb jako takový, nicméně pomoc mi nenabídli ani v hotelu, ani delegátka CK Blue Style, které jsem událost okamžitě smskou popsala). Jinak ještě je v hotelu dost nešikovné, že v rozsáhlé restauraci, kde jsou snídaně, obědy a večeře, nejsou WC, a je třeba chodit ven a asi 30 metrů do jiné budovy (opravdu velmi praktické pro méně pohyblivé a pro rodiče s dětmi!). WC nejsou ani u bazénů ani na pláži, ačkoli tam je bar. Od bazénů je třeba jít na WC také do výše zmíněné budovy, od sportovního bazénu je to malý kousek, ale od bazénu určeného rodinám s dětmi, je to zase asi 30 metrů. Mimochodem, v celém společenském areálu, který tvoří zmíněná restaurace, několik barů, dětský koutek, animační centrum a pár obchůdků, jsou na kapacitu 950 hostů pouze dvoje WC! Hotel nebyl plně obsazen, bydlelo v něm cca 750 hostů, ale i tak pochopitelně docházelo ke kritickým situacím.
# 22. 7. 10 01:22
Yuhů
No jo, Blue style.
# 26. 7. 10 18:33
Šakrun sachir kebir
České cestovky oproti německým sem vůbec nejezdí.
# 26. 12. 10 11:26
Dave
Mrkněte také na info o počasí v Gammarth na http://vtunisku.cz/pocasi-gammarth
# 18. 5. 13 23:06
Yuhů
Majiteli webu odkazovaného v příspěvku od Dave odeslána žádost o vyjádření.
# 20. 5. 13 00:40
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání