Djerba

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce Djerba na mém webu o Tunisku. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se lokality Djerba týkají, ale klidně i osobní poznámky nebo zkušenosti. Děkuju.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Tunisku, použijte formulář na stránce fóra o Tunisku.
# 2. 7. 08 12:57
mirodz1@seznam. cz
Vážený pane,
srdečně Vás zdravím a hned položím jednu otázku, a sice,v oblasti Zarzisu existují teplé léčivé prameny. Jen málokterá cestovka to uvádí, a pokud ano, tak se v informaci nepíše, co ony prameny léčí - myšleno neduhy lidského těla.
Děkuji Vám mnohokrát za odpověď,
Mir.Dzurenka.
# 4. 9. 08 20:29
Léňa
Tyhle stránky jsou faktys ty nejhezčí jaký znám.... Kláša
# 7. 9. 08 09:05
Andrea
Ostrov Djerba se mi velice líbí cestuji tam každý rok nikam jinam bych nelítala.Jsou tam příjemný lidé kteří o vás pečují.Letos tam letíme ze synem znova a už se nemůžem dočkat.
# 21. 4. 09 15:52
Yuhů
Lázně: pokud vím, jenom běžná hydroterapie slanou vodou. Ale jistý si nejsem.
# 24. 4. 09 21:52
?emi
Super recenze na djerbee sem byl dvakrat a nic extra to jo ale dovolená dobrá....
# 24. 5. 09 12:36
tereza mikova
jako tohle mesto je nej jako fakt neu ja ho miluju a ze svoji sestrenici monickou bilou jsem jedeme ale tesime se jako fakt ahoj tunisko
# 21. 6. 09 18:07
tereza mikova
jako tohle mesto je nej jako fakt neu ja ho miluju a ze svoji sestrenici monickou bilou jsem jedeme ale tesime se jako fakt ahoj tunisko
# 21. 6. 09 18:10
Andrea
Ostrov Djerba se mi velice líbí létáme tam každý rok v květnu ze synem zamilovala jsem si ten Ostrov.Ráda se tam vracím a těžko se navracím zpět do čech.
# 23. 7. 09 12:47
Macek
Ahoj, zrovna jsem se z Djerby vrátila a jen k Midounu...každý čtvrtek a pátek jsou tam velké trhy,jinak je tržnice otevřená každý den,ale jen klasické zboží-šuntíky alá Djerba:-)
Ale jsou tam i supermarkety.
Jinak lidé milí,ale chudí,takže bakšiš vždy uvítají a pak jsou ještě milejší. Hodně tunisanů zaměstaných v hotelech umí obstojně česky.
A jinak děvčata...jste-li blond a nezadaná,sežeňte si bodyguarda,jinak je ze sebe budete muset sundavat :-)))...ale netahejte do toho srdíčka,turistky se střídají rychle,a oni mají zábavu v popisu práce ;-)
# 29. 9. 09 13:26
Anna
Je tam krásně,lid jeďte tam :) :o*
# 18. 2. 10 12:41
Terezka
Miluju Djerbu...už jsem tam párkrát byla a přesto,že je tam sucho,málo vody, chudoba a n moc památek - je kouzelná. Těžko se vracím domů,protože tam si připadám doma...
# 8. 8. 10 16:23
Věra Čermáková
Ostrov Djerba se nám moc líbil.Na dovolenou v hotelu Ksar Djerba si často vzpomenu.Tento hotel nám přeipadal takový starší a tím mnohem příjemnější.Zase se tam chystáme.
# 15. 7. 11 12:06
sandra
super info...:-),spokojenost
# 25. 10. 11 21:37
Anonymní
Užasné místo před pár dny jsme se od tud vrátila, a za měsíc tam jedu zase uplně mě chytlo za srdce.
# 7. 8. 12 15:04
Holubová Jaroslava
Djerba je velmi krásna.Prožili jsme 12 perfektních
dnu v perfektní atmosféře,o zábavu se po celé dny
pečlivé starali úžasní animátoři,jídlo super,ubytování odpovídající 3 hvězdám a cena tak nízká,dalo by se říci za cenu letenky.jen ať si všichni vzpomenou jak jsme cestovali za totality.
Cestování je obohacení pro člověka a to co vidíte,
Prožijete to vám nikdo nevezme.Zdravím a cestování
Zdar.Vaše spokojená turistika.
# 15. 11. 12 19:11
Saara77
hotel Riu Palm Azur ... nádhera
Djerba je kouzelná, velký relax :-)
# 17. 4. 13 13:00
Vitalij
Dekuji určite tam poletime s rodinou.
# 17. 7. 13 19:29
Jaklin
Prosím,mám dotaznajih.czšude se píše,že se má dávat spropitné,,to beru.Jen bych se chtěla zeptat,jestli mohu dát i dolary,nebo raději TD??Aby potom něměli problém to vyměnit.(uklízečky,číšníci atd.).
# 17. 3. 14 22:16
Yuhů
Nebudou mít problém to vyměnit. Ani nejmenší.
# 6. 5. 14 12:17
Anonymní
Dobry den, chtela bych se zeptat ohledne spropitneho, mam hned po prijezdu na recepci neco prihodit abych si tak pojistila pekny pokoj?..a nejak nenapadne nebo s tim nemaji problem takhle na verejnosti :-) dekuji za odpoved
# 12. 5. 14 12:36
daša
ahoj, chci se zeptat, kolik se dává bakšiš, mám z toho dost trauma, aby to nebylo málo nebo moc, neumím to ani předat a jestli pokaždé nebo jen občas a komu jo a ne, díky
# 26. 7. 17 10:26
Yuhů
Bakšiš: s těmi, s kým se budete potkávat, dejte při nějaké službě ekvivalent dvacetikoruny. Pokud bude žádat bakšiš někdo, kdo nic neudělal, nic nedávejte. Pokud se s někým už neuvidíte a službu jste nepotřebovala, taky nic nedávejte.
# 25. 8. 17 17:42
Bea S.
Vážně luxusní dovolená, moc mě překvapili milí animátoři i personál, který o turisty opravdu pečuje. Jsou stále s úsměvem a dobrou náladou. Je vidět, že čechy mají rádi. Moře jako kafe i voda v bazénech, teplá a čistá. Trochu otravní jsou prodejci na pláži a velbloudáři, ale pokud razantně odmítnete, ihned odchází. Doporučuji i návštěvu krokodýlí farmy, vstup 160,- Kč, dítě polovinu, je tam moc pěkně. Dbejte pití jen balené vody. Při střevních problémech účinkuje jejich lék, stojí cca 80,- Kč a ihned zabírá.
Skvělá dovolená, jsem přesvědčena, že Djerbu navštívím znovu.
# 31. 7. 18 10:59
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání