Fórum najih.cz > Tunisko a Djerba > ubytování v Tunisku

ubytování v Tunisku

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce ubytování v Tunisku na mém webu o Tunisku. Zejména prosím o kontakty na přímé poskytovatele ubytování.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Tunisku, použijte formulář na stránce fóra o Tunisku.
# 2. 7. 08 12:48 upravil: Yuhů
Fretka
Je to tam superr a doporučuji to a je tam super ubytování,
jídlo, programy atd.
# 7. 8. 08 16:32
Layla
Reagujem hneď na prvú vetu: V duchu si smažte jednu hvězdičku.

Záleží od hotela. My sme boli v trojhviezdičkovom ale bol ako štvorhviezdičkový.
# 16. 8. 09 22:34
Dunkova Simona
Dobry den,chtela jsem se zeptat,jestli nevite,jaka cestovka ,jak se jmenuje,ktera umoznuje ubytovani s tunisanem na hotelu,dekuji.
# 1. 12. 09 19:02
Mirek
přidávám odkaz na aktuální video
z hotelu Caribbean World Djerba
viz link: http://www.youtube.com/mirky79#p/u/3/RrLnZbmAluQ
# 30. 6. 11 09:19
Anonymní
Tabarka-dobré jídlo, ubytování nic moc, opravdu si jednu hvězdičku škrtněte v hlavě, v 6 večer se zavírá pláž i bazén, což nás moc nepotěšilo. All inclusive se vztahuje poute na ,,sangrii,,což je štávička nevábné chuti a vůně, pivo místní výroby, které neni tak špatné ale nosit si to po jednom ve třetinkách brzo omrzí. Do města dalekého cca 1km se jít večer nedá, v podstatě vyžití žádné, ale musim pochválit moře, opravdu krása a ČISTÉ!Povětšinou animátoři otravní. Avšak organizace zájezdu all inclusive na jedničku. Tato destinace je spíše vhodná pro rodiny s dětmi.

Kdybych měla oznámkovat, tak dávám známku jako ve škole 3- Tudíž toto místo bych už určitě nevolila. Ale stojí za týdenní skouknutí last minute ceny od 9200 se vším všudy, letěli jsme s Azur reizen.
# 18. 7. 11 23:39
Anonymní
Jo a ještě!!!ženský zatracený na cikána tady plivete, ale ze zavšivených tunisanů se můžete víte co...
# 18. 7. 11 23:40
Anonymní
Byli jsme letos s Best Reisen v Hammametu v 4* hotelu Nesrine a naprostá spokojenost. Bar ALL INCLUSIVE u bazénu 9 - 23h veškeré nealko, pivo, whisky, vodka, džin, Bouka a na pláži 10 - 18 a 20:30 - 23h veškeré nealko a pivo. Vše bez jakých koliv problémů, jediný problém byli malé kelímky, nealko 1,5 dcl a pivo 2 dcl, nebyl ale problém si přijít 100x. Snídaně, obědy a večeře vždy naprosto super, snídaně velký výběr sladkého, dva salámy a tři druhy sýra, vejce atd., obědy a večeře vždy bohatý výběr, brambory, hranolky, rýže (různě se obměňovala), jednou i bramborová kaše, mušle, plody moře a různé guláše a smažené věci. Ke všemu vždy spousta zeleniny. Opravdu spokojenost
# 25. 8. 11 13:26
Saara77
Pokud se bojíte spoléhat se na pfotky, popis hotelu, atd a nemáte vedle sebe nebo v cestovce někoho, kdo Vám přímo řekne, jeď sem nebo sem, tam to znám, je to tam supr, můžete se víceméně spolehnout na to, že hotely patřící do nějakého většího řetězce (Iberostar, LTI, RIU) budou vždy na o něco vyšší úrovni - samozřejmě obvykle i o něco dražší.
# 17. 4. 13 15:19
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání