Fórum najih.cz > Tunisko a Djerba > Co udělat po příjezdu do tuniského hotelu

Co udělat po příjezdu do tuniského hotelu

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce co udělat po příjezdu do tuniského hotelu na mém webu o Tunisku. Zejména prosím o vlastní zkušenosti. Děkuju.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Tunisku, použijte formulář na stránce fóra o Tunisku.
# 2. 7. 08 12:32
Mirka
bydleli jsme v hotelu Les Colombes v Hamammetu. Byl to hezký hotel - ubytování bylo skvělé - byli jsme 5 dospělých a 3 děti a bydleli jsme v jednom jakoby bytě a ložnice byly oddělené. Byla tam kuchyňka a v ní lednice, což mimochodem bylo psané i na smlouvě, ale otevřel nám ji pokojský až když jsme mu dali bakšiš. Jinak se nám tam líbilo.
# 7. 8. 08 12:17
julča
Počítejte s tím že po příjezdu se setkáte s průjmem. Doporučuju už předem a preventivně brát Enterol. Já ho můžu jen doporučit. I pro děti.
# 31. 5. 09 20:15
Marcela
Sice jsem už v Tunisku byla, ale tentokrát jsem se nechala ovlivnit Vašimi radami a vybavila jsem se všemi možnými spreji i léky. Navštívili jsme v květnu hotel Iberostar Safira Palms v Zarzisu a chtěli si odpočinout.
Přivítal nás vstřícný a ochotný personál. Večeři jsme dostali ještě dříve, než jsme předložili voucher, ve 22,15 hodin. (Ti, kteří přijeli v noci, měli jídlo připraveno na pokoji.) Pokoje byly určeny už předem a myslím, že byly všechny pěkné a perfektně čisté. Když se nám pokazila sprcha, byla vyměněna než jsme se vrátili z večeře. Delegát Samir byl všem k dispozici na telefonu 24 hodin denně, což mnozí využili. Ještě nikdy a nikde jsem nezažila, aby vše tak fungovalo, včetně jídelny. Zaplatili jsme si pokojový trezor, ale personál se nedotkl ani věcí, které jsme mu tam s lístkem nechali. Bylo výhodné vybrat si dovolenou v druhé polovině května, protože hotel ještě nebyl plně obsazen a bylo dostatek místa na lehátkách u bazénu i na pláži. Samozřejmě, že se tam objevili také různí oprudové, ale jejich činnost byla brzy usměrněna. Přála bych každému, aby se z dovolené vracel se stejnými pocity, což jak vím, není vždy samozřejmostí. Krásné a spokojené léto všem, ať už se vydají kamkoliv.
# 21. 6. 09 16:47
Axik
Jo jo Enterol, také nám na ovolené zabral a nemuseli jsme ji trávit na toaletě. Také mohu doporučiz :-)
# 29. 6. 09 17:07
jajalora@seznam .cz
Taky se dá použít do Turecka. JA
# 2. 7. 09 09:08
krteczek
Důležitá informace pro ty, kteří se bojí o své pasy. Z předchozích zkušeností (zatím se to dělo všude) vás po příletu do hotelu nechají vyplnit kartičky, které fungují pro vaši identifikaci - abyste s sebou neustále netahali pas. Ale rozhodně i v tomhle případě doporučuji hotelový sejf. Je to sice za poplatek, zato blahý pocit bezpečí se dostaví ihned :)
# 25. 8. 09 15:00
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání