Fórum najih.cz > Tunisko a Djerba > Last minute do Tuniska

Last minute do Tuniska

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce last minute do Tuniska na mém webu o Tunisku. Zejména prosím o mou vyslovený názor, že většina last minutek není žádnými last minutkami.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Tunisku, použijte formulář na stránce fóra o Tunisku.
# 2. 7. 08 12:05
Aleš
Vážený pane Janovský, nevím co jste zač, ale většina (těch neopsaných) vámi vyplozených bludů na tomto a souvisejících webech je opravdu od a pro debily!Nevzhlednost a nepřehlednost webu spadá tak do úrovně raz dva a divím se, že jetš nabízíte své další weby, hlavně jak psát web, když nemáte absolutně žádnej "formát".K vašemu Last minute mi je nparosto jasné, že nepoznáte standartní slevu a zvýhodněnou nabídkou.(Jako nepoznáte rozdíl mezi webem a hrúzou)Ale pokud vám přijde stejná cena za zájezd do Tuniska podle katalogu 14990,- stejná jako cena za odlet za týden 7990,- pak z vá mají radost hypermarkety, že kupujete př. ředkvičky za 12,90, když "last" nabídku za 4,90 považujete za kecy :-( Je škoda, že v demokracii může každý říct svůj názor alze si jen něco myslet o zdravém rozumu pisatele, ale možná, že je to dobře, aspoň si lidi udělají názor na člověka a vyhnou se mu velkým obloukem, jako společnosti jež doporučujete ke koupi zájezdů Invii.Asi by se vám poděkovala, vzhledem k tomu , že nevybíráte last pobyty do Tunisku a oni jsou převážně , jakož to provizní prodejce prodávající mimochodem zájezdy last i od vámi (což jsem už raději ani nečetl) zatracovaného Firotouru.Závěrem vám chci a asi nebudu první poděkovat za příležitost, že jsem se s vámi mohl setkat a díky fota si udělat přehled, čí IQ se to odrazilo a věřím, že se s vámi nikdy nepotkám.POněvadž bych se bál, že vlastně letět s vámi domů nemá smysl, neb je to stejné jako to vzít přs Sicilíi autem domů.:-(((
# 4. 12. 10 23:19
Anonymní
Aleší,či jak se jmenuješ,někdy je opravdu škoda,že v té demokracii se může vyjadřovat kdejaký dement tvého formátu.Neurážím,jen pokračuji v tvém slovníku.Jaký názor si myslíš,že si udělají lidé nad tvým příspěvkem plným gramatických chyb?Ty chceš polemizovat s někým o iq se svým rozumem?To snad ani nemůžeš myslet vážně.Nechci tady rozebírat smysluplnost tohoto treadu,který mi také připadá out,ale vybouchly ve mně saze,když primitiv tvého formátu tu zkritizuje práci admina a pouráží návštěvníky tohoto fóra.Myslím,dle tvého psaného projevu,že ty nejsi schopen vést nějaké diskuzko.Doporučil bych ti,aby jsi si své jakési trauma léčil někde jinde a pevně věřím,že tím obloukem by se zase vyhnulo tobě mnoho lidí...
# 5. 12. 10 23:08
Dor
Vážený pane,
Vaše názory vydedukované z kusých informacích o tom co znamená LAST MINUTE NEBO LAST MOMENT jsou opravdu mimo reál. Dovolte abych Vás poučila. Takto označené nabídky nemusí nutně znamenat, že jsou zlevněné, ale že prostě jim třeba zbývají poslední 2 pokoje, které chtějí prodat. Nikde není psáno, že LAST MINUTE je levnější i když tomu ve většině případů tak je. Takže laskavě nikoho neosočujte, že lže. Jako provozovatelka cestovní agentury se nesmírně těším až časem vymizí tzv. FIRST MINUTE, kde se počítají nekonečné slevy a LAST MINUTE a taky až české cestovní kaceláře přistoupí k normálním rezervačním systémům jako je Galileo nebo Amadeus a nebudou živit zástupce neschopných "ajťáků".
# 3. 8. 12 13:58
Yuhů
Milá Dor,

klíč je v tom, že oba chápeme jinak význam sousloví last minute. Vy ho berete tak, jak je zvykem ho chápat v cestovním ruchu, kde znamená přibližně to, co jste popsala: cokoli se může označit cedulkou last minute. Například poslední volný pokoj, bez ohledu na to, zda je to vůbec pravda.

Já last minute chápu tak, jak si ho překládám, totiž poslední minuta. Jsem srozuměn s tím, že v hantýrce cestovek to neznamená "poslední minuta". Proto píšu tyhle věci, abych to vysvětlil ostatním.

Ti ostatní jsou ti, o koho jde. V běžné populaci převládá názor, že cestovky na poslední minutu zlevňují. Proto běžná populace shání tyto zlevněné zájezdy. Nedává totiž VŮBEC ŽÁDNÝ SMYSL, aby lidé hledali last minute kvůli něčemu jinému než kvůli slevě. A oba víme, že to lidé hledají. Myslíte si snad, že lidé hledají last minute, protože chtějí do posledního volného pokoje? To asi ne. Když si cestovky nálepkou last minute označí něco jiného, než co lidé pod pojmem last minute očekávají, tak to je minimálně matení, v horším případě lež.

Vážená Dor, sdílíme spolu společný zájem. Píšete, že si přejete, až last minute vymizí. Nevím, co pro to děláte vy, ale já se snažím vysvětlovat lidem svůj názor. To může hodně lidí pohnout k tomu, aby last minute přestali vyžadovat a hledat. Co myslíte?
# 4. 8. 12 01:49 upravil: Yuhů
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání