Fórum najih.cz > Tunisko a Djerba > Co dělat v Tunisku

Co dělat v Tunisku

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Yuhů
Prosím o komentáře ke stránce co dělat v Tunisku na mém webu o Tunisku. Zejména prosím o opravu nepřesností v údajích a o doplnění důležitých věcí, které se toho, co dělat v Tunisku, týkají, ale klidně i osobní poznámky nebo zkušenosti. Děkuju.

Chcete-li místo reakce na stránku založit nový dotaz o Tunisku, použijte formulář na stránce fóra o Tunisku.
# 2. 7. 08 11:20 upravil: Yuhů
Anonymní
v tunisu nebo na djerbe neni poust<,-____haha mala ale v tunisu ne na djerbe jak to tady pises§!!!!!!!!!!!!!!!!
# 5. 3. 09 17:06
Yuhů
to záleží na tom, jak definuješ poušť. Já poušť definuju jako suchou krajinu, kde skoro nic neroste. Pouš nemusí znamenat písečné přesypy.
# 7. 3. 09 03:50
Eva
ahojki chtěla bych se zeptat,jedu se synem do Tuniska 3.4,a je to moje první dovolená,tak bych se chtěla zeptat jak je tam draho nebo levno,a kolik vůbec je jeden dinár na naše?a kolik bych si asi tak měla vzít s sebou peněz,vůbec se v tom nevyznám,děkuji mockrát za odpověď
# 20. 3. 09 17:43
Yuhů
Co zkusit pročíst tuhle stránku?
http://www.tunisko.com/penize.html
# 21. 3. 09 16:44
ferda70
ahoj a děkuji za parádní web. jak píšeš, v rybách se moc nevyznáš, ale mě by zrovna zajímalo, jak to tam vypadá s rybařinou a šňorchlováním. Moc jsem toho zatím nenajezdil(CR,BL,), ale moje polovička se ráda smaží na pláži a já aspoň večer chytím a pustím nějakou tu čudlu,tak pokud máš nějaké informace, které by mi pomohli, tak předem děkuji.
ferda
# 21. 5. 09 00:50
Yuhů
Ferdo70, na šnorchlování zkus asi Tabarku, rybaření fakt nevím.
# 23. 5. 09 17:52
Anonymní
Ahoj, díky za tvůj web. Jen ti chci předat informaci, že české cestovky s fakultativními výlety nemají v TN co dělat. Sice je prodávají delegáti českých cestovek, ale ČR cestovka z toho nic nemá. Provozovatelem jsou tuniské firmy a delegáti mají z prodaného zájezdu nějaké to procento.. ale čtenáře tohoto webu to takhle do detailu asi zajímat nebude. Hezký den, Lenka.
# 27. 6. 12 16:29
Yuhů
Ahoj Lenko, děkuju za informaci o fakultativních zájezdech. Nechce se mi věřit, že by z toho cestovka nic neměla, když se delegáti snaží tlačit ty zájezdy hned na první schůzce. Odkud prosím pocházejí tvoje informace?
# 28. 6. 12 15:14
Saara77
Česká CK má svého partnera v přímo v Tunisku - např. Prima Tours - netvrdím na 100% - ale na takových 99,9% svoji provizi má - nabízí tyto výlety i na svém webu, určitě tím nebude pomáhat k provizi POUZE svým delegátům. Můj názor.
# 18. 4. 13 16:37
Anonymní
Dobrý den, zvažujeme dovolenou v Tunisku, ale nejsme moc válecí typy. Zajímá mě, zda se dá chodit po okolí , nebo třeba vyběhnout po pláži (5-6km). Třeba v Egyptě se takhle po nejbližším okolí nikam nepodíváte. Předem děkuji za podělení se o zkušenosti.
# 18. 1. 17 15:58
Yuhů
V Tunisku hodně záleží na lokalitě, ale většinou úplně není kam odběhnout 5 až 6 km. Jestli máte tuhle potřebu, rozhodně doporučuji navštívit Turecko. Tam je většina letovisek v plus mínus rozumné krajině, takže se dá dobře chodit na procházky.
# 29. 1. 17 16:41
onuce
Pirátské lodě mě málem stály život. Ploval jsem si tak jednou pokojně podél pobřeží, pěkně kochace, oblažen vínem, a tu v dáli na širém moři vidím asi kotvící historickou plachetnici. Hned mě chytlo furianství, že k té lodi doplavu a tam, daleko od pobřeží, zjevně ztracen na moři, mě budou muset zachránit, čímž budu mít atrakci a projížďku placetnicí zdarma. Trochu jsem to však neodhadl, moře, a k lodi v dáli plaval pocitově snad půl dne. Když jsem se blížil, všiml jsem si ještě i druhé podobné lodi kus dál. Ta po jisté době zmizela, "moje" však naštěstí trčela na místě. Když již jsem byl nadohled z lodě a zcela na kraji sil, čekal jsem na záchranu. Styděl jsem se přímo volat o pomoc, ale nemohou mě přec nechat samotného vprostřed moře. Vždyť jsem zjevně musel zabloudit... A již... již se loď hnula, rrozjela, ladným obloukem ke mně! Minula mě celkem blízko a poměrně rychle zmizela v dáli. Nemohl jsem tomu uvěřit! Že zpět k pobřeží, jež nebylo ani vidět, skrze absenci sil nedoplavu, to bylo jisté. Kupodivu jsem to dal, ale nebyl jsem ani schopný dlouho vylézt na břeh... Co tomu říká nepsaný námořní zákon!
# 4. 9. 17 10:27
Olga
Ahoj chci se zeptat neumim mluvit cizou řeči chtela bych letet do tuniska mužete mi napsat jak by dopadla umim jenom česky
# 30. 4. 18 08:07
Yuhů
Inu, pouze s češtinou se vystačit nedá. Je potřeba angličtina nebo francouzština, aspoň základy.
# 30. 5. 18 22:49
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Tunisko.com a další.

Vyhledávání