Fórum najih.cz > Bulharsko > Černomorec

Černomorec

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Anonymní
Po čtyřleté pauze jsme opět navštívili Černomorec a byli jsme velmi potěšeni. Celkově lepší služby, čistota, šíře nabídky obecně, lidé stále velmi milí a přátelští. Černomorec doznal mnoha pozitivních změn, především je mnohonásobně zvětšena původní pláž. Vyrostlo také mnoho nových penzionů. Zde jsme byli ubytováni my: http://www.ubytovani-bulharsko-cernomorec.cz/ - mohu doporučit, čisto, vybavení nové, majitelé skvělí, cena super :-)
# 17. 8. 17 12:40
Pekodc
Potvrzuji příspěvek výše ze 17.8.2017. Černomorec se skutečně hodně zlepšil, stravování, zábava (především pro děti), nabídka ubytování v soukromí ale hlavně vybudovali skutečně ohromnou pláž (oproti té původní). Asi na třetině jsou placená lehátka a slunečníky ale i tak zbývá i ve vrcholu sezóny dostatek místa pro turisty, kteří nechtějí za toto platit a mají vlastní. Co je velmi pozitivní, že sice nastalo nějaké zdražení, ale rozhodně nic razantního, oběd či večeře pro čtyři dospělé v pohodě od 20 Leva (10 Euro), točené pivo od dvou Leva (1 Euro). Nějaké aktuální fotky: https://goo.gl/MytD9U
# 11. 3. 18 14:50
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Gruzie.com a další.

Vyhledávání