Fórum najih.cz > Bulharsko > Černomorec

Černomorec

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Anonymní
Po čtyřleté pauze jsme opět navštívili Černomorec a byli jsme velmi potěšeni. Celkově lepší služby, čistota, šíře nabídky obecně, lidé stále velmi milí a přátelští. Černomorec doznal mnoha pozitivních změn, především je mnohonásobně zvětšena původní pláž. Vyrostlo také mnoho nových penzionů. Zde jsme byli ubytováni my: http://www.ubytovani-bulharsko-cernomorec.cz/ - mohu doporučit, čisto, vybavení nové, majitelé skvělí, cena super :-)
# 17. 8. 17 12:40
Pekodc
Potvrzuji příspěvek výše ze 17.8.2017. Černomorec se skutečně hodně zlepšil, stravování, zábava (především pro děti), nabídka ubytování v soukromí ale hlavně vybudovali skutečně ohromnou pláž (oproti té původní). Asi na třetině jsou placená lehátka a slunečníky ale i tak zbývá i ve vrcholu sezóny dostatek místa pro turisty, kteří nechtějí za toto platit a mají vlastní. Co je velmi pozitivní, že sice nastalo nějaké zdražení, ale rozhodně nic razantního, oběd či večeře pro čtyři dospělé v pohodě od 20 Leva (10 Euro), točené pivo od dvou Leva (1 Euro). Nějaké aktuální fotky: https://goo.gl/MytD9U
# 11. 3. 18 14:50
Yuhů
Aha, já si říkal, když jsem tam byl na chvíli loni, že ta pláž je jak kráva. Mnohem větší, než si ji pamatuju. Takže ji rozšířili. To by dávalo smysl. Dík za info.
# 9. 4. 18 17:28
Pekodc
Yuhů
Ahoj Yuhů, jj, hodně věcí je jinak, bylo by dobré zeditovat stránku o Černomorci: https://www.bulharsko.net/bulharsko/cernomorec.html
# 12. 4. 18 20:33
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Gruzie.com a další.

Vyhledávání