Carevo

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Dulinka
Ozve se mi někdo kdo jede letos do Careva ???? Vždy si dovažíme med, letos jsme vše podcenili a bohužel do Careva nejedeme.
Prosím kontaktovat na adresu : grabecova.ludmila@homecity.cz
# 31. 7. 11 11:19
Viktor
Dobrý den,
nevíte někdo, jak se z Careva lze dostat do Istanbulu? Jezdí zde nějaké autobusy nebo něco jiného?
# 2. 8. 11 21:23
Yuhů
Z Careva do Istanbulu? Cestovky jezdí fakultativní výlety lodí, ale nevím, jestli zrovna z Careva. Hlavní pobřežní silnice se zrovna v Carevu stáčí do vnitrozemí do Malko Tărnova, takže by tu mohly jezdit dálkové autobusy. Pokud nepojedou, určitě to půjde s přestupy. Napřed na hraniční přechod do Malko Tărnova, potom najít bus do K?rklareli a odtamtud už něco do Istanbulu pojede. Turecké peníze lze vybírat (stejně jako leva) z bankomatu.
# 3. 8. 11 01:19
Anonymní
Vrátili jsme se v sobotu z Careva a byli jsme nadšení. Byla nás parta osmi lidí a byli jsme ubytovaní v českém hotelu Abriexia (k nahlédnutí posílám stránky www.abriexia.eu.) Jak majitelé tak personál je český a po příjezdu nás pan majitel provedl Carevem a ukázal kde se nejlépe najíst, kde jsou hezké pláže kam zajít za kulturou a podobně. Byli jsme moc spokojení i co se týká ubytování. Ceny jsou dobré buď jako u nás nebo o něco levnější. Hlavně na ulici se dá pořídit např. ve stánku výborná pizza za 2 leva(26kč).Když pominu zchátralé domy domorodců a ne příliš pořádek na ulicích bylo to skvělé! Jitka N.
# 9. 8. 11 15:04
romishowski
Zdravím všechny. Jsme s manželkou už skoro týden v Carevu a super! Hlavně ten klid. Opravdu lidé jsou tady přátelští.rádi pomohou. Ceny velice příjemné jak ovoce.tak zeleniny. Tolik vitamínů jsem asi ještě nesnědl...
# 19. 8. 11 11:20
Anna
Čo si myslíte, aj Mičurin miloval Stalina? Táto veta nesvedčí tomuto článku. Mohli by ste ju vynechať, lebo Mičurin bol a je uznávaným vedcom vo svete a nemôže za to, kto ho má alebo nemá.
# 27. 1. 12 15:37
Yuhů
Anno, děkuju za připomínku. Upravím to znění tak, aby nebylo dehonestující.
# 7. 2. 12 23:52
Anonymní
V Carevu měli 7 metrové vlny na moři i vpřístavu,pláže vše dočasně pod vodou.Maják to odnesl nejvíc,je na té skále v moři u Starého kvartálu. Pracovní autobusy(pro zaměstnance),některé nejezdí.Uklizeny jsou jen hlavní ulice.Nejsou na snih a mráz zvyklí. A na víc, ta protržená přehrada a zaplavení vesnice BISER. I v teplém Bulharsku je zima. Iva.
# 9. 2. 12 16:59
Anonymní
Ivo, sleduji situaci a není mi z toho vůbec dobře...lituji lidi této oblasti, navíc v zimě kdy jsou odříznuti některé oblasti i od elektriky, všude voda, led a sníh...
http://www.zonaburgas.bg/?p=36313
# 13. 2. 12 13:41
Majka
Snad už se Carevo z té zimní kalamity vzpamatovalo a my se můžeme těšit, že tam prožijeme krásnou letní dovolenou.
# 17. 3. 12 12:31
Anonymní
Popská pláž v Carevu je od té malé cunami o hodně větší. Moře samotnou pláž zvětšilo a naneseným pískem o hodně rozšířilo.Místní si to chválí ,jaká je to nyní velká pláž.
Jinak od 1.dní se usilovně pracuje na opravách,úklidu, všem. S pomocí velké mechanizace a po celém pobřeží.Dám vědět ,co kde je nového. Iva tel.602 254 602
# 17. 3. 12 20:14
Anonymní
Dobrý den, Ivo,
prosím, nějaké foto Popské pláže a případně i městské pláže pod Hermesem by nebylo? Na Popskou pláž chodíme častěji než na městskou, je to tam takové až romantické!
Díky moc za info a budu se těšit!
Ondra
# 18. 3. 12 10:16
Anonymní
Na Popskou pláž existují velké plány - budovy nad vodou - úplná zástavba.Loni nebo před loni se jejich realizace zastavila.
Jinak je to jediná - divoká pláž,kde je krásně zachována příroda.Naši známí i rodina se na ní vrací i pokud jsou ubytováni jinde,alespoň tam zajedou v době svého pobytu v Bulharsku. Je to srdeční záležitost.Pokusím se vyslat někoho z Měst.úřadu v Carevu,aby ji nafot.jak vypadá nyní po té zimní bouři.Dám to Fac.nebo zašlu mailem. Dnes tam měli víc jak 20st.tepla,fotili se, ale na cestě do Starého Careva. Často jsou fot,videa na Faceb. Dávájí to tam i s hit.dokumenty a foto. Mě najdeš jakmile zadáš můj email. iva.janevova@seznam.cz
Nejsem moc zdatná na int.,ale takhle každého najdu. Iva.
# 18. 3. 12 20:14
Anonymní
Dobrý den, Ivo,
co nového v Carevu? Nějaké foto např. Popské pláže by nebylo? Díky moc a hezké dny!
Ondra
# 18. 5. 12 08:06
Majka
Včera jsme se vrátili z Careva. Opravdu super dovolená. Byli jsme ubytovaní přímo nad Popskou pláží. Super apartmán,klídek, pohodička, bazén. Na pláž asi 100 metrů.
V hotelu Hermes, který tu kdosi chválil, by se mi nelíbilo, to je opravdu jako být v paneláku, ale každý máme o dovolené jinačí představu.
Kdo má rád klidnější místo,pohodu a jede autem, tak doporučuji www.dreambaybulgaria.com
# 29. 6. 12 23:00
Anonymní
Majko jk je apartman daleko k moři?Jsou v blízkosti hospůdky?
# 30. 6. 12 10:47
Majka
Od moře je to asi 100 metrů.Přejde se louka a je Popská pláž. Bohužel hospůdky jsou asi tak 1 km vzdálené, ale dojde se v pohodě.
# 30. 6. 12 21:14
Anonymní
Ceny jsou dobré buď jako u nás nebo o něco
# 3. 7. 12 13:48
Dulinka
Ubytování v Carevu v soukromí v klidné vilkové čtvrti. Pouze 6 euro za noc. Kuchyňka k dispozici. Pište nebo volejte : grabecova.ludmila@homecity.cz telefon : +420 739 422 833
# 5. 7. 12 11:46
Anonymní
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s hotelem Gergana? Na internetu nemůžu nic najít a nabyla jsem dojmu, že tento hotel cestovní kanceláře nabízejí snad prvně. Za jakoukoli informaci moc děkuju.
# 15. 7. 12 18:42
Dulinka
Pokud má někdo zájem o pobyt v Carevu v roce 2013 ???
Zajišťují cestu vlakem v lůžkovém nebo lehátkovém vagoně cena +- 4.200,00 Kč tam i zpět. Ubytování v soukromí za 6 euro.
Z Burgasu odvoz až do Careva zajištěn.
V listopadu musím žádat rezervací na lůžka a lehátka.
Termín od 04.08. - 18.08.2013 je již obsazen.
Pouze pro vážné zájemce.
# 31. 8. 12 11:57
Olča
Ahoj, chceme s rodinou v roce 2013 do Bulharska.
Jsme 4 dospělí a 5 dětí. Chtěli bychom ubytování blízko u moře,
nejlépe do soukromí, apartmány, kde bychom so mohli sami vařit.
Děkuji za radya za pomoc.
# 30. 11. 12 09:55
Dulinka
Zdravím paní Olču. Tvé požadavky můžu všechny splnit. Napiš mi prosím na adresu : grabecova.ludmila@homecity.cz
# 30. 11. 12 17:15
Anonymní
Ahoj máta někdo kontakt na ubytování v Carevu tak 100m (ale myslím opravdu 100m) od městské pláže? Byla jsem zde již mnohokrát tak znám ulice i polohu městečka.Budu se ráda revanžovat za příjemné klidné a levné ubytování,Ostatní zvládneme sami.Předem díky Novovi.(2 pokoje po 2.Cena tak do 12Eur denne pro pokoj.)Jedná se o konec srpna!!!!
# 16. 1. 13 13:31
Anonymní
Velmi dobré ubytování je možno objednat i zde......http://www.hermes-carevo.ic.cz/
# 16. 1. 13 21:30
Anonymní
Pro Novovi a Všechny co budou mít zájem. Můžeme Carevo probrat po tel.nebo na Skypu. Znám to tam velmi dobře.Ubytování v soukromí i hotelech zajišťuji,nebo jen poradím.Vyjednávám slevy na ubytování v Bulharsku, pro naše lidi. Kam Vám mohu zavolat na pevnou tel.linku? Kontakt na mne iva.janevova@seznam.cz, Skype : iva.janevova,tel.602 254 602.
Ještě v lednu a únoru dávají všechny bulharské hotely značnou slevu ,při zaplacení celého ubytování,nebo 50% z ceny ubytování.Někdo nabídne i 50% slevu na oficielní cenu z internetu.Jinde mají klientů dost a dávají menší slevy,ale vždy je to výhodné. Termín konec srpna a také začátek června jsou celkově cenově výhodné.
Specializuji se na milovníky Bulharska a snažím se zajistit i těm co nemají peněz na zbyt co nejvýhodnější pobyt v Bulharsku na slušné úrovni.Ti co jsou zkušení cestovatelé mě nepotřebují s těmi můžeme jen popovídat o Bulharsku.A kdo rád cestuje s Cestovními kancelářemi a do nejdražších hotelů si vše zajišťuje také rád sám. To jen na vysvětlenou. NIKDY jsem svým klientům nenabízela předražené pobyty.Vždy nabízím jen výhodné a vše jsem si většinou osobně prošla ,vyfotografovala a projednala podmínky s hoteliéry či soukromníky - majitely rodinných vilek. V těchto dnech mají v Bulharsku některé dny okolo 20 st.C ,nebo se i ochladí v noci k nule.Prostě, tam vždy mají tepleji jak u nás .Tady na severu máme stále sníh( okolí Železného Brodu jsme 25 km od Liberce.) To,jen na vysvětlenou pro začátek roku 2013.
Zdravím Všechny příznivce Bulharska :) Iva.
# 10. 2. 13 19:12
Patric
Dobrý den,
dostal jsem do mailu tip na Carevo(Hermes).Nenašel jsem pozici hotelu na mapě. Nevíte někdo:
Jaká je tam pláž - délka,vybavenost,písek,oblázky útesy?
Jak jsou velké pokoje v apartmánech ?

Zdá se však, že volná je už jen druhá polovina srpna.
Děkuji - Patric
# 11. 2. 13 09:33 upravil: Patric
Patric
PRO DUBLINKA-Zdravím

pokoušel jsem se o rezervaci vlak z Brna do Burgasu a bylo mi řečeno, že je to možné rezervovat až od 1.dubna? Jak je to tedy možné rezervovat už v listopadu?

Patric
# 11. 2. 13 11:04
Majka nepř.
Patric, hotel Hermes je nedaleko pláže Nestinarka.Podívej se na orbion.cz, tam je plno recenzí na tento hotel.
# 11. 2. 13 18:56
Anonymní
Hotel Hermes Alexandria Club ++++,je vždy plný Čechů.Velmi oblíben.Městská pláž hned pod hotelem,Je to úzká pláž s jemným pískem,lemovaná skalisky.Na jižním konci schodiště,přímo do centra Careva,parku a náměstí.Přímo pod hotelem Hermes na pláži vlastní lehátka a slunečníky.Vždy bývá plno.Po dřevěném chodníku dojdeš do bílého baru s jevištěm,lehátky se slunečníky.Patří hotelu a jsou zde akce pro děti i dospělé z Hermesu.Vystupují tanečnice a herci ze Sofie i ČR.
Další pláž divoká POPSKÁ je vzdálena 20 min prašnou cestou a betonovým nedostavěným městem v chatové osadě v bývalém lesoparku směrem na sever.
Na jihu je menší plážička ve Starém Carevu pod skalami a kostelíkem ,asi 30 min.Jezdí tam místní mikrobus,zastaví Vám kdekoliv cestou na znamení.
Za Starým Carevem je další velká pláž lemovaná hotely NESTINARKA
Kvartál VASILIKO = Staré Carevo je to jedno a to samé.
Hodně foto dávám na Facebook.
V Carevu je Přímořský park s atrakcemi pro děti.Pláže štřídají skaliska za bílý bar na pláži se chodí na skaliska i nudi.V přístavišti je celnice,hotel - loď ,jachting klub,výletní loď,plno restaurací a obchůdků. Iva.
# 11. 2. 13 20:46
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Gruzie.com a další.

Vyhledávání