Knossos

Autor Text dotazu nebo odpovědi
Anonymní
ano...hlavně ta silážní jámy jsou zajímavé :-)
# 13. 10. 15 11:56
Anonymní
Včera jsme se vrátili a vstupné je 15 Euro
# 26. 9. 16 14:33
Anonymní
Komentář vtipný a upřímně, pro mě byl docela šok a vzápětí pobavení, když nám průvodkyně sdělila, že červeně nabarvené sloupy, které zná celý svět, je vlastně podvod na turisty. Nám s dcerou se prohlídka líbila, ale jednou to skutečně stačilo. Též jsem pochopila proč Řekové (Kréťané)dobetonovávají památku a snaží se ji udržet zuby-nehty. Ono na těch ostrovech kromě moře toho mnoho není a turismus představuje největší část obživy. Jinak se omlouvám, ale můj dojem z této země je, že jsou Řekové líní pracovat i přemýšlet a proto jsou, kde jsou.....
# 27. 9. 16 14:35
Anonymní
My jsme platili vstupné 12 EUR ,v srpnu 2016, a vstupenka platila i do Archeologického muzea v Heraklionu. Slevu měli důchodci a studenti, kteří se prokázali mezinárodním průkazem (ISIC a tak) měli vstup zdarma.
# 27. 9. 16 14:38
Anonymní
Psát, že se Evans na knossu choval jako prase a zároverň že na Knossu žil minoutaur v labyrintu je na mě buď příliš velká zkratka nebo totální ignorace skutečnosti.
# 30. 7. 17 09:59
Wendy
Na Knossu jsem byla a tedy tvrdit že něco je freska a přitom se jedná o mozaiku to bych o tom raději nemluvila, když si nejste schopen aspoň najít základní informace které nabízí skoro každý vydaný průvodce tak raději nepiště nic... Věřím že někomu váš vidlácký a rádoby vtipný popis lokality líbí, ale vypovídá to bohužel o výšce inteligence a neznalosti vašich příznivců včetně té vaší....
# 22. 5. 18 12:15
Tučné   Kurzíva   Odkaz na obrázek   URL  

Ochrana proti spamu. Napite prosm slici osm:

Přihlášení

Heslo zadejte, jen pokud jste registrováni.

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Registrovaní uživatelé mohou například upravovat své příspěvky a dostávat oznámení emailem.

Najih.cz je společné diskusní fórum pro Yuhůovy cestovatelské weby Turecko.org, řecké ostrovy, Bulharsko.net, Gruzie.com a další.

Vyhledávání